У кошику порожньо!
У порівнянні з іншими сільськогосподарськими культурами, ріпак має переваги - сприяє підвищенню продуктивності культур, що настають за ним в сівозміні. Не має собі рівних за різноманітністю і збалансованістю амінокислот. Слід пам’ятати, що дуже багато поживних речовин рослина витрачає в період низьких температур, особливо ранньою весною, а спеціальна роль відводиться бору (більш детально див. нижче).
Надмірна кількість азоту, внесена перед посівом, значно знижує морозостійкість культури, в свою чергу фосфор і калій - дозволяють її підвищити. Основою раціонального внесення добрива в ґрунт є врегульований рівень рН ґрунту і відповідне постачання рослини набором життєво-необхідних мікроелементів. Помічено, що прихована мікро-елементна нестача може знизити врожайність ріпаку навіть на 20%.
У озимого ріпаку можна виділити 3 основних критичних етапи, під час яких спостерігається потреба у поживних складових (особливо у мікроелементах): I – формування листової розетки (позакореневе підживлення дозволяє під- готувати рослину до зими); II – формування стебла (забезпечує активізацію морфофізіологічних про- цесів); III – зав’язка і розвиток пагонів, а також кінець цвітіння (покращує процеси цвітіння, формування і розвитку насіння).
Якщо ближче придивитися до питання дефіциту найважливіших складових у формуванні врожаю ріпаку, треба зауважити, що: СІРКА – є основним складовим білка, бере участь у створенні хлорофілу і білків, має величезне значення в метаболізмі азоту і регулює процес росту. БОР – відповідає за процеси ділення клітин, утворення і зміцнення рослинної тканини, цвітіння, формування насіння, контролює процеси накопичення жирів, покращує просування асиміляту, підвищує врожайність і якісно-технологічні параметри насіння, відповідає за процес проростання рослини, регулює водний баланс. Проте найвагомішою роллю бору в рослині є утворення стручків і зерен в стручках. Виходячи з цього - перша ознака нестачі бору - убогість стручків на рослині і мала кількість зерен в стручках.
З урахуванням поживних вимог олійних культур, було розроблене багатокомпонентне добриво ІНТЕРМАГ-ОЛІЙНІ – концентроване, комплексне, рідке добриво, призначене для всіх сортів олійних (ріпак, льон). Добриво можна вносити в комплексі з монодобривом ІНТЕРМАГ-БОР.
Cu, Fe, Mn, Zn - EDTA. Рекомендована витрата при одному підживленні - 2-3 л/га. Рекомендована кількість підживлень - 3 підживлення.
Чому ІНТЕРМАГ - ОЛІЙНІ?
Добриво містить молібден Мо-3% (33,0 г/л) в лег- козасвоюваній рослиною органічній формі. Рослини по..
Позакореневе та кореневе підживлення. «ФІТОМАРЕ» − унікальне добриво на основі екстракту морськи..
Композиція мікроелементів в хелатній формі на основі ОЕДФ і гумінових речовин, містить в складі добр..
..
Будь ласка, залиште Ваше ім'я і телефон:
Будь ласка, залиште Ваші контактні дані, також можете описати Ваше запитання: