Варяг Тріо, СЕ

  • Варяг Тріо, СЕ
Модель: 071308
Виробник: Ukravit
Наявність: На складі
6 199.20 грн Ціна за канистру
309.96 грн Ціна за литр

Діючі речовини: Метолахлор 380 г/л, Мезотріон 38 г/л, Тербутилазин 130 г/л

Препаративна форма: суспо-емульсія

Упаковка: 20 л.

Переваги препарату:

  • широкий спектр захисної дії;
  • високоефективний проти комплексу бур'янів;
  • гербіцид з високоефективним захистом посівів кукурудзи;
  • добре змішується з іншими засобами захисту рослин;
  • можливість застосування за системою землеробства No-till;
  • економічність та рентабельність застосування.

Хімічна група: хлорацетаміди + триазини + трикетони.

Механізм дії:

Висока системна дія. Препарат поглинається корінням, листям, паростками. Тербутилазин та мезотріон блокують процеси фотосинтезу, металохлор впливає на поділ клітин. За рахунок поєднання трьох компонентів досягається можливість контролювати практично всі спеціалізовані однорічні злакові та дводольні види бур'янів у посівах кукурудзи, в тому числі й ті, що є стійкими до інших гербіцидів (ALS – інгібіторів, триазинових і гліфосатних груп). При застосуванні по сходах може пригнічувати багаторічні дводольні, але не знищувати.

Спектр дії:

Чутливі бур'яни: амброзія полинолиста, щириця звичайна, дурман звичайний, гірчиця польова, грицики звичайні, галінсога дрібноквіткова, ромашка (види), портулак городній, паслін чорний, лобода біла, канатник Теофраста, підмаренник чіпкий, конопля посівна, кохія вінична, переліска однорічна, спориш звичайний, гірчак березковидний, гірчак почечуйний, осот жовтий, падалиця соняшнику, кульбаба лікарська, лутига розлога, фіалка польова, нетреба звичайна, росичка (види), просо куряче, елевзина індійська, просо (види), мишій (види).

Середньочутливі бур'яни: осот рожевий, сорго алепське (з насіння).

Сумісність:

Сумісний з іншими гербіцидами, окрім лужних. В більшості випадків застосовується самостійно. Перед приготуванням робочого розчину з іншими пестицидами доцільно провести пробне змішування (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів тощо)

Максимальна кратність обробок за сезон: 1

Норма витрати робочого розчину: 250-300 л/га.

Особливості застосування:

Культура Норма витрати, л/га Спектр дії Спосіб, час обробки
Кукурудза 3,5-4,0 Однорічні злакові та дводольні бур'яни Обприскування ґрунту до висівання, під час висівання, після висівання, але до появи сходів культури

Препарат високоефективний для застосування у посівах кукурудзи. Можливе ранньопіслясходове внесення по бур’янам до 3 (5) листків у кукурудзи, при цьому потрібно враховувати фазу розвитку бур’янів: злакові — 1-2 листки, дводольні види — сім'ядолі – 2 листки. Обробку доцільно проводити при температурі від 10°С до 25°С та оптимальній вологості повітря. Препарат має деякі обмеження щодо посіву культур в сівозміні: після його застосування на наступний рік можна висівати зернові колосові, кукурудзу, сорго та сою, при проведенні оранки дозволяється висів — соняшнику та ріпаку. Через 18 місяців після обприскування гербіцидом ВАРЯГ ТРІО на полі без обмежень можна висівати абсолютно всі сільськогосподарські культури.

Токсичність:

Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності.

Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 7 доби, для ручних — 15 діб після обробки.

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: