ПАВ Вопро Вет

  • ПАВ Вопро Вет
Модель: 061601
Виробник: Terra Vita
Наявність: На складі
2 880.55 грн Ціна за канистру
576.11 грн Ціна за литр

Застосовується з метою поліпшення змочування і збільшення площі покриття обприскуваної поверхні робочим розчином за рахунок надзвичайного зниження поверхневого натягу водних розчинів. Завдяки цьому пестицид краще утримується на поверхні рослини, а також краще поглинається рослиною, при цьому посилюється ефективність дії на рослини бур'янів. В окремих випадках це дозволяє істотно зменшити норму витрати пестициду на одиницю посівної площі.

Діюча речовина: етоксильований гептаметілтрісілоксан, 840 г / л

Препаративна форма: розчинний концентрат.

Тарна одиниця: 10 л.

Переваги препарату:

  • Сприяє посиленню ефективності дії пестицидів при застосуванні в бакових сумішах.
  • Пестицид краще утримується на поверхні рослини, а також краще поглинається рослиною, при цьому посилюється ефективність дії на рослини бур'янів.

       Механізм дії:

Сприяє посиленню ефективності дії пестицидів при застосуванні в бакових сумішах.

Особливості застосування:

Використовують в бакових сумішах при концентрації 0,025% -0,1% відповідно до регламентів застосування пестицидів, з якими використовується поверхнево-активна речовина.

Робочий розчин готують безпосередньо перед обробкою. Бак обприскувача наповнюють на 1/3 водою, при вимкненому змішувальному пристрої додають необхідну кількість маточного препарату, розведеного попередньо в невеликій кількості води. Потім доливають воду до необхідної кількості відповідно до регламентів застосування пестицидів, з якими використовується поверхнево-активна речовина. У приготовлений робочий розчин вливають заздалегідь відведену кількість ПАР ВОПРО ВЕТ РК (в розрахунку на одну заправку обприскувача). Рекомендована рН робочого розчину в діапазоні 5-8; використовуйте робочий розчин протягом 24 годин.

 Сумісність:

Сумісний з більшістю пестицидів. Однак в кожному окремому випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Дотримуватися регламентІВ та рекомендацій щодо застосування всіх препаратів в суміші. Не використовуйте з препаратами на основі міді, або використовуйте тільки при концентрації 0,01-0,02%, якщо препарати на основі міді використовувалися в попередніх обприскуваннях.

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: