Добрива для зернових

У цій категорії немає товарів.

Купити добрива для зернових в інтернет-магазині «SVG-Group»

Для забезпечення гарного врожаю всім культурам потрібен великий набір поживних речовин. Однак навіть багатий необхідними мінералами ґрунт, із часом, виснажується, що негативно позначається на процесі росту і розвитку рослин. Тому, щоб відновити його родючі властивості і зібрати хороший урожай, варто купити добрива для зернових культур – різні види такої продукції широко представлені в асортименті нашого інтернет-магазину «SVG-Group».

Добрива для зернових: основні види

1. Органічні.

До них відносяться торф, гній, пташиний послід, компост, зола. Органічні добрива для зернових не засвоюються самі по собі, а служать для стимуляції активності бактерій, грибів та інших мікроорганізмів, що знаходяться в ґрунті, які, у свою чергу, покращують родючі властивості землі. Застосування даного виду добрив вимагає їх попередньої підготовки.

2. Мінеральні.

Є концентрованим джерелом поживних речовин і часто використовуються, щоб компенсувати природні особливості того чи іншого типу ґрунту. Наприклад, використовуючи цей тип добрив, можна нейтралізувати надлишкову кислотність або, навпаки, зменшити pH при надмірно лужному середовищі. У цю групу входять однокомпонентні (прості) і комплексні добрива. Перші містять тільки одну основну діючу речовину, другі – дві або більше.

Прості добрива діляться на наступні групи:

 • Азотні. До даного виду добрива для зернових відносяться карбамід, аміачна селітра, сульфат амонію та інші. Азотні підгодівлі часто застосовуються для окислення лужних ґрунтів, поліпшення умов вирощування квітів, газонної трави, овочевих і плодово-ягідних культур. Такі мінеральні добрива для саду найчастіше вносять протягом усього періоду вегетації невеликими порціями.
 • Калійні. У сільському господарстві використовуються калійні солі і сірчанокислі сполуки, які підвищують стійкість овочів, плодових дерев та інших рослин до заморозків і інших негативних зовнішніх факторів. Такі добрива можуть бути сухими (частіше вносяться під зиму) і рідкими (застосовуються навесні під оранку і влітку).
 • Фосфорні. Ці добрива для зернових культур включають амофос, діамофос, суперфосфат, кісткове борошно і т. д.. Фосфор зміцнює структуру рослини в цілому і часто застосовується у весняний період або восени при перекопуванні землі. Такі мінеральні добрива можна купити, в тому числі, для підгодівлі томатів, огірків, картоплі та інших городніх культур.

Підживлення озимих зернових культур починається з внесення мінеральних добрив під основний обробіток ґрунту. До посіву необхідно ввести основні елементи живлення: азот, фосфор і калій.

Щоб рослина добре кущилася і була стійкою до холодів, їй необхідні такі елементи як: марганець, мідь, сірка та цинк. У цей період рослина краще споживає елементи живлення через лист.

В нашому каталозі зібраний широкий асортимент мінеральних добрив для зернових культур від відомих і перевірених виробників, таких як:

1. Fosfan

 • FOSFAT P(19%), Ca(17%), S(30%)
 • NPK 5-10-15 Р (10%), K (15%), Ca (5%), S (25%)
 • Makosh 18+ B, Zn Р (18%), K (18%), Ca (3%), S (6%)

2. Fosfory

 • SUPER FOS DAR-40 Суперфосфат подвійний P(40%), Ca(10%), S(5%)

3. Grupa Azoty

 • Сульфат амонію AS 21 (NH4 - 21%, S - 24%)
 • Салетросан-30 (N - 30%, NO3 - 12%, NH4 - 18%, SO3 - 17,5%)
 • Аміачна селітра PULAN N(34,4%), NO3(17,2%), NH4(17,2%)
 • POLIFOSKA 8 (N8%), P(24%), K(24%), S(9%)
 • POLIFOSKA 6 (N6%), P(20%), K(30%), S(7%)

4. Luvena

 • KALIUM K(42%), Ca(3,5%), Mg(4%), S(10%)
 • MAGNEZOWY+mikro (Mn,Cu) Mg(16%), S(17%), Mn(0,2%), Cu(0,1%)
 • UNIVERSAL з бором N(4%), P(10%), K(18%), Ca(12%), S(26%), B(0,2%)
 • SUPERFOSFAT MAKOSH з мікроелементами (B, Zn) P(19,5%), Ca(25%), S(30%), B(0,2%), Zn(0,2%)
 • NPK з цинком N(4%), P(10%), K(18%), Ca(13%), S(26%), Zn(0,2%)
 • NPK з бором N(3,5%), P(10%), K(18%), Ca(4%), Mg(2,5%) S(15,5%), B(0,2%)

Піклуючись на ранній стадії про свій врожай, Ви отримаєте бажаний та розрахований прибуток з мінімальними витратами.

Чому добрива для зернових вигідно купити від компанії SVG-Group

Придбати у нас Ви зможете добрива як у роздріб, так і оптом. Для невеликих аграрних компаній, фермерських господарств та городників з приватними ділянками це буде зручно та вигідно. Широкий асортимент та безкоштовна консультація агронома-експерта допоможуть обрати добриво для отримання якісних врожаїв.

Всі добрива для зернових мають гарантію якості та вигідну вартість. Товар ми доставляємо по всій території України. Ефективні заходи застосування мінеральних та органічних добрив забезпечують отримання запланованого рівня врожаю сільгоспкультур належної якості.

Інтернет-магазин співпрацює безпосередньо з виробниками добрив в Україні та за кордоном. Ми пропонуємо тільки перевірену якість та високу ефективність.