Гербіцид для захисту цукрових буряків від бур'янів Avgust Тріцепс, ВГ 0,1 кг

  • Гербіцид для захисту цукрових буряків від бур'янів Avgust Тріцепс, ВГ 0,1 кг
Модель: 111319
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
11 511.34 грн Ціна за одиницю
11 511.34 грн Ціна за одиницю

Діюча речовина: трифлусульфурон-метил 750 г/кг

Упаковка: флакони по 100 г.

Характеристика діючої речовини: трифлусульфурон належить до класу похідних сульфонілсечовини.

Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді

Переваги препарату:

  • знищення проблемних видів бур’янів;
  • висока селективність щодо культури на всіх етапах розвитку;
  • зручність у використанні.

Призначення:

Післясходовий системний гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних бур’янів у посівах цукрових буряків.

Спектр дії:

Високочутливі до гербіциду Тріцепс® щириця звичайна, грицики звичайні, молочай-сонцегляд, кропива глуха (види), кропива дводомна, ромашка (види), паслін чорний, редька дика, гірчак вузлуватий, гірчак почечуйний, падалиця ріпаку, падалиця соняшнику, гірчиця польова, вероніка персидська, незабудка польова, жабрій звичайний, талабан польовий та ін.;

чутливі – канатник Теофраста, лобода гібридна, види осоту (сходи), підмаренник чіпкий, переліска однорічна, плоскуха звичайна;

середньочутливі – мак дикий, фіалка польова, спориш звичайний, лисохвіст польовий, амброзія полинолиста;

малочутливі або стійкі – лутига (види), осот рожевий, лобода біла, чистець (види), рутка лікарська, зірочник середній, гірчак березкоподібний, вероніка плющолиста, березка польова, щириця жминдоподібна.

Механізм дії:

Володіє системною дією. Поглинається листям, частково – корінням бур’янів, швидко проникає в рослину і переноситься до точок росту, де блокує поділ клітин, зупиняючи їх ріст.

Швидкість дії та симптоми впрливу:

Вже через кілька годин після обробки бур’яни припиняють ріст і в подальшому втрачають конкурентоздатність щодо культури. Споживання ними поживних речовин і води значно скорочується. Перші симптоми (хлороз листя) спостерігаються через 4 - 7 днів після обробки, повна загибель бур’янів настає через кілька тижнів.

Період захисної дії:

У середньому не менше 8 - 14 днів.

Рекомендації щодо застосування:   

Культура Бур'яни Норма витрати препарату, кг, л/га Спосіб і строки обробки
Буряки цукрові Однорічні дводольні  0,02 + 0,2 ПАР Ад'ю Обприскування посівів у фазу сім'ядолі - 2 справжні листки у бур'янів 
Однорічні дводольні, у тому числі щириця, жминдоподібна, хрестоцвіті, види гірчаку, падалиця соняшнику 0,02+1,0 - 1,5 Біцепс Гарант +0,2 ПАР Ад'ю

Тріцепс® рекомендований для 1 - 2-кратного застосування (обприскування) посівів цукрових буряків з обов’язковим додаванням поверхнево-активної речовини Ад’ю®.

Фітотоксичність:

У рекомендованій нормі внесення гербіцид не фітотоксичний для рослин цукрових буряків, починаючи з фази першої пари справжніх листків.

Усі сорти цукрових буряків, що вирощувались у різних ґрунтово-кліматичних умовах, проявили високу ступінь стійкості до Тріцепсу®.

Рослини культури краще всього метаболізують трифлусульфурон-метил при температурі 15 - 25°С. При температурі вище 25 і нижче 10°С протягом 3 - 5 год після обробки швидкість метаболізму сповільнюється. Це може призвести до тимчасової характерної жовтої плямистості листя цукрових буряків, на яке при обприскуванні потрапив препарат. Ці симптоми відсутні на нових листках і зникають незабаром після обприскування, не впливаючи на подальший розвиток рослин.

Обмеження у сівозміні:

Завдяки швидкому розкладанню Тріцепсу® в ґрунті обмежень щодо висівання польових культур восени чи навесні наступного року немає. Протягом 4 місяців після обробки в разі необхідності можна висівати цукрові та столові буряки.

Сумісність:

Препарат сумісний з гербіцидами на основі фенмедифаму, десмедифаму і етофумезату (Біцепс® Гарант), клопіраліду (Хакєр®); з грамініцидами (Міура®); з інсектицидами, які використовуються на цукрових буряках; з фунгіцидами. Не слід змішувати препарат з фосфорорганічними інсектицидами, або чергувати обробки ними (якщо між обприскуваннями проходить менше 14 днів), у зв’язку з небезпекою фітотоксичності.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: