Інтермаг - Кукурудза

  • Інтермаг - Кукурудза
Модель: 1001494
Виробник: Intermag
Наявність: На складі
0.00 грн Ціна за канистру

Кукурудза, внаслідок особливостей росту і роз- витку, висуває особливі вимоги до забезпечення поживними речовинами. У початковий період (до утворення першого над- земного стеблового вузла) кукурудза росте дуже повільно, крім того впливає стресова дія гербіци- дів на молоду рослину. Споживання поживних ре- човин молодою (ще слаборозвиненою) кореневою системою невисоке, внесене під оранку основне добриво ще недоступно, а отримати в повному обсязі необхідні поживні речовини з добрив, вне- сених перед посівом, молода рослина кукурудзи також не в змозі. Нестача елементів живлення в цей період (від сходів до 7-9 листків) надалі непоправ- на, так як саме в цей час формуються стебло, коренева система і генеративні органи, що визначають врожайність. Проведення ефективних листових підживлень в цей період - життєво важ- ливий для кукурудзи агроприйом.

Інтенсивне зростання і споживання по- живних речовин рослинами кукурудзи починається від фази 7-9 листків, досягаючи максимуму до моменту викидання волоті і рилець. В цей час ку- курудза може засвоювати поживні речовини з глибоких шарів ґрунту - до 120-150 см (використовуючи добрива внесені восени).

Перераховані вище етапи розвитку культури були враховані при розробці програми, яка додається в кінці буклету по листовому підживленні кукурудзи. З урахуванням вимог харчування кукурудзи, було розроблене багатокомпонентне добриво Інтермаг-КУКУРУДЗА - концентроване, рідке добриво, призначене для всіх сортів кукурудзи (на зерно і на силос). Містить уміло збалансований набір мікро і макроскладових, що повністю відповідають живильним вимогам даного виду рослин. Мікроелементи, які входять до складу, знаходяться в легкозасвоюваній рослиною хелатній формі, що гарантує їхнє повне, якісне і ефективне вбирання поверхнею рослин.

Склад (% маси)
N MgO SO3 B Cu Fe Mn Mo Zn Ti
15,0 2,0 4,2 0,4 0,6 0,700 0,700 0,005 1,1 0,02
Склад (г/л)
195,0 26,0 55,0 5,2 7,8 9,1 9,1 0,065 14,3 0,26

Cu, Fe, Mn, Zn - EDTA.
Рекомендована витрата при одному підживленні - 2-3 л/га. Рекомендована кількість підживлення - 2-3 підживлення.

 

Чому ІНТЕРМАГ - КУКУРУДЗА?

  • склад добрива повністю відповідає поживним вимогам кукурудзи (бор, цинк, марганець)
  • підвищує стійкість рослин до посухи, зміцнює фізичний стан рослин і під- вищує стійкість до хвороб,
  • якісно підвищує вміст технологічних складових,
  • стабільне в робочих розчинах (не забиває форсунок обприскувачів), є висококонцентрованим добривом (витрата при одному підживленні - 2-3 л/га),
  • містить мікроелементи в хелатній, легкодоступній для рослин формі.
Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: