Прилипачі

Всі існуючі прилипачі дозволяють збільшити ефективність різних хімічних засобів захисту, що наносяться на поверхню рослин методом розпилювання. Незалежно від конкретного складу відносяться до класу поверхнево-активних речовин (ПАР), що зменшують поверхневий натяг води. Рідина майже не відштовхується від поверхні рослин, утворює на них стійку емульсію активних речовин – сполуки не потрапляють на грунт і не забруднюють його, а максимально засвоюються рослинами.

Більшість водорозчинних емульсій реалізується спільно з наповнювачами, але пропонуються і окремі упаковки з прилипачами. У цьому випадку робиться двоетапне обприскування рослин. На першому в воді розчиняються тільки прилипачі, відразу після обробки на рослини розприскуються основні препарати.

Види прилипачів

Прилипачі випускаються як окремі препарати або складові наповнювачі пестицидів і гербіцидів, бувають хімічними і біологічними (на підставі мікробних полісахаридів). В даний час споживачам пропонуються три види речовин: аміноактівні, катіоноактивні і неіонізуючі. У сільському господарстві застосовуються тільки останні, перші два використовуються в побутовій хімії та промисловому виробництві. За призначенням поділяються на кілька категорій.

Призначення прилипачів Короткий опис
Для протруювання насіння Діючі речовини розчиняються у воді з додаванням препаратів, за рахунок чого рідина рівномірно обволікає поверхню насіння. Підвищується ефективність протруювачів, зменшуються непродуктивні втрати.
Для обробки рослин гербіцидами, фунгіцидами тощо Препарати найчастіше використовуються як наповнювачі, що додаються в процесі виготовлення. Відмінно тримають розчини навіть на ворсистих і гладких листках з восковим нальотом, підвищують всмоктуваність препаратів рослинами.
Для обробки коренів саджанців і розсади За принципом дії і ефективності не відрізняються від вищеописаного класу. Обробка робиться не розпиленням, а замочуванням.

Вибір препарату робить агроном підприємства з урахуванням біологічних особливостей сільськогосподарських культур. Економічна ефективність застосування залежить від точності виконання рекомендацій виробників і дотримання технології внесення операторами сільськогосподарських машин.

Чому краще купити прилипачі в інтернет-магазині SVG Group

Ми з повагою ставимося до всіх виробників сільськогосподарської продукції, розуміємо, наскільки вони залежать від погодних умов та інших нерегульованих людиною чинників. Співробітники магазину надають максимальну підтримку підприємствам, при необхідності дають професійні консультації з оптимального вибору тих чи інших препаратів. Важлива відмінна характеристика нашого магазину – всі товари сертифіковані і рекомендовані до використання в Україні.

Під час зберігання створюються задані виробниками параметри температури і вологості, товари складуються на спеціальних стелажах, що виключає ймовірність пошкодження тари або упаковки. Споживачі можуть бути впевненими, що препарати повністю відповідають початковим заводським характеристикам. Менеджери гарантують своєчасну поставку замовлених товарів, оптовим покупцям робляться знижки.

Принцип дії препаратів

Після потрапляння розчину на поверхню листя рідина рівномірно розтікається по всій площі і міцно утримується силами молекулярного притягання. За рахунок такої особливості діюча речовина повністю засвоюється і не потрапляє на грунт. Сучасні препарати не мають негативного впливу на плоди і насіння рослин, не знищують мікрофлору, що не погіршують природну родючість грунтів. Як додаткові позитивні ефекти – рослини легше переносять посушливі періоди, зберігаються корисні мікроорганізми.

Способи використання прилипачів

З урахуванням агротехнології препарати застосовуються для виконання різних заходів:

  • передпосівна обробка насіння;
  • захист від хвороб і шкідників під час вегетації;
  • підживлення рослин;
  • обробка коренів.

Спеціальні дослідження ефективності прилипачів показали збільшення врожайності сільськогосподарських культур на 5–10%, при цьому знижується собівартість виробництва за рахунок підвищення ефективності обробок. Завдяки можливості точного розрахунку норми внесення і рівномірного розподілу по поверхні виключається ймовірність термічних і хімічних опіків рослин.


Часті питання покупців

На що потрібно звернути увагу при виборі прилипачів?

При виборі прилипачів важливо звернути увагу на біологічні особливості сільськогосподарських культур.

Які види прилипачів у Вас представлені?

У нас представлені прилипачі для протруювання насіння, для обробки рослин гербіцидами, фунгіцидами, а також для обробки коренів саджанців і розсади.

Які прилипачі найбільш популярні?

Чому краще купити прилипачі у Вас?

Усі товари представлені в нашому інтернет-магазині сертифіковані і рекомендовані до використання в Україні.