Бромакем, ПР

  • Бромакем, ПР
Модель: 061603
Виробник: Terra Vita
Наявність: На складі
128.00 грн Ціна упаковка
128.00 грн Ціна за 1 кг

Діюча речовина: бромадіолон 0,005 % (0,005 г/кг). Окрім отрути, до складу входить харчова основа, червоний пігмент, аттрактант (з’єднання, що притягує гризунів своїм запахом).

Препаративна форма:  пелета парафінізована, парафінізований блок рожевого кольору

Сфера використання: Комунальне господарство

Механізм дії:

Дія препарату проявляється повільно через 48-72 години після першого прийому. Весь цей час щури продовжують поїдати приманку. Препарат перешкоджає здатності згортання крові, підвищує проникність капілярів, викликаючи великі крововиливи, кровотечі. Загибель гризунів наступає на 3-8 добу з моменту поглинання отрути. Завдяки розтягнутому періоду дії, умовно-оборонний рефлекс на засіб у щурів і мишей не спостерігається.

Особливості:

Приманку розміщують в заздалегідь виявлених місцях мешкання гризунів: уздовж стін, перегородок, біля нір, під укриттями (шафами і так далі). Можна пристосувати для цього коробки, саморобні лотки або спеціальні контейнери, оскільки цим перешкоджають розтаскуванню приманок гризунами, а також ускладнюють доступ до нього «нецільових» видів тварин. Контейнери оглядають протягом перших 2 днів, а потім з інтервалом в тиждень. З’їдені порції замінюють новими; ті що пролежали довше за тиждень — перекидають у відвідувані гризунами місця. Зіпсовану або забруднену приманку міняють на свіжу. Примітка: якщо тримати приманку поряд з пахучими хімічними речовинами (фарбами, лаками і так далі), вона вбере запахи і перестане бути привабливою для хвостатих нахлібників. Кількість препарату, що необхідно застосувати, залежить від кількості гризунів.

Пелета парафінізована:

  • Для щурів – 50-100 гр. на купі, кожні 10 метрів.
  • Для мишей – 20-30 гр. на купі, кожні 5 метрів.

Парафінізований блок:

  • Для щурів – 4-6 кубиків блоку на купі, кожні 10 метрів.
  • Для мишей – 2-4 кубиків блоку на купі, кожні 5 метрів.

Екологічність:
IV клас токсичності для теплокровних (малонебезпечний препарат). Відсутня місцева подразнююча дія, при зіткненні з шкірою алергічних реакцій і всмоктування отруйної речовини в кров не відбувається. Препарат небезпечний для птахів і водних мешканців, але не фітотоксичний. При спалюванні не виділяє в повітря шкідливі речовини, домашні тварини навряд чи з’їдять смертельну для себе дозу. В той же час для свійської птиці і риби засіб представляє певну небезпеку. Препарат не можна використовувати в санітарній зоні рибогосподарських водоймищ.


Заходи безпеки:

  • розкладати і зберігати засіб потрібно в місцях, недоступних для дітей, домашніх тварин, птахів; окремо від медикаментів і харчових продуктів;
  • трупи гризунів, залишки приманки і місткості з-під неї слід поховати на глибину 0,5 м;
  • якщо ви труїте часто і багато, краще використовувати рукавички і спеціальні совки;
  • після закінчення роботи необхідно вимити руки з милом.
Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: