"Антистрес" Гумат-Плюс-Аміно

  • "Антистрес" Гумат-Плюс-Аміно
Модель: 1001617
Виробник: StimOrganic
Наявність: На складі
150.00 грн Ціна за 1 л

Добрива
Країна виробник Україна
Тип добрив Гумінові
Вид добрив Комплексні
Діючі речовини Азот + Цинк + Марганець + Кислоти
Форма Рідкі

ГУМАТ-ПЛЮС–АМІНО

Інноваційна композиція для зняття стресу рослин. Препарат підвищує стійкість рослин до стресового навантаження від застосування ЗЗР, заморозків і посухи, стійкість до патогенів.

До складу композиції входять гумати, амінокислотні комплекси марганцю і цинку, вільні L-амінокислоти, що відповідають за зняття стресу, а також синтетичний стимулятор росту і адаптоген – Крезацин.

Склад і властивості «СТИМОРГАНІК-АНТИСТРЕС»:

  • АЗОТ (N)                                   – 60 Г/Л
  • ЦИНК (ZN)                                 – 5 Г/Л
  • МАРГАНЕЦЬ (MN)                     – 5 Г/Л
  • ГУМІНОВІ КИСЛОТИ                  – 60 Г/Л
  • ФУЛЬВОВІ КИСЛОТИ                  – 50 Г/Л
  • L-АМІНОКИСЛОТИ                     – 100 Г/Л
  • КРЕЗАЦИН                                –  5 Г/Л
  • PH                                             – 7
  • ГУСТИНА (Ρ)                             – 1,12 Г/СМ3

 

Різнолігандний амінокислотний комплекс цинку (Zn) прискорює синтез ростових речовин (ауксину), а різнолігандний амінокислотний комплекс марганцю (Mn) – розблоковує дефіцит синтезу хлорофілу при застосуванні гербіцидів.

Набір L-амінокислот містить:

– L-Лізин – стимулює проростання насіння, бере участь у синтезі хлорофілу, посилює процеси запилення і зав’язування плодів, підвищує стій­кість рослин до посухи та суховіїв, бере участь у формуванні заряду білкової молекули;

– L-Треонін – регулює механізми захисту від стресу, покращує процеси гуміфікації і проростання насіння, визначає гідрофільність біл­ків, за високих температур регулює механізм захисту рослин під час стресу та роботу відкривання-закривання продихів.;

– L-Глутамінова кислота – активатор механізмів стійкості до патогенів, стимулює проростання насіння, сприяє росту рослин, бере участь у синтезі хлорофілу, покращує запилення, є компонентом білка;

– L-Аланін – посилює холодостійкість рослинного організму, стимулює синтез хлорофілу, підвищує стійкість рослин до посухи, суховіїв, регулює відкривання-закривання продихів; оптимізує водообмін;

– L–Пролін – впливає на водний обмін, підсилює антистресову дію;

– L–Серин – підвищує стійкість рослин до стресів, є попередником ауксіна.

Крезацин – адаптоген широкого спектру дії, підвищує стійкість живих організмів до тривалої дії несприятливих чинників: зниженою і підвищеної температури, посухи. Стимулює схожість і коренеутворення.

СТИМОРГАНІК-АНТИСТРЕС покращує характеристики робочого розчину за рахунок корекції pH і буферних властивостей розчину препарату і підвищує ефективність пестицидів. Підсилює дію гумінових препаратів.

Норми препарату для всіх культур – 0,5-1 л/га з початкового періоду вегетації до цвітіння в бакових сумішах для некореневих обробок.

 

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: