Гербіцид для захисту посівів ріпаку Транш Супер, КС 10 л

  • Гербіцид для захисту посівів ріпаку Транш Супер, КС 10 л
Модель: 111317
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
6 609.10 грн Ціна за канистру
660.91 грн Ціна за литр

Діюча речовина: квінмерак 83 г/л, метазахлор 333 г/л

Упаковка: каністри - 10 л.

Характеристика діючої речовини: метазахлор належить до класу хлорацетанілідів, квінмерак - до синтетичних ауксинів.

Препаративна форма: концентрат суспензії.

Переваги препарату:

  • можливість обробки як до сходів, так і після сходів культури;
  • строки обробки залежать тільки від фази розвитку бур'янів;
  • позитивно впливає на перезимівлю;
  • знищує однорічні злакові та дводольні бур'яни.

Призначення:

Для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур'янами у посівах ріпаку.

Спектр дії:

високочутливі до Траншу® Супер - вероніка (види), зірочник середній, лобода розлога, мак дикий, метлюг звичайний, тонконіг однорічний, підмаренник чіпкий, ромашка (види), глуха кропива (види); чутливі - стоколос (види), лисохвіст польовий, лобода біла, грицики, щириця (види), талабан польовий; середньочутливі - волошка синя, кучерявець Софії, фіалка польова..

Механізм дії:

Дія метазахлору на чутливі види бур'янів проявляється в порушенні процесів, що проходять в коренях рослин, блокуванні процесів проростання насіння. Метазахлор проникає через гіпокотиль і кореневу систему, у злакових бур'янів - переважно через колеоптиль (проросток скручується і гине), у дводольних бур'янів - через сім'ядолі, викликаючи їх загибель. Квінмерак поглинається як кореневою системою, так і листками бур'янів.

Препарат зупиняє процеси транспірації і росту коренів, внаслідок чого бур'яни гинуть до проростання або, з'явившись на поверхні ґрунту, мають дуже слабкі, нежиттєздатні сходи, які гинуть через кілька днів. При застосуванні препарату на вегетуючих бур'янах їх ріст зупиняється, рослини змінюють забарвлення або знебарвлюються і відмирають.

Швидкість дії та симптоми впрливу:

Дія препарату проявляється через 3 - 4 тижні після обробки, залежно від ґрунтово-кліматичних умов і термінів застосування. Найкращий ефект досягається за оптимальної вологості ґрунту.

Рекомендації щодо застосування:   

Культура Бур'яни Норма витрати препарату, л/га Спосіб і строки обробки
Ріпак ярий та озимий Однорічні дводольні та злакові, в т.ч. підмаренник чіпкий 1,5-2,5 Обприскування ґрунту після сівби до сходів культури
1,5-1,7 Обприскування посівів у фазу сім'ядольного листя бур'янів до 2 справжніх листків культури

При досходовому застосуванні Транш® Супер на озимому та ярому ріпаку вносять безпосередньо після висівання насіння на добре оброблений ґрунт до сходів або не пізніше фази сім'ядоль бур'янів. При цьому насіння повинно бути посіяне рівномірно, на однакову глибину (не більше 1,5 - 2 см).

Мінімальну норму витрати препарату використовують на легких ґрунтах за невисокої забур'яненості, максимальну - на важких ґрунтах з високим вмістом гумусу або за високої забур'яненості поля. При післясходовому застосуванні обробку проводять до фази 2 справжніх листків культури, коли бур'яни знаходяться в ранніх фазах росту (сім'ядолі). При цьому 2/3 ефективності досягається за рахунок надходження діючих речовин через кореневу систему і 1/3 - через листкову поверхню.

Період захисної дії:

Залежно від погодних умов в середньому становить не менше 4 - 8 тижнів. На легких ґрунтах захисна дія більш тривала, ніж на важких ґрунтах (включаючи чорноземи).

Фітотоксичність:

при дотриманні регламентів застосування гербіцид не фітотоксичний. Транш® Супер можна застосовувати незалежно від фази розвитку культури, при цьому орієнтуючись тільки на фазу розвитку бур'янів.

Обмеження щодо сівозміни:

Після дії на наступні культури сівозміни не виявлено.

Особливості застосування:

На початку вегетації озимого ріпаку у зв'язку з сильною забур'яненістю культура конкурує за поживні речовини і світло, в результаті чого відбувається подовження кореневої шийки, а згодом виникає ймовірність пошкодження рослин в процесі зимівлі. Транш® Супер ефективно знищує бур'яни, сприяючи таким чином кращій перезимівлі ріпаку.

Сумісність:

Транш® Супер, як правило, не вимагає поєднання в бакових сумішах з іншими препаратами.

Приготування робочого розчину:

Робочий розчин готують безпосередньо перед застосуванням. Бак обприскувача приблизно на 3/4 об'єму заповнюють водою. При ввімкненій мішалці безпосередньо в бак або через приймач обприскувача повільно додають необхідну кількість препарату. Робочий розчин додатково перемішують за допомогою мішалки обприскувача. Об'єм робочого розчину доводять до необхідного і знову вмикають мішалку на 10 - 15 хв. Готовий робочий розчин слід використовувати безпосередньо після приготування.

Витрата робочої рідини: 100 - 200 л/га.

 

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: