Інокулянти

У цій категорії немає товарів.

Високотехнологічне вирощування сільськогосподарських культур використовує всі досягнення аграрної науки. Важливе місце серед них займають інокулянти – біопрепарати з живими корисними для рослин мікроорганізмами. Це одні з небагатьох препаратів, дозволених при вирощуванні органічної продукції, дозволяють підвищувати врожайність без застосування мінеральних добрив і хімічних засобів захисту.

З урахуванням характеристик мікроорганізмів розрізняють кілька видів інокулянтів: бактеріальні, грибні та комбіновані. Принцип дії грунтується на симбіотичних відносинах мікроорганізмів з рослинами. Обробка інокулянтами стимулює вироблення фітогормонів, прискорює розвиток, покращує засвоюваність природних добрив з грунту.

Види інокулянтів

Залежно від одержуваного ефекту і типу використовуваних бактерій і грибів розрізняють декілька видів інокулянтів.

Найменування Особливості дії
Мікоризні До складу інокулянтів включаються гриби, в результаті утворення розгалуженого міцелію зростають усмоктувальні можливості коренів рослин. Засвоюється більше води і мінералів з грунту.
Фітостимулятори Водяться бактерії, що стимулюють фітогормони рослин. Прискорюється формування кореневої системи, поліпшується вегетація.
Біодобрива Спеціальні бактерії підвищують родючість грунту за рахунок біодоступності наявних з'єднань і підвищення їх концентрації. Використовуються фосфатмобілізуючі і азотфіксуючі бактерії.
Біопротруювачі Застосовуються для профілактики захворювань рослин, використовуються бактерії з антагоністичними властивостями. Ефективно захищають культури від збудників ґрунтових інфекцій.

Обробка рослин інокулянтами стимулює процеси вегетації, як наслідок – підвищується врожайність. При цьому виключається забруднення ґрунту та ґрунтових вод шкідливими сполуками. Додатковий позитивний ефект – деякі рослини набувають системну резистентність до найпоширеніших хвороб, підвищується їх стійкість до патогенних організмів.

Чому краще купити інокулянти в нашому інтернет-магазині?

У нас в асортименті інокулянти для збільшення врожайності різних сільськогосподарських культур. Менеджери постійно моніторять появу на ринках нових препаратів, вивчають їх характеристики, за рахунок найбільш успішних розробок розширюють вибір. Доступна ціна інокулянтів дозволяє їх купити всім виробникам сільськогосподарської продукції, оптові і постійні клієнти користуються вигідними знижками і бонусами.

Компанія реалізує тільки зареєстровані в Україні товари, на кожен є пакет відповідних документів. Під час зберігання підтримуються рекомендовані виробниками умови – повністю виключаються порушення температурних режимів і параметрів вологості, механічні пошкодження упаковки.

Досвідчені співробітники можуть дати професійні консультації щодо вибору оптимальних препаратів з урахуванням вирощуваних культур, використовуваних агротехнологій і кліматичних умов. Компанія гарантує, що прийняті заявки будуть виконані своєчасно, терміни обробки препаратами не порушаться. Оплата робиться будь-яким зручним споживачам способом, всі супровідні бухгалтерські документи надаються.

Препаратний форма інокулянтів

Розрізняють три види препаратних форм, кожна має свої особливості та рекомендації з обробки. Виробники вибирають ті, що максимально відповідають технологіям вирощування культур і їх біологічними особливостями.

  1. Сухі. Основа – торф, може бути стерильним або звичайним. Перший варіант виключає поширення захворювань, але за вартістю дорожчий. Торф – природне середовище для азотфіксуючих бактерій, життєздатність зберігається не менше двох років. Недолік – ускладнюється посів культур пневматичними сівалками.
  2. Рідкі. Наносяться на насіння до посіву, забезпечують рівномірну по їх поверхні кількість бактерій. Перевага – максимальна ефективність під час проростання, що дуже важливо для появи сильних дружніх сходів. Рідкі препарати відмінно поєднуються з різними прилипачами, технологічні у використанні.
  3. Гелевидні. За рахунок широкої номенклатури з'являється можливість точного підбору складів. Використовуються як прилипачі, насіння можна обробляти завчасно в період перерви між польовими роботами.

Добавлені в інокулянти бактерії відрізняються збільшеною життєвою активністю і стійкістю до пригнічення аборигенною грунтовою мікрофлорою.


Часті питання покупців

Яка мета застосування інокулянтів?

Інокулянти призначені для збільшення врожайності різних сільськогосподарських культур.

В якій препаратній формі у Вас представлені інокулянти?

Усі інокулянти представлені в сухий, рідкій та гелеобразній формі.

Які види інокулянтів у Вас продаються?

В асортименті нашого магазину завжди в наявності мікоризні інокулянти, фітостимулятори, біодобрива та біопротравителі.

Чому краще купити інокулянти у Вас?

Усі інокулянти мають сертифікацію в Україні, покупці отримують документи відповідного державного зразка.