Бактім Деструктор

  • Бактім Деструктор
Модель: 1001500
Виробник: Intermag
Наявність: На складі
0.00 грн Ціна за канистру

БАКТІМ ДЕСТРУКТОР – це інноваційний біопрепарат, який прискорює розкладання післяжнивних залишків та покращує багатство ґрунту поживними речовинами і гумусом, доступних для рослин.

Він містить бактерії Bacillus subtilis штам B00105 и Bacillus licheniformis штам B00106, виділені з навколишнього середовища, що спеціалізуються на розкладанні рослинних залишків. Бактерії швидко розмножуються в ґрунті, ефективно діючи практично у всіх умовах. Обидва бактеріальних штами також мають позитивний вплив на метаболізм рослин, в тому числі стимулюючи розвиток кореневої системи.

Використання біопрепарату БАКТІМ ДЕСТРУКТОР дозволяє збільшити багатство ґрунту поживними речовинами, доступних для рослин, і збільшити вміст гумусу в ґрунті. Крім того, мікроорганізми, що містяться в БАКТІМ ДЕСТРУКТОР, мають властивості солюбілізації нерозчинних форм фосфору. Ця властивість дозволяє швидше і ефективніше використовувати рослинами фосфор, який забезпечувався б класичними добривами в ґрунті.

БАКТІМ ДЕСТРУКТОР позитивно впливає на здоров’я рослин. Швидкий розподіл залишків врожаю, в якому зимують патогени і шкідники, обмежує джерело інфекції і кількість шкідників. Препарат особливо корисний в інтенсивному рослинництві. Бактерії, що містяться в препараті БАКТІМ ДЕСТРУКТОР, зустрічаються в формі ендоспор, завдяки яким продукт зберігає свої корисні властивості протягом не менше 2 років.
 

Найважливіші переваги біопрепарату БАКТІМ ДЕСТРУКТОР:

  • збільшення вмісту поживних речовин і гумусу в ґрунті;
  • легше і швидше оброблення ґрунту;
  • кращий ріст, розвиток і здоров’я рослин.
Склад бактерії в формі ендоспор:

Bacillus subtilis - 2,5x108 КУО/ мл;

Bacillus licheniformis - 2,5x108 КУО/ мл

Рекомендований доза при одній обробці - 1-2 л/га.

Рекомендована кількість обробок - 1 обробка.

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: