Гербіцид високої селективності Terra Vita Проксаніл

  • Гербіцид високої селективності Terra Vita Проксаніл
Модель: 061309
Виробник: Terra Vita
Наявність: На складі
430.00 грн Ціна л.

Гербіцид Проксаніл - характеризується високими показниками селективності, використовується для хімічного прополювання однорічних злакових широкого спектру та деяких дводольних. Закладати в ґрунт немає необхідності, дія захисту продовжується ≈ 60 днів після внесення. Конкретний час залежить від погодних умов та точності дотримання агротехнології. У застосуванні препарат гнучкий, добре показав себе у бакових сумішах.

Ефективно працює при довсходовому (під соняшник та сою) та післясходовому (під кукурудзу та ріпак) внесенні. За рахунок утворення на поверхні захисного екрану пригнічується розвиток наступних сходів бур'янів. Косити зелену масу кукурудзи на силос чи зелений корм після внесення гербіциду категорично забороняється.

Характеристики Проксаніла:

  • рекомендований для захисту від бур'янів посівів кукурудзи, сої, ріпаку та соняшнику;
  • активну хімічну сполуку пропізохлор;
  • група хлорацетомідів.

Діюча речовина пропізохлор, активно пригнічує синтез білків, що стає причиною загибелі кореневої системи. Після використання гербіциду під час осінньої обробки потреба обприскування додатковими страховими складами відпадає. Рекомендується обприскувати дрібнокомкувату вологу землю, великі розміри грудок негативно впливають на результативність.

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: