Унівepcaльний гepбіцид суцільної дії Avgust Торнадо 500, РК 10 л

  • Унівepcaльний гepбіцид суцільної дії Avgust Торнадо 500, РК 10 л
Модель: 111315
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
1 749.00 грн Ціна за канистру
174.90 грн Ціна за литр

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль, гліфосату кислоти 500 г/л.

Упаковка: каністри - 10 л.

Характеристика діючої речовини: гліфосат належить до класу фосфорорганічних сполук і володіє системною дією.

Препаративна форма: розчинний концентрат

Переваги препарату:

  • більша кількість діючої речовини - менша норма витрати препарату;
  • знищує практично всі види однорічних і багаторічних дводольних і злакових бур'янів;
  • використання в якості десиканта різних культур;
  • повна безпечність застосування в сівозміні.

Призначення:

Неселективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними та злаковими бур'янами.

Спектр дії:

Усі однорічні і багаторічні злакові та дводольні бур'яни, в тому числі злісні види (пирій повзучий, осот рожевий, березка польова, свинорий пальчастий та ін.).

Механізм дії:

Проникає в рослину через листки та інші зелені частини і поширюється по всіх органах бур'янів, досягаючи їхньої кореневої системи. Блокує синтез ароматичних амінокислот, що призводить до ураження точок росту і повного відмирання надземних і підземних органів. Під час десикації насіннєвих посівів не погіршує посівні якості насіння

Швидкість дії та симптоми впливу:

Візуальні симптоми гербіцидного впливу у вигляді пожовтіння, потім побуріння рослин на однорічні бур'яни стають помітними через 4 - 5 днів, на багаторічні - через 7 - 10 днів після обприскування. Повна загибель бур'янів настає приблизно через 3 - 4 тижні після обробки. За несприятливих погодних умов (холод, посуха, опади) дія гербіциду може уповільнюватися.

Рекомендації щодо застосування:   

Культура Норма витрати препарату, л/га Бур'яни, призначення обробки Спосіб та час обробки 
Поля, призначені під посіви ярих зернових, картоплі, овочевих, баштанних, ріпаку, соняшнику, рицини, багаторічних злакових трав на насіння, однорічних квітів на насіння  2,0-4,0 Однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яни Обприскування вегетуючих бур'янів восени після збирання попередника 
Пари Обприскування бур'янів у період їхнього активного росту
Землі несільськогосподарського користування  Однорічні та багаторічні  бур'яни Обприскування вегетуючих бур'янів 
Соняшник 1,2 Десикація Обприскування посівів у фазу початку побуріння кошиків
Соя 1,5-2,0 Обприскування у фазу початку побуріння бобів нижнього та середнього ярусів (за вологості насіння не вище 30%)
Ріпак Обприскування посівів за побуріння 70% стручків культури

Однорічні злакові бур'яни найбільш уразливі за висоти понад 5 см - до виходу в трубку; багаторічні злакові - за наявності не менше 5 - 6 листків і висоти 10 - 20 см; однорічні дводольні - починаючи із стадії двох листків і до цвітіння; багаторічні дводольні - в фазі розетки до бутонізації і цвітіння (осоти - в фазі розетки діаметром 10 - 20 см, гірчак - у фазі розетки - гілкування, березка польова - в фазі розетки 10 - 12 см).

Особливості застосування:

Торнадо® 500 найефективніше діє на бур'яни, коли вони активно ростуть. За спекотної посушливої погоди обробку краще проводити вранці чи ввечері. За сильної посухи обприскування проводити не рекомендується. Від обробки слід утриматися і в тому разі, якщо протягом 4 - 6 год після обприскування очікується дощ, чи за випадання рясної роси, позаяк вона розчиняє препарат на листковій поверхні, що знижує його ефективність. Якщо листки бур'янів укриті шаром пилу, гербіцид погано потрапляє в рослину, тому краще провести обробку після того, як пройде дощ і змиє пил з поверхні листків. Для досягнення високого ефекту в боротьбі з багаторічними бур'янами культивацію слід проводити не раніше ніж через тиждень після обприскування, щоб процес відмирання коренів і кореневищ багаторічних бур'янів став незворотним. Не слід збільшувати об'єм робочого розчину порівняно з рекомендованим, оскільки це призводить до зниження рівня надходження діючої речовини в бур'яни. Не можна допускати потрапляння Торнадо® 500 на рослини культури і лісосмуги. Не рекомендується проводити обробку за швидкості вітру понад 5 м/с.

Витрата робочої рідини:

За наземного обприскування вегетуючих бур'янів - 100 - 200 л/га, за авіаційної обробки (десикація) - 50 - 100 л/га.

 

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: