Добрива для сої

У цій категорії немає товарів.

Купити добриво на сою в інтернет-магазині «SVG-Group»

Торгова компанія «SVG-Group» є надійним постачальником матеріалів, необхідних для успішного сільськогосподарського виробництва.

У нашому широкому асортименті представлене сертифіковане насіння, високоефективні агрохімікати, а також екологічно безпечні добрива нового покоління для інтенсивного та успішного землеробства. Саме тут можна купити добриво для сої, - сертифіковані засоби комплексної дії, що забезпечують нормальний ріст і розвиток сільськогосподарської культури, а також підвищення врожайності.

Особливості внесення мінерального добрива під сою

Соя є вимогливою до поживних речовин сільськогосподарською культурою. Практично всі мінеральні добрива для сої призначені для внесення під оранку, але це не завжди забезпечує повноцінне надходження поживних речовин в рослини, тому часто застосовують листові підгодівлі та добриво при посіві.

Макроелементи добрива під сою споживаються нею, в основному, в період від появи бутонів до утворення бобів. Досить велику роль для цієї сільськогосподарської культури відіграють і мікроелементи, які необхідні для того, щоб забезпечувався інтенсивний процес засвоєння рослиною азоту.

При дефіциті основних мікроелементів відбувається зниження кількісних і якісних показників врожайності, рослина погано протистоїть захворюванням.

Життєво важливі мікроелементи для цієї бобової культури – це молібден (сприяє азотному обміну, бере участь в синтезі білка, підсилює фотосинтез і утворення бульбочкових бактерій), бор і кобальт.

На сьогоднішній день найбільш ефективними і економічно вигідними є рідкі органомінеральні добрива для сої, ціна яких залежить від фірми-виробника та корисних елементів, які вони містять.

При обробітку сої найбільш доцільним буде внесення мікроелементного рідкого добрива з бором і молібденом, які є найважливішими елементами для цієї бобової культури:

  • препарати, що їх містять, активують ріст і розвиток рослини;
  • сприяють перетворенню нітратного азоту в органіку;
  • збільшують врожайність і поліпшують якість бобів.

Вносять добрива у вигляді листової підгодівлі під час розгалуження стебла, утворення бутонів і формування плодів.

Для листових підгодівель під час появи сходів, зростання і формування врожаю сої також застосовують біологічний активатор K-Гумат-Na з мікроелементами, який, у тому числі є ефективним антистресовим препаратом для рослини.

Також добрива для вирощування сої слід використовувати у фазі бутонізації друге позакореневе підживлення такими добривами як:

  • Сульфат Магнія Arkor;
  • Maxibor або Еколіст Моно Бор;
  • Максімус екстра РК.

Завдяки таким поживним добривам соя зможе отримати всі необхідні макро та мікро елементи. Використання таких добрив допомагає рослині вистояти у стресових ситуаціях, несприятливих умовах та протистояти хворобам.

Крім основних поживних елементів добрива під сою, також необхідні кальцій, магній та сірка.

Якщо у рослини ви замітили, що кінчики коренів стали коричневим коліром та відмирають, це свідчить про нестачу кальцію.

Для формування білків необхідно застосовувати таке добриво як сірка.

Магній являється центральним елементом молекули хлорофілу, який необхідний для фотосинтезу.

Перед використанням добрив для сої кваліфікований агроном повинен визначити на скільки ґрунт виснажений або насичений корисними елементами.

Використання комплексного добрива допомагає стабілізувати дефіцит необхідних корисних речовин.

В компанії SVG Group Ви зможете придбати необхідні добрива для сої оптом та в роздріб, що буде дуже вигідно для малих аграрних підприємств. Доступні ціни та великий асортимент якісного товару допоможе отримати бажаний прибуток та врожай з найменшими витратами.