Універсальний гербіцид суцільної дії Avgust Торнадо 540, РК 10 л

  • Універсальний гербіцид суцільної дії Avgust Торнадо 540, РК 10 л
Модель: 111316
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
1 828.50 грн Ціна за канистру
182.85 грн Ціна за литр

Діюча речовина: гліфосат кислоти, 540 г/л, або 662 г/л калійної солі гліфосату

Упаковка: каністри - 10 л.

Характеристика діючої речовини: гліфосат належить до класу фосфорорганічних сполук і володіє системною дією.

Препаративна форма: розчинний концентрат

Переваги препарату:

  • більша кількість діючої речовини - менша норма витрати препарату;
  • знищує практично всі види однорічних і багаторічних дводольних і злакових бур'янів;
  • використання в якості десиканта на соняшнику;
  • безпечність застосування у сівозміні.

Призначення:

Системний гербіцид суспільної дії для контролю однорічних та багаторічних дводольних і злакових бур’янів; десикант соняшнику, кукурудзи, ріпаку, сої, гороху.

Спектр дії:

Усі однорічні і багаторічні злакові та дводольні бур'яни, включаючи злісні види (пирій повзучий, осот рожевий, березка польова, свинорий пальчастий та ін.) Стійкий до гліфосату – генно-інженерні сорти сої та інших культур.

Механізм дії:

Проникає в рослину через листки та інші зелені частини і поширюється по всіх органах бур'янів, досягаючи їхньої кореневої системи. Блокує синтез ароматичних амінокислот, що призводить до ураження точок росту і повного відмирання надземних і підземних органів. На насіння не діє.

Швидкість дії та симптоми впрливу:

Візуальні симптоми гербіцидного впливу у вигляді пожовтіння, потім побуріння рослин на однорічні бур'яни стають помітними через 4 - 5 днів, на багаторічні - через 7 - 10 днів після обприскування. Повна загибель бур'янів настає приблизно через 3 - 4 тижні після обробки. За несприятливих погодних умов (холод, посуха, опади) дія гербіциду може уповільнюватися. Симптоми дії проявляються у вигляді пожовтіння, потім-побуріння рослин, всихання листя. Пізніше відбувається відмирання стебел, підземних пагонів, коріння та кореневищ.

Рекомендації щодо застосування:  

Культура Норма витрати препарату, л/га Бур'яни, призначення обробки Спосіб та час обробки 
Площі, призначення під посіви різних сільськогосподарських культур 2,0-2,5 Багаторічні та однорічні злакові і дводольні бур'яни  Обприскування вегетуючих бур'янів навесні за два тижні до сівби культури
Обприскування вегетуючих бур'янів восени після збирання культури
Пари 2,5 Обприскування вегетуючих бур'янів
Землі несільськогосподарського користування 
Соняшник  2,4 (А) Десикація Обприскування посівів у фазу початку побуріння кошиків
Кукурудза Обприскування посівів за два тижні до збирання культури за вологості зерен не більше 30%
Ріпак Обприскування посівів за побуріння 70% стручків 
Соя  2,4 Обприскування посівів у фазі початку побуріння бобів нижнього і середнього ярусів, за два тижні до збирання культури
Горох Обприскування посівів за побуріння 70-75% бобів 

 

Однорічні злакові бур'яни найбільш уразливі за висоти понад 5 см - до виходу в трубку; багаторічні злакові - за наявності не менше 5 - 6 листків і висоти 10 - 20 см; однорічні дводольні - починаючи із стадії двох листків і до цвітіння; багаторічні дводольні - в фазі розетки до бутонізації і цвітіння (осоти - в фазі розетки діаметром 10 - 20 см, гірчак - у фазі розетки - гілкування, березка польова - в фазі розетки 10 - 12 см).

Особливості застосування:

Торнадо® 540 найефективніше діє на бур'яни, коли вони активно ростуть. За спекотної посушливої погоди обробку краще проводити вранці чи ввечері. За сильної посухи обприскування проводити не рекомендується. Від обробки слід утриматися і в тому разі, якщо протягом 4 - 6 год після обприскування очікується дощ, чи за випадання рясної роси, позаяк вона розчиняє препарат на листковій поверхні, що знижує його ефективність. Якщо листки бур'янів укриті шаром пилу, гербіцид погано потрапляє в рослину, тому краще провести обробку після того, як пройде дощ і змиє пил з поверхні листків. Для досягнення високого ефекту в боротьбі з багаторічними бур'янами культивацію слід проводити не раніше ніж через два тижні після обприскування. Культивація в більш ранні терміни може істотно знизити його ефективність. Також необхідно враховувати фазу розвитку багаторічних бур’янів у момент обробки – їх слід обприскувати в період переважаючого відтоку пластичних речовин у кореневу систему. Не слід збільшувати обсяг робочого розчину порівняно з рекомендованим, ажде це знижує рівень надходження діючої речовини в бур’яни. Не можна допускати потрапляння Торнадо 540 на рослини та лісосмуги. Не рекомендується проводити обробку за швидкості вітру понад 5 м/с. Для приготування робочого розчину потрібна якісна чиста вода та з належним рівнем Рн (не лужна). Вона не має буту іржавою, з мулом. При використанні жорсткої води (електропровідність вища за 500 мікросіменсів/см) рекомендужться додавати в робочий розчин сульфат амонію у кількості 10-20 кг/т води. Сульфат амонію додають першочергово, а після його розчинення доливають Торнадо 540.

Сумісність:

Торнадо 540 сумісний із більшістю пестицидів, за винятком сильно лужних препаратів. Перед приготуванням бакової суміші необхідно попередньо перевірити сумісність змішуваних препаратів, а також стабільність робочого розчину.

Витрата робочої рідини:

Для обприскування вегетуючих бур’янів – 50-200 л/га. При проведені десикації рекомендується для наземної обробки використовувати 100-200 л/га, для авіаційної 50-100 л/га.

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: