Інтермаг - Картопля

  • Інтермаг - Картопля
Модель: 1001500
Виробник: Intermag
Наявність: На складі
0.00 грн Ціна за канистру

Сорти картоплі значно відрізняються між собою тривалістю вегетаційного періоду - від ранніх до пізніх. На початковому етапі розвитку коріння росте майже горизонтально і тільки пізніше змінює напрямок росту вглиб. Бульби (ніщо інше, як загрубілі частини підземних лодиг - столонів), служать для вегетативного розмноження. Період «загрубіння» столонів починається практично перед початком цвітіння. Протягом усього періоду розвитку бульб (починаючи від зав’язки бульб і практично до кінця вегетації) рослина потребує правильного харчування і збалансованому температурно-вологісного режиму.

Повноцінний режим харчування обумовлює технологічні, продовольчі та насіннєві якості бульб картоплі. Однак для нормального росту, розвитку та отримання високих врожаїв бульб, крім азоту, фосфору і калію, картопля повинна бути забезпечена в достатній мірі кальцієм, магнієм, залізом, а так само бором, марганцем, молібденом, міддю і цинком. Позакореневе підживлення прискорює дозрівання бульб, стимулює відтік накопичених речовин з бадилля в бульби, що не тільки прискорює їх дозрівання, але і підвищує вміст крохмалю і збільшує врожай. Перераховані вище етапи розвитку культури були враховані при розробці буклету, що додається в кінці програми по листовому підживленню картоплі. З урахуванням поживних вимог картоплі, було розроблене багатоком- понентне добриво ІНТЕРМАГ-КАРТОПЛЯ - концентроване, рідке добриво, призначене для позакореневого підживлення всіх сортів картоплі - споживчої та кормової. Підвищує якісно-кількісні показники врожаю і стійкість рослин до хвороб. Містить уміло збалансований набір мікроелементів, що відповідають живильним вимогам даного виду рослин, що входять до складу мікроелементи знаходяться в легкозасвоюваній рослиною хелатній формі, що гарантує їх повне, якісне і ефективне вбирання поверхнею рослин.

Склад (% маси)
N MgO SO3 B Cu Fe Mn Mo Zn Ti
15,0 2,5 2,5 0,4 0,2 0,3 0,6 0,005 0,65 0,03
Склад (г/л)
185,0 31,0 31, 5,0 2,5 3,7 7,4 0,060 8,0 0,4

Cu, Fe, Mn, Zn - EDTA. Рекомендована витрата при одному підживленні - 2 л/га. Рекомендована кількість підживлень - 2 підживлення.

Чому ІНТЕРМАГ - КАРТОПЛЯ?

  • склад добрива повністю відповідає поживним вимогам картоплі,
  • підвищує стійкість рослин до посухи, зміцнює фізичний стан рослин і підвищує стійкість до хвороб,
  • якісно підвищує вміст крохмалю в урожаї,
  • стабільне в робочих розчинах (не забиває форсунки обприскувачів),
  • є висококонцентрованим добривом (витрата при одному підживленні - 2 л / га),
  • містить мікроелементи в хелатній, легкодоступній для рослин формі,
  • містить титаніт (Ti) - активатор росту рослин, що дозволяє якісно підви- щити вбирання кореневою системою рослини азоту, калію, фосфору та інших складових з ґрунтового розчину.
Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: