Інсектициди

Данадим® Мікс Данадим® Мікс
0.00 грн за одиницю

Данадим® Мікс - Міксуй переваги! Препарат має контактні, системні, трансламінарні та фумігаційні в..

Виробники сільськогосподарської продукції віддають перевагу сучасним інтенсивними технологіями вирощування культур. Вони приділяють велику увагу добривам, засобам захисту від хвороб і інсектицидам. Обсяги використання хімічних препаратів захисту рослин постійно зростають, через резистенцію комах вченим доводиться розробляти нові склади і при цьому виконувати жорсткі вимоги щодо захисту навколишнього середовища.

Інсектицид – хімічний засіб, що вбиває дорослих комах, їх яйця (овіцид) або личинки (ларвіцид). Препарати реалізуються у вигляді розчинів, концентратів емульсій, змочуваних порошків. Для підвищення ефективності та спрощення внесення додаються спеціальні наповнювачі, розчинники, ПАР. Останні розробки складів мають мінімальний негативний вплив на навколишнє середовище і менш токсичні для теплокровних організмів, в тому числі і людей. Інноваційні препарати (проінсектіціди) стають отруйними тільки після потрапляння в організм комах.

Класифікація інсектицидів

Споживачі умовно класифікують препарати за кількома критеріями.

Характеристика Короткий опис властивостей
Спрямованість Промисловість пропонує два типи препаратів: вибіркові та універсальні. Перші знищують тільки конкретні комахи, другі впливають на кілька видів.
Хімічні Піретроїди, фосфорорганічні, хлорорганічні. Мають різну ступінь небезпеки, деякі мають негативний вплив на навколишнє середовище. Більшість знищує всі види комах.
Нейротоксичні Неонікотиноїди, нікотіноіди. Діють на нервову систему комах або на окремі нервові закінчення, мають вибіркову дію. Нове покоління інсектицидів, є головними складовими при інтегрованому захисті.
Феромони Гормональні препарати, які гальмують фази розвитку – комахи гинуть при переході з однієї стадії в іншу або під час линьки.
Метод потрапляння в організм Існують контактні, харчові і дихальні. Перші потрапляють в організм при прямому контакті речовини з комахами, другі після вживання рослин в їжу або ковтанні, треті через дихальні шляхи.

Вибір конкретного виду препарату робиться з урахуванням культури і її шкідників.

5 причин, чому краще купити інсектицид в нашому інтернет-магазині?

Наш магазин не новачок на ринку сільгосптоварів, ми дуже відповідально ставимося до формування номенклатури, підтримуємо прямі зв'язки тільки з відомими виробниками. Кожному споживачеві гарантуємо наступну якість послуг.

 1. Сучасні, перевірені та ефективні інсектициди, купити можна будь-які партії за попереднім замовленням.
 2. Всі препарати зареєстровані в Україні і мають комплект необхідних документів державного зразка.
 3. На сайті розміщено повний каталог препаратів, вказана ціна, короткий опис і призначення.
 4. У нас тільки оригінальні інсектициди ліцензованих виробників, ми не завозимо контрафактної продукції невідомого походження.
 5. Подана заявка виконується своєчасно, затримки і непорозуміння за асортиментом виключаються.

Для оптових і постійних споживачів розроблена програма лояльності, вони отримують можливість заощадити суттєві фінансові кошти.

На що потрібно звернути увагу при виборі інсектициду?

Ефективність препарату залежить від дотримання рекомендацій по внесенню, кліматичних умов, часу обробки і правильності вибору препарату з урахуванням максимальної кількості зовнішніх чинників. Під час аналізу асортименту препаратів необхідно звертати увагу на такі характеристики:

 • надійність і популярність виробника;
 • клас небезпеки і ступінь токсичності діючої речовини;
 • форма випуску, умови і термін зберігання;
 • перелік комах, що реагують на препарат;
 • розміри оброблюваних площ і норма використання;
 • вартість в порівнянні з ідентичними від різних виробників.

Менеджери компанії розуміють, що не всі споживачі постійно моніторять появу нових інсектицидів, сільгоспвиробники завжди можуть розраховувати на професійні і об'єктивні консультації наших співробітників. Правильність вибору препарату дуже впливає на кінцеву врожайність сільськогосподарських культур, а від цього безпосередньо залежить прибутковість підприємства.

Правила використання інсектицидів

Необхідність застосування препаратів повинна контролюватися граничною кількістю шкідливих комах в агробіоценозі і розрахунком економічно обґрунтованого порогу збитків, при цьому обов'язково повинні розглядатися альтернативні нехімічні методи боротьби. Для захисту рослин використовуються тільки дозволені відповідними державними організаціями препарати.

Рішення про вибір і доцільність використання інсектициду приймає фахівець, категорично забороняється збільшувати рекомендовані дози внесення або кратність застосування. Всі особи, які залучаються до робіт, повинні бути ознайомлені з характеристиками речовин, правилами особистої безпеки, діями при виявленні ознак ураження.

Кінцевий висновок про обробку культурних посівів приймається після обстеження рослин, визначення фази розвитку комах, їх кількості і т. п. Місцеві органи самоврядування повинні сповіщатись про час внесення препаратів і їх характеристиках мінімум за добу до початку заходів. По периметру кордонів оброблюваних ділянок слід встановлювати спеціальні попереджувальні знаки.


Часті питання покупців

На що потрібно звернути увагу при виборі інсектицидів?

Вибір конкретного виду препарату робиться з урахуванням культури та її шкідників.

Які види інсектицидів у Вас представлені?

У нас представлені два типи інсектицидів: вибіркові та універсальні.

Які виробники інсектицидів у Вас представлені?

Одними з популярних виробників інсектицидів є:

Чому краще купити інсектициди у Вас?

У нас тільки оригінальні інсектициди ліцензованих виробників, ми не завозимо контрафактної продукції невідомого походження.