Інтермаг - Буряк

 • Інтермаг - Буряк
Модель: 1001495
Виробник: Intermag
Наявність: На складі
0.00 грн Ціна за канистру

Цукровий буряк (Beta vulgaris) - є унікальною культурою, жодна культура не може з нею зрівня- тися за показниками біологічної продуктивності фотосинтезу (може формувати за вегетативний період до 28 т/га сухих речовин, що в перерахунку становить 95-105 т/га коренеплодів).

У коренях цукрових буряків міститься близько 15-20% сахарози (цукру), що в перерахунку на суху речовину становить 80%. Погодно-кліматичні умови і кількість доступних форм складових в ґрунті тим чи іншим способом модифікують вміст цукру. Під час вирощування цукрового буряку найкритичнішим періодом розвитку є період сходів, але одночасно дана культура потребує великої уваги до себе і чіткої організації агротехнічних заходів практично до етапу сходження рядків. Кожен фермер знає, що серед всіх елементів для цукрового буряку стратегічно важливим є бор. Він приймає участь в процесах обміну вуглеводню, синтезу нуклеїнових кислот і білку, впливає на провідність клітинної оболонки, ріст культури, розвиток генеративних органів. Дефіцит бору призводить до гальмування росту і розвитку коренів і черешків, зростання провідних тканин, спостерігається порушення рівноваги в процесі утворення цукрів. При- хована недостатність бору, навіть при відповідному внесення NPK у ґрунт, здатна знизити врожай навіть на 30%. У пропонованому широкому асортименті добрив ІНТЕРМАГ знаходяться перевірені професіоналами добрива для цукрових буряків:

 • ІНТЕРМАГ-БОР - висококонцентроване добриво, що містить 11% (150 г/л) бору в легкозасвоюваній рослиною органічній формі (бороетаноламін);
 • ІНТЕРМАГ-БУРЯК - концентроване, комплексне добриво для листкового підживлення всіх сортів цукрового буряка, що містить уміло збалансовані пропорції мікроелементів в хелатній формі.
Склад (% маси)
N MgO SO3 B Cu Fe Mn Mo Zn Ti NaO2
15,0 2,0 1,8 0,5 0,2 0,2 0,65 0,005 0,5 0,02 3,0
Склад (г/л)
194,0 26,0 24,0 6,5 2,6 2,6 8,5 0,065 6,5 0,26 39,0

 

Чому ІНТЕРМАГ - БУРЯК?

 • склад добрива повністю відповідає поживним вимогам буряка (містить натрій, бор),
 • збільшує стійкість рослин до посухи, зміцнює фізичний стан рослин і підвищує стійкість до хвороб,
 • якісно збільшує вміст технологічного цукру в урожаї,
 • позитивно впливає на коефіцієнт алкалоїдного соку,
 • стабільний в робочих розчинах (не забиває форсунки обприскувачів),
 • є висококонцентрованим,
 • містить мікроелементи в хелатній, легкодоступній для рослин формі,
 • містить титан (Ti) - комплексон і активатор росту рослин, що підвищує вбирання кореневою системою складових з ґрунту.
Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: