Добрива для кукурудзи

NPK з цинком N(4%), P(10%), K(18%), Ca(13%), S(26%), Zn(0,2%) Добрива NPK з цинком N(4%), P(10%), K(18%), Ca(13%), S(26%), Zn(0,2%)
11 100.00 грн за тонну
11.00 грнза 1 кг

СКЛАД 4% Аміачний азот (N); 10% П'ятиокис фосфору (Р2О5); 18% Оксид калію (К2О), розчинний ..

Купити добрива для кукурудзи в інтернет-магазині «SVG-Group»

Кукурудза відноситься до найбільш популярних сільськогосподарських культур, але її обробіток передбачає застосування ефективної системи внесення добрив.

Отримати кваліфіковану консультацію та купити добрива для кукурудзи з урахуванням регіону обробітку можна, звернувшись в нашу торгову компанію «SVG-Group».

Ми реалізуємо якісні сертифіковані добрива оптом та в роздріб, і допоможемо вибрати найкращі препарати для кукурудзи з урахуванням специфіки конкретного господарства.

Застосування добрива під кукурудзу

Кукурудзу обробляють для отримання зерна та формування кормової бази в тваринництві. Ця сільськогосподарська культура вимоглива до складу ґрунту та вмісту в ньому поживних речовин.

Характерною особливістю кукурудзи є те, що вона споживає поживні речовини протягом всього періоду росту і розвитку, до настання фази воскової стиглості зерна. Але максимальне споживання поживних речовин спостерігається в період від формування волоті до початку цвітіння.

Добрива під кукурудзу, органічні і мінеральні, внесені в науково обґрунтованих нормах і в правильний період, сприяють отриманню високих врожаїв зерна і зеленої маси.

Для такої культури необхідні такі основні мінеральні добрива як:

  • Азот який впливає на обсяг та якість врожаю. Таке добриво необхідне для швидкого придбання зеленої маси;
  • Фосфор необхідний для кореневої системи при утворенні зернівок в період цвітіння;
  • Калій важливий компонент для коректного розподілу рідину. Без такого компонента кукурудза може пересохнути;
  • Цинк з магнієм потрібен для зміцнення імунітету до перепадів температури;
  • Сірка забезпечує вироблення та утримання білка.

Забезпечуючи рослину всіма необхідними корисними елементами, Ви отримаєте якісний та родючий врожай.

При посіві кукурудзи на родючих ґрунтах досить внести лише мінеральні добрива для кукурудзи. Ефективним є внесення при посіві невеликих доз гранульованих фосфорних добрив – суперфосфату або амофосу.

Протягом першого місяця вегетації після появи сходів, кукурудза росте і розвивається повільно, але дефіцит фосфору в цей період негативно позначається на розвитку рослини в наступних фазах.

У період інтенсивної вегетації і при хорошому рівні зволоження, посіви кукурудзи підгодовують азотом; протягом усього періоду росту кукурудзи проводять одну-дві підгодівлі. Про дефіцит азоту кукурудза сигналізує появою дрібного листя світло-жовтого або світло-зеленого кольору.

Підживлюючи кукурудзу фосфорним та калійним добривом, таким чином Ви прискорюєте дозрівання качанів. Крім цього, достатнє харчування фосфором підсилює стійкість рослин до низьких температур. Потрібно звернути увагу, що перед збільшенням вмісту азотних та калійних підживлень, рослина повинна бути забезпечена необхідною кількістю фосфорного добрива.

Рідке мінеральне добриво для кукурудзи сприяє підвищенню:

  • врожайності;
  • імунітету;
  • озерненості;
  • стійкості до впливу хвороб;
  • формуванню потужної кореневої системи.

Якщо це кукурудза, добрива в рідкій формі слід вносити під час хмарності, ввечері або в ранкові години: довге знаходження рідкої підгодівлі на листках забезпечує максимально вбирання корисних речовин рослиною і тривалий ефект.

Оптимальна кількість поживних речовин забезпечує добрий розвиток рослин, їх кореневої системи та наземних органів, сприяє вчасному формуванню репродуктивних органів та прискорює достигання зерна. Підживлення рослину мікроелементами в достатній кількості, а саме цинку який надає рослині сил, щоб протистояти морозу та засухі. Також стимулює збільшення вуглеводів, білків, крохмалю в зерні, що робить його більш якісним та цінним.

Добрива для кукурудзи купити потрібно заздалегідь та вчасно їх вносити, щоб культура встигла своєчасно поживитись всіма необхідними компонентами. Якщо дотримуватися рекомендацій щодо внесення рідких добрив, то результат стане помітним дуже скоро: листя придбають яскравий, насичений колір.

Компанія SVG Group пропонує та забезпечує якісними та ефективними добривами, які гарантують якість продукції та отримання великого та бажаного врожаю. Доставка продукції здійснюється по всій території України.