Добрива для соняшника

NPK з бором N(3,5%), P(10%), K(18%), Ca(4%), Mg(2,5%) S(15,5%), B(0,2%) Добрива NPK з бором N(3,5%), P(10%), K(18%), Ca(4%), Mg(2,5%) S(15,5%), B(0,2%)
10 800.00 грн за тонну
10.00 грнза 1 кг

СКЛАД: 3,5% Аміачний азот (N); 10% П'ятиокис фосфору (Р2О5); 18% Оксид калію (К2О); 4% О..

Добрива під соняшник купити в Україні в інтернет-магазині «SVG-Group»

Високу ефективність для отримання врожаю соняшника демонструють добрива на основі азоту (N). Їх застосування збільшує висоту рослин, а також сприяє збільшенню врожайності.

Купити добрива для соняшника в Україні рекомендується саме в цій категорії нашого інтернет-магазину, які прекрасно підійдуть для:

 • олійного соняшника, який вирощують для вироблення олії;
 • кондитерського соняшника, який вирощується для споживання людиною в якості легкої закуски: насіння, очищене від шкаралупи, додають в салати та хлібобулочні вироби.

Аби урожай соняшника зійшов правильно, необхідно перед посівом обробити ґрунт, щоб він максимально зберіг вологу. У порівнянні з іншими культурами, соняшник більш тривалий час засвоює поживні речовини і тому вимагає значної дози добрива.

Під час обробки ґрунту потрібно скористатися комплексними мінеральними добривами в дозі 150 до 300 кг / га., такі як – Maxibor 21 або Еколіст Моно Цинк. Потрібну дозу фосфору забезпечить Superfosfat із мікроелементами в дозі 150-250 кг / га, а калій за допомогою Еколіст Кальцієвий в дозі 120-200 кг / га забезпечить на весь період вегетації. Комплексне добриво під соняшник можна вносити або під час основного обробітку або безпосередньо під час посіву соняшника. Калійні добрива потрібно вносити вчасно.

Добрива для соняшника: характеристики та вимоги до врожаю

1. Азот.

 • Визначальний фактор у зростанні і розвитку рослини. Незамінна для утворення капітулу і наповнення плоду.
 • Найбільший попит виникає від початку розвитку бутона квітки до моменту цвітіння.
 • Азотне добриво для соняшника купити необхідно для вироблення рослинами великої кількості квіток і, отже, великої кількості насіння соняшнику.
 • Необхідний для формування квіткових головок.

Симптоми дефіциту: блідо-зелений колір, маленька капітула з порожніми насінням, зниження вмісту жиру в насінні.

2. Фосфор.

 • Велика частина фосфору, необхідного рослині, засвоюється на початку розвитку.
 • Впливає на формування стебла і листя.
 • Добрива під соняшник на фосфорі відіграють фундаментальну роль у розвитку коренів, а також в синтезі вуглеводів і їх транслокації в репродуктивні органи.
 • Присутній протягом усього розвитку насіння соняшнику. • Бере участь в обміні ліпідів, надаючи позитивний вплив на нафтовидобуток.

Симптоми дефіциту: дрібне темно-зелене листя або навіть з ознаками некрозу, короткі і жорсткі стебла, затримка дозрівання; зниження вмісту жиру і врожайності. 

3. Калій.

 • Вважається визначальним фактором якості.
 • Сприяє регулюванню водного балансу і захищає рослину від хвороби.
 • Купити добриво соняшнику на основі калію необхідно на початку цвітіння, коли в цьому елементі виникає найбільша потреба.

Симптоми дефіциту: пожовтіння і поява великих некротичних плям на листках.

4. Сірка.

 • Незамінний елемент для утворення ліпідів, збільшує вміст олії в зернах.
 • Покращує врожайність і якість врожаю.

Симптоми дефіциту: жовтуватий колір на кінчиках наймолодшого листя.

Купити добрива для соняшника можна на нашому сайті оптом та в роздріб, що буде дуже вигідно для малих аграрних підприємств. Вигідна вартість на добрива гарантують якість отриманої продукції.

Добрива для соняшника ціна в компанії «SVG-Group» являється прийнятною та доступною, яка відповідає всім нормам якості, що ефективно допомагає виростити якісну продукцію.

Придбаний товар доставляємо в будь-яку точку Украйни, а можна розрахуватись можна при отриманні продукції. Якщо виникнуть додаткові питання щодо товару Ви можете звернутись за вказаними номерами, для консультації.

Піклуйтесь про свій врожай завчасно, щоб бути впевненими в його якості та кількості. Не зволікайте з придбанням добрива для соняшника.