Протруйники насіння

Матадор, ТН Матадор, ТН
3575.00 грн за канистру
715.00 грнза літр

Діючі речовини: імідаклоприд 200 г/л. Препаративна форма: концентрат, який тече для, обробки насі..

Пассад 190 ТН Пассад 190 ТН
4470.15 грн за канистру
894.03 грнза литр

Діюча речовина:  тебуконазол, 60 г/л + тіабендазол, 80 г/л + флутріафол, 50 г/л Препаративна форм..

Рекорд Квадро, ТН Рекорд Квадро, ТН
5351.70 грн за канистру
1 070.34 грнза літр

Діючі речовини: епоксиконазол 70 г/л, мідаклоприд 100 г/л, карбоксин 170 г/л, ацетаміприд 100 г/л. ..

Рекорд, ТН Рекорд, ТН
3369.00 грн за канистру
673.80 грнза літр

Діючі речовини: карбоксин 170 г/л, + тирам 170 г/л. Препаративна форма: концентрат, який тече для..

Рестлер Тріо, КС Рестлер Тріо, КС
5210.00 грн за канистру
1 042.00 грнза литр

Діючі речовини: ципроконазол 6 г/л, прохлораз 60 г/л, лудіоксоніл 15 г/л Препаративна форма: конц..

Супервін, КС Супервін, КС
3575.61 грн за канистру
715.12 грнза літр

Діючі речовини: тіабендазол 45 г/л, флутріафол 30 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії. ..

Ультрасил Дуо, ТН Ультрасил Дуо, ТН
4704.75 грн за канистру
940.95 грнза літр

Діючі речовини: тебуконазол 60 г/л, імазаліл 100 г/л. Препаративна форма: концентрат, який тече д..

Ультрасил, ТН Ультрасил, ТН
2258.28 грн за канистру
451.66 грнза літр

Діючі речовини: тебуконазол 120 г/л. Препаративна форма: концентрат, який тече для, обробки насін..

З метою знезараження посадкового і посівного матеріалу використовуються протруювачі насіння. Препарати діють в початковому періоді вегетації, дозволяють рослинам зміцніти і дати здорові сходи. Протруювачі для насіння і зерна можуть бути хімічними і біологічними. Промисловість пропонує кілька видів протруювачів, кожен з них має свій склад і принцип дії.

Для правильного вибору слід робити аналіз насіння, препарати повинні відповідати виявленим захворюванням. З метою підвищення врожайності рекомендується орієнтуватися не тільки на дані досліджень, а й на загальну фітосанітарну ситуацію в даному регіоні.

Види протруювачів насіння

Залежно від діючих речовин препарати діляться на дві великі групи.

  1. Фунгіцидні протруювачі насіння і зерна. Знищують або пригнічують патогенні бактерії, захищають від фітопатогенної інфекції зовнішнього та насіннєвого прояву.
  2. Інсектицидні протруювачі насіння і зерна. Захищають посівной фонд і сходи від мікрофлори в грунті.

Препарати знищують внутрішні і зовнішні інфекції, мають локальні, контактні та локально-системні властивості. Контактні за рахунок утвореної оболонки захищають від поверхневих інфекцій і пригнічують патогени, наявні в зоні розташування насіння при посіві. Системні проводять знезараження матеріалу зсередини, застосовуються для боротьби з важкими захворюваннями (пильна головня, коренева гниль, септоріоз).

Чому краще купити протруювачі насіння в інтернет-магазині SVG Group

Наш магазин добре відомий багатьом сільгоспвиробникам широким асортиментом і обов'язковістю. У нас завжди найнижча серед конкурентів ціна, прибутковість компанії ми збільшуємо за рахунок кількості покупців, а не шляхом необґрунтованих націнок. Кожен клієнт має можливість купити протруювачі тих видів і обсягів, які оптимально підходять для його виробництва з урахуванням наявної техніки, кліматичних умов і біологічних особливостей вирощуваних культур.

Всі препарати мають сертифікацію в Україні, покупці отримують документи відповідного державного зразка. Ми завозимо продукцію відомих виробників, вони давно зарекомендували себе на ринку і на практиці довели ефективність продукції. При виникненні проблем з вибором, менеджери нашого інтернет-магазину в змозі надати професійні консультації. Своєчасна доставка замовленої продукції гарантується, ми відповідаємо за взяті на себе зобов'язання.

Технологія застосування протруювачів для насіння

Рекомендовано кілька способів передпосівної обробки, кожен має свою форму препаратів.

Спосіб протруювання Короткий опис
Сухий Найбільш простий у використанні, процес відбувається в спеціальних машинах. Недоліки – нерівномірний розподіл препарату, недостатня адгезія, велика запиленість робочого місця оператора.
Напівсухий На тонну посівного матеріалу потрібно 5–10 л води, для протруювання використовуються рідкі препаративні форми з низькими нормами витрати. Подальша просушка не потрібна.
Мокрий Насіннєвий фонд рясно обприскується, витрата на тонну залежить від виду. Розчин готується з порошків або суспензій, для фіксації препарату на поверхні насіння потрібно подальше просушування.
Гідрофобізація Застосовуються розчини з полімерними речовинами, після завершення процесу полімеризації на поверхні утворюється тонка щільно прилягаюча плівка. Гарантується максимальна ефективність обробки.

Протравлювати можна тільки відсортовані, очищені і перевірені на схожість насіння. Після обробки посівний фонд необхідно зберігати в сухих добре провітрюваних приміщеннях. Негативний вплив на якість протруювання надають домішки, ості, квіткові лусочки і мала маса.

Чому варто застосовувати протруювачі

Передпосівна обробка протруйниками насіння підвищує їх якість, зменшує зараженість різними хворобами і шкідниками, стимулює схожість і розвиток кореневої системи. Протруювання робиться до закладення в грунт, що дає можливість знизити на неї фізичне навантаження, зменшити інтенсивність весняних агротехнічних заходів, розтягнути їх за часом і місцем проведення. Поліпшується організація і підвищується продуктивність праці. Врожайність культур зростає приблизно на 40%, зменшується собівартість тонни сільгосппродукції і зростає прибутковість підприємств.


Часті питання покупців

Чому варто застосовувати протруйники?

Протруйники насіння дозволяють збільшити врожайність до 40%, а також зменшити собівартість тони сільгосппродукції.

Які види протруйників у Вас представлені?

У нас представлені фунгіцидні та інсектицидні протруйники насіння.

Які виробники препаратів найбільш популярні?

Одними з найпопулярніших є:

Чому краще купити протруйники насіння у Вас?

Усі препарати мають сертифікацію в Україні, покупці отримують документи відповідного державного зразка.