Добрива для пшениці

У цій категорії немає товарів.

Добриво для пшениці в інтернет-магазині «SVG-Group»

SVG-group рекомендує ознайомитися з широким асортиментом добрив для пшениці. Їх застосування буде економічно вигідним, екологічно безпечним та принесе необхідний результат.

У цілому, пшениця вважається високочутливою культурою до стартових добрив, особливо до фосфору та азоту: при внесенні добрива під посів озимої пшениці, методи та норми внесення набагато більш гнучкі з фосфором, ніж з азотом.

Невелика кількість добрив під час посіву може допомогти пшениці дати поштовх до успішного врожаю. Власники сільськогосподарських підприємств і аграрії повинні бути обережні, при застосовуванні добрив для пшениці.

Розумний вибір та розподіл доз і строків застосування азотних добрив дає можливість впливати на стан розвитку рослин, структуру компонентів врожаю та його якість. Найбільшою особливістю азотного харчування пшениці озимої є те, що застосування азоту в різних умовах вирощування повинно бути різним.

На 1 т врожаю озимої пшениці використовується 24-34 кг Азоту, 10-15 кг Фосфору, 20-26 кг Калію, 5 кг Кальцію, до 5 кг Магнію, 4 кг Сірки, 250 г Заліза, 80 г Марганцю, 55 г Цинку, до 8 г Міді та Бору.

Застосування фосфору як стартового добрива може бути ефективним методом для часткової або навіть повної потреби пшениці в фосфорі. Рослина, зазвичай, демонструє значне збільшення осінніх кущінь і кращий розвиток коренів, якщо використовувати фосфорні добрива.

Більшість джерел фосфору, за винятком тіосульфату, можна безпечно застосовувати в рекомендованих нормах та при будь-якому способі внесення, у тому числі і в насіннєвий ряд. Вносити фосфорні добрива для озимої пшениці можна через сівалку з насінням: це буде або на додаток, або замість будь-яких попередніх застосувань фосфору в залежності від ґрунтових випробувань та рекомендованої норми внесення.

Використання сухих джерел добрив з повітряними сівалками може бути популярним та практичним варіантом. Однак, інші джерела фосфору, включаючи рідкі, є агрономічно еквівалентними, і рішення про те, щоб купити добрива для пшениці, повинні ґрунтуватися на вартості і адаптивності для кожної операції.

Невелика кількість азоту в початковому добриві також може принести користь пшениці, але виробники повинні бути обережні з тим, як добрива, що містять азот і калій, застосовуються в якості початкових для пшениці.

Що ще треба знати, щоб купити добриво для пшениці?

Високий рівень родючості ґрунту є однією з вимог для рентабельного виробництва озимої пшениці.

Азот (N) є найбільш лімітуючим для врожаю поживною речовиною. Фосфор (P) є наступним найбільш обмежуючим поживним речовиною, а сірка (S) може обмежувати в рідкісних ситуаціях на деяких ґрунтах; рівень калію (К) та мікроелементів, як правило, достатній для виробництва пшениці на території України.

  1. Азот є найбільш обмежувальною поживною речовиною для виробництва озимої пшениці: застосовуйте азотні добрива під озиму пшеницю за ставками, заснованими на очікуваній врожайності за вирахуванням кредитів на залишкові нітрати ґрунту і азот, мінералізований з органічної речовини, гною і попередніх бобових культур.
  2. Застосовуйте фосфорні добрива в нормах, заснованих на результатах ґрунтових випробувань.
  3. Більшість ґрунтів містять достатню кількість доступного калію для виробництва озимої пшениці в посушливих районах.

Якісне та правильне добриво при посіві пшениці допоможе принести гарні врожаї. Ми рекомендуємо застосовувати такі добрива як: Makosh Superfosfat з мікроелементами, Makosh NPK з цинком, NPK Makosh з бором, Kalum Makosh. Дана лінійка добрив Польського заводу Luvena містить безліч корисних елементів для поліпшення росту рослин.

Кожен підприємець задається таким питанням яке добриво краще для пшениці, щоб отримати найкращі врожаї?

Не зволікайте з добривами, а вчасно та при необхідності її використовували.

Спеціалісти компанії SVG Group пропонують вигідні ціни та гарантію якості продукції. Замовляючи товар, Ви його оплачуєте при отриманні, доставляємо його в будь-яку точку України. Дбайте про свій врожай завчасно та отримуйте якісний та бажаний результат.