Деструктори стерні

У цій категорії немає товарів.

Для прискорення розкладання післяжнивних залишків соломи, пригнічення патогенних організмів, збагачення грунтів корисною мікрофлорою і підвищення врожайності сучасні технології землеробства рекомендують деструктори стерні. До складу препаратів входять целлюлозолітичні бактерії і мікроміцети (продуценти активних целюлоз). Це біологічний продукт, дозволений до використання при вирощуванні органічної продукції.

Деструктори для стерні розкладають пожнивні залишки без використання азоту. Відповідно, його кількість зростає і зменшується норма внесення мінеральних добрив під час наступного посіву. У грунт максимально швидко повертаються поживні речовини і корисні мікроелементи, накопичені в рослинах в період вегетації. Крім мінералізації, препарат стимулює гуміфікацію землі і підвищує агроценоз – головні показники природної родючості грунтів.

Застосування деструкторів стерні

Бактерії, що знаходяться в препараті, швидко колонізують залишки рослинності на грунті, руйнують лігнін і целюлозу, підвищують концентрацію лабільного гумусу. Деструктори використовують у кількох цілях.

Мета внесення препарату Опис ефекту
Прибирання стерні Препарат вноситься перед дискуванням, за рахунок прискорення процесу розкладання врожайність наступних культур збільшується на 10–15%.
Розкладання сидератів Деякі культури, що використовуються в сидератних сумішах, мають тривалий процес розкладання, що позначається на родючості грунту. Деструктори гарантують отримання максимального ефекту від сидерації полів на наступний сільськогосподарський рік.

Помічена здатність препаратів розкладати залишки пестицидів в грунті і переводити важкі метали в недоступні до засвоєння рослинами форми.

5 причин купити деструктори стерні в інтернет-магазині SVG Group

Наша компанія на ринку працює не перший рік, за цей час зуміла зібрати колектив професійних і відповідальних співробітників, підготувати базу, налагодити прямі зв'язки з відомими виробниками засобів захисту рослин. Позитивну репутацію серед багатьох сільгоспвиробників інтернет-магазин завоював за рахунок декількох характеристик.

  1. Товари можуть купити сільгоспвиробники всіх областей країни, ми організуємо швидку і надійну доставку.
  2. Деструктори сертифіковані в Україні, мають необхідні документи державного зразка.
  3. Доступна ціна дозволяє використовувати інноваційні препарати сільгоспкомпаніям, незалежно від їх товарного обороту.
  4. Для постійних споживачів організований пільговий продаж, є можливість домагатися істотної економії коштів.
  5. Препарати реалізуються оптом і в роздріб. Ми організуємо будь-які партії замовлення, асортимент і терміни не коригуються.

Компанія завжди виконує взяті на себе зобов'язання. Умови контракту не змінюються, сільгоспвиробники можуть впевнено планувати польові заходи.

Правила по вибору

Ринок пропонує кілька видів препаратів, під час вибору необхідно максимально адаптувати їх властивості до існуючих технологій і характеристикам полів. Кращий ефект дають деструктори, що мають мікроорганізми і ферменти декількох таксономічних груп, форма спорова або капсульна, концентрація ≥ 1х109 КУО/мл.

Низька вартість вказує на необхідність збільшення норм внесення, внаслідок чого кінцева ціна обробки полів зростає, оптимальна норма 1–2 л/га. Слід віддавати переваги деструкторами широкого спектру, що можуть переробляти органіку, покращувати розвиток рослин і забезпечувати захист від хвороб. Випускати якісні препарати можуть лише компанії, які вміють створювати умови асептики, розуміються в селекції, біохімії і фізіології мікроорганізмів.

Перспективність деструкторів

Значна інтенсифікація сільськогосподарського виробництва стає причиною різкого погіршення показників природної родючості грунтів. Багаторазове зростання обсягів внесення мінеральних добрив, різних хімічних засобів боротьби з хворобами і шкідниками культур підвищує кислотність, пригнічує ґрунтову мікробіоту. Це дуже негативні процеси. При виконанні рекомендацій щодо внесення препарату в залежності від характеристик стерні повертається в оборот до 20 кг/га фосфору і до 40 кг/га азоту. Додатково поліпшується структура і водний баланс, грунт швидше відновлює своє природне родючість.


Часті питання покупців

Для яких цілей застосовують деструктори стерні?

Деструктори стерні застосовуються для прискорення розкладання післяжнивних залишків соломи, пригнічення патогенних організмів, збагачення грунтів корисною мікрофлорою та підвищення врожайності.

Яка користь від використання деструкторов стерні?

При виконанні рекомендацій щодо внесення препарату в залежності від характеристик стерні повертається в оборот до 20 кг/га фосфору і до 40 кг/га азоту.

Які деструктори стерні дають кращий ефект?

Кращий ефект дають деструктори, що мають мікроорганізми та ферменти декількох таксономічних груп, форма спорова або капсулована, концентрація ≥ 1х109 КУО/мл.

Чому краще купити деструктори стерні у Вас?

Деструктори сертифіковані в Україні, мають необхідні документи державного зразка.