Інтермаг - Олійні

  • Інтермаг - Олійні
Модель: 1001496
Виробник: Intermag
Наявність: На складі
0.00 грн Ціна за канистру

У порівнянні з іншими сільськогосподарськими культурами, ріпак має переваги - сприяє підвищенню продуктивності культур, що настають за ним в сівозміні. Не має собі рівних за різноманітністю і збалансованістю амінокислот. Слід пам’ятати, що дуже багато поживних речовин рослина витрачає в період низьких температур, особливо ранньою весною, а спеціальна роль відводиться бору (більш детально див. нижче).

Надмірна кількість азоту, внесена перед посівом, значно знижує морозостійкість культури, в свою чергу фосфор і калій - дозволяють її підвищити. Основою раціонального внесення добрива в ґрунт є врегульований рівень рН ґрунту і відповідне постачання рослини набором життєво-необхідних мікроелементів. Помічено, що прихована мікро-елементна нестача може знизити врожайність ріпаку навіть на 20%.

У озимого ріпаку можна виділити 3 основних критичних етапи, під час яких спостерігається потреба у поживних складових (особливо у мікроелементах):
I – формування листової розетки (позакореневе підживлення дозволяє під- готувати рослину до зими);
II – формування стебла (забезпечує активізацію морфофізіологічних про- цесів);
III – зав’язка і розвиток пагонів, а також кінець цвітіння (покращує процеси цвітіння, формування і розвитку насіння).

Якщо ближче придивитися до питання дефіциту найважливіших складових у формуванні врожаю ріпаку, треба зауважити, що:
СІРКА – є основним складовим білка, бере участь у створенні хлорофілу і білків, має величезне значення в метаболізмі азоту і регулює процес росту.
БОР – відповідає за процеси ділення клітин, утворення і зміцнення рослинної тканини, цвітіння, формування насіння, контролює процеси накопичення жирів, покращує просування асиміляту, підвищує врожайність і якісно-технологічні параметри насіння, відповідає за процес проростання рослини, регулює водний баланс. Проте найвагомішою роллю бору в рослині є утворення стручків і зерен в стручках. Виходячи з цього - перша ознака нестачі бору - убогість стручків на рослині і мала кількість зерен в стручках.

З урахуванням поживних вимог олійних культур, було розроблене багатокомпонентне добриво ІНТЕРМАГ-ОЛІЙНІ – концентроване, комплексне, рідке добриво, призначене для всіх сортів олійних (ріпак, льон). Добриво можна вносити в комплексі з монодобривом ІНТЕРМАГ-БОР.

Склад (% маси)
N MgO SO3 B Cu Fe Mn Mo Zn Ti
15,0 2,5 2,5 0,5 0,1 0,5 0,5 0,005 0,5 0,03
Склад (г/л)
186,0 31,0 31,0 6,2 1,2 6,2 6,2 0,06 6,2 0,37

Cu, Fe, Mn, Zn - EDTA. Рекомендована витрата при одному підживленні - 2-3 л/га. Рекомендована кількість підживлень - 3 підживлення.

Чому ІНТЕРМАГ - ОЛІЙНІ?

  • склад добрива відповідає поживним вимогам олійних культур,
  • є висококонцентрованим, комплексним добривом
  • підвищує стійкість рослин до засух і морозів,
  • зміцнює фізичний стан рослин і підвищує стійкість до хвороб,
  • дозволяє отримати значне підвищення якісно-кількісних показників врожаю,
  • стабільне в робочих розчинах (не забиває форсунок обприскувачів),
  • містить мікроелементи в хелатній, легкодоступній для рослин формі,
  • містить титаніт (Ti) - комплексон і активатор росту рослин, що дозволяє якісно підвищити вбирання кореневою системою рослини азоту, калію, фосфору та інших складових з ґрунтового розчину.
Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: