Антистресове добриво StimOrganic "Антистрес" Гумат-Плюс-Аміно Антистресове добриво StimOrganic "Антистрес" Гумат-Плюс-Аміно
150.00 грн за 1 л

Антистресове добриво широкого профілю.

Гумінове добриво StimOrganic Гумат калію - Продуктивне зростання Гумінове добриво StimOrganic Гумат калію - Продуктивне зростання
70.00 грн за 1 л

Гумінове добриво що поліпшує живлення рослин.

Добриво - біостимулятор Vitera Фітомаре Добриво - біостимулятор Vitera Фітомаре
557.49 грн за 1 л
2 787.46 грнза каністру

Біостимулятор на основі морських водоростей.

Добриво Vitera Нутрівант Дріп Добриво Vitera Нутрівант Дріп
66.20 грн за 1 кг

Комплексна мінеральна суміш.

Калійне добриво Vitera Келік калій Калійне добриво Vitera Келік калій
257.84 грн за 1 л
1 289.20 грнза каністру

Позакореневе та кореневе підживлення. Фізіологічна роль «Келіка Калій» за вегетативного розвитку ..

Кальцієве добриво Vitera Мікрокат Кальцій Кальцієве добриво Vitera Мікрокат Кальцій
221.00 грн за 1 л

Склад Vitera Мікрокат Кальцій - азот загальний - 6,5 %, кальцій - 10 %, амінокислоти і органічні кислоти - 9,5 %.

Кальцієво-борне добриво Vitera Мікрокат Кальцій-Бор Кальцієво-борне добриво Vitera Мікрокат Кальцій-Бор
223.00 грн за 1 л
1 114.98 грнза каністру

Склад Vitera Мікрокат Кальцій-Бор - азот загальний - 6,5 %, бор - 2,8 %, кальцій - 5,7 %, амінокислоти і органічні кислоти - 18 %.

Комплексне добриво Vitera Нутрівант плюс Олійний Комплексне добриво Vitera Нутрівант плюс Олійний
149.83 грн за 1 кг

Комплексне добриво для масляних культур.

Комплексне добриво Vitera Нутрівант універсальний Комплексне добриво Vitera Нутрівант універсальний
66.20 грн за 1 кг

Універсальне добриво яке містить усі необхідні для рослини хімічні елементи.

Коректор мінерального живлення культур Vitera Мікрокат Залізо Коректор мінерального живлення культур Vitera Мікрокат Залізо
243.90 грн за 1 л
1 219.51 грнза каністру

У складі Мікрокат Залізо - азот загальний - 1,3 %, залізо - 8 % і амінокислоти і органічні кислоти - 9,5 %.

Мікродобриво Vitera Мікрокат Бор Мікродобриво Vitera Мікрокат Бор
254.36 грн за 1 л
1 271.78 грнза каністру

Добриво Vitera Мікрокат Бор відноситься до збалансованих поживних сумішей. Бор - 7 %.

Мікродобриво Vitera Мікрокат зерновий Старт Мікродобриво Vitera Мікрокат зерновий Старт
236.24 грн за 1 л
1 181.18 грнза каністру

Суміш макро- і мікроелементів, органічних сполук, амінокислот необхідних для живлення рослин.

Магнієве добриво Vitera Мікрокат Магній Магнієве добриво Vitera Мікрокат Магній
257.84 грн за 1 л
1 289.20 грнза каністру

До складу добрива Vitera Мікрокат Магній входять наступні речовини: магній, у формі MgO - 10 %, азот 8 %, амінокислоти 2,6 %.

Марганцеве добриво Vitera Мікрокат Марганець Марганцеве добриво Vitera Мікрокат Марганець
236.00 грн за 1 л

Ефективний засіб для мінеральної підгодівлі рослин.

Органо-мінеральне добриво Vitera Амінокат 30 Органо-мінеральне добриво Vitera Амінокат 30
571.43 грн за 1 л

Органомінеральне добриво Vitera Амінокат 30 призначене для позакореневих та кореневих підгодівель різних культур.

Рідке борне добриво Vitera Ікар Бор Рідке борне добриво Vitera Ікар Бор
1426.00 грн за канистру
142.00 грнза литр

Мінеральне добриво для кореневого та позакореневого підживлення усіх сільськогосподарських культур

Стимулятор росту Vitera Райкат Старт Стимулятор росту Vitera Райкат Старт
714.29 грн за 1 л
3 571.43 грнза каністру

Швидке і дружне проростання, інтенсивне зростання у початковій фазі, збільшення площі листових пластин.

Сульфат магнію Alwernia Сульфат магнію Alwernia
11200.00 грн за 1 т

Комплексне добриво у складі якого оксид магнію та триокис сірки.

Фосфорно-калійне добриво Vitera Атланте Фосфорно-калійне добриво Vitera Атланте
383.28 грн за 1 л
1 916.38 грнза каністру

Фосфорно-калійне добриво з фунгіцидною дією.

Фульво-гумінове добриво StimOrganic для кукурудзи і овочів Фульво-гумінове добриво StimOrganic для кукурудзи і овочів
110.00 грн за 1 л

Фульво-гумінове добриво для кукурудзи та овочів.

Інтенсивні технології сільськогосподарського виробництва базуються на точному розрахунку норми і часу використання рослинами корисних речовин для збільшення врожайності. Для кожної культури застосовуються свої добрива з урахуванням її біологічних характеристик і показників родючості грунту. За рахунок їх застосування вдається забезпечити максимально сприятливий розвиток рослин в залежності від фази зростання, компенсувати недолік поживних речовин в грунті.

Сучасна промисловість випускає велику кількість видів добрив, що відрізняються за хімічним складом і органолептичним характеристикам. Такий вибір дозволяє в кожному конкретному випадку розраховувати дози, добиватися максимального врожаю з мінімальними фінансовими вкладеннями і незначним негативним впливом на мікроорганізми грунту.

Види добрив

Клас добрив Коротка характеристика
Прості мінеральні Промислового виробництва, в залежності від діючих речовин бувають азотними (N), фосфорними (P) та калійними (K). У чистому вигляді застосовуються рідко, перевага віддається сумішам з різним процентним вмістом двох або трьох речовин одночасно. На якість впливає обсяг шлаків, їх кількість залежить від технології виготовлення і оснащеності підприємств сучасним обладнанням і технологіями.
Складні мінеральні До складу включається комбінація простих, процентний вміст і форма кожного підбирається з урахуванням культури, способу і часу внесення.
Органічні Застосовуються під час вирощування органічної продукції. Використовується зола, перегній, компост, торф, пташиний послід, деревна тирса. Технологічно складні для внесення, необхідно застосовувати спеціальну техніку.
Органомінеральні суміші Отримують шляхом змішування мінеральних з органічними, одночасно покращують фізичні властивості ґрунтів і забезпечують максимально збалансоване харчування рослин під час вегетації. Через складність приготування, внесення і недовговічності зберігання використовуються рідко.
Мікродобрива До складу вводяться мікроелементи, які використовуються рослинами в невеликій дозі. Бувають полі- і монодобривами, підвищують стійкість рослин до хвороб.
Бактеріальні Мають корисні мікроорганізми, позитивно впливають на рослини і грунт не зменшуючи кількість гумусу. Перетворюють недоступні елементи ґрунту в засвоювані рослинами, можуть бути складними і простими.
Пролонгованої дії Форма поживних речовин дозволяє відстрочити їх вивільнення для використання рослинами або продовжити термін поглинання після внесення. Контрольована дія досягається за рахунок контролю розчинності в грунтових водах, напівпроникних капсул, інгібіторів, спеціальних повільно розчинних з'єднань. Сучасні розробки інноваційних систем землеробства, дозволяють скоротити кількість внесень за рахунок збільшення разової норми.

Результативність використання добрив залежить від складу діючих речовин і правильності розрахунку норми і часу внесення. Вибір повинен робити тільки агроном – недолік і надлишки добрив негативно впливають на рентабельність виробництва. У першому випадку зменшується врожайність культур, у другому вони мають перевищення допустимих нормативних значень хімічних сполук.

Чому краще купити добрива в нашому інтернет-магазині?

Ми пропонуємо добрива купити зі складів компанії, в інтернет-магазині завжди в наявності великий вибір товарів. Кожен виробник сільгосппродукції в Україні може скласти для себе оптимальний план внесення під осінню оранку або глибоке лущення, передпосівне або посівне внесення, підживлення по фазах розвитку рослин. Є різні форми, вибір можна робити з урахуванням наявної сільгосптехніки і застосовуваних господарствами технологій.

Товари реалізуються оптом і в роздріб, постійні покупці можуть скористатися спеціальними програмами лояльності. На сайті наданий повний прайс, дані оновлюються в режимі онлайн з урахуванням нових надходжень. Всі добрива зберігаються в рекомендованих виробниками умовах, що виключає збільшення вологості і утворення грудок. Добрива не втрачають своїх первісних властивостей і готові до використання в залежності від способу внесення. Взяті на себе зобов'язання компанія виконає своєчасно і в повному обсязі, ми дорожимо своєю позитивною репутацією.

Дія добрив

Серед різних видів добрив в промисловому сільськогосподарському виробництві найбільше використовується мінеральних добрив: азотні, фосфорні, калійні. Дія речовин комплексна і складна, але є кілька головних характеристик.

Азотні. Отримують з аміаку або молекулярного азоту, стимулюють збільшення зеленої маси рослин. Використовують під силосні культури, для підгодівлі пасовищ і т. п. Добрива швидко проникають в грунт нижче кореневої системи, що зменшує ефективність. Можуть бути рідкими і гранульованими.

Фосфорні. Виготовляються з фосфоритів, апатитів, деяких відходів металургійної промисловості. Елемент малорухливий в грунті, що спрощує застосування. Робить позитивний вплив на насіння і плоди: зернові і зернобобові і т. п.

Калійні. Важливий елемент регуляції всіх процесів розвитку рослин. Підвищує їх стійкість до хвороб і грибків, покращує засвоюваність поживних речовин із ґрунту. Відмінно розвиває кореневу систему, збільшує стійкість до заморозків і посушливих періодів. Калій повільно вимивається з грунту, що дає можливість підвищувати дозу внесення без втрати ефективності.


Часті питання покупців

На що варто звернути увагу при виборі добрив?

Вибір повинен робити тільки агроном - недолік та надлишки добрив негативно впливають на рентабельність виробництва. З нашого боку ми надамо максимум інформації про кожен продукт.

Які добрива найбільше використовують?

Найбільше використовують мінеральні добрива: азотні, фосфорні та калійні.

Які виробники добрив найбільш популярні?

Одними з найпопулярніших є:

Чому краще купити добрива у Вас?

Усі добрива представлені в нашому інтернет-магазині оригінальні та сертифіковані.