Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з злаковими бур'янами Avgust Міура КЕ 5 л

  • Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з злаковими бур'янами Avgust Міура КЕ 5 л
Модель: 111310
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
2 302.85 грн Ціна за канистру
460.57 грн Ціна за литр

Діюча речовина: хізалофоп-П-етил, 125 г/л

Упаковка: каністри - 5 л.

Характеристика діючої речовини: хізалофоп-П-етил належить до класу похідних 2-(4-арилоксифенокси) пропіонових кислот.

Препаративна форма: концентрат, що емульгується.

Переваги препарату:

  • знищення практично всіх видів злакових бур'янів;
  • реєстрація на основних сільськогосподарських культурах;
  • застосування без обмежень щодо стадій розвитку культури;
  • сумісність в бакових сумішах з протидводольними гербіцидами.

Призначення:

Системний протизлаковий гербіцид для захисту цукрових буряків, льону, ріпаку, картоплі, сої, овочевих та інших культур.

Спектр дії:

Однорічні злакові бур'яни: лисохвіст, метлюг звичайний, вівсюг звичайний, просо куряче, канарник, мишій сизий і зелений, пальчатка кров'яна, пажитниця, стоколос, тонконіг однорічний, самосіви зернових. Багаторічні злакові: пирій повзучий, свинорий пальчастий, гумай, тонконіг звичайний, очерет.

Механізм дії:

Володіє системною активністю, дуже швидко поглинається листками та іншими надземними частинами бур'янів і транспортується до точок росту пагонів і кореневищ. Гербіцид порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі рослин. Препарат впливає тільки на однодольні бур'яни, що вегетують на момент обробки. Він не проникає через ґрунт і не чинить впливу на бур'яни, які зійшли після обприскування.

Швидкість та симптоми впливу:

Перші симптоми пригнічення бур'янів з'являються через 7 - 10 днів після обробки, а їхня повна загибель настає через 2 - 3 тижні (залежно від виду бур'янів і погодних умов).

Відбувається зупинка росту надземної маси і кореневої системи бур'янів, хлороз листків. Рослини в'януть, їхні тканини висихають, набувають антоціанового забарвлення.

Період захисної дії:

За дотримання технології вирощування сільськогосподарських культур Міура® забезпечує захист від однорічних злакових з моменту обробки до кінця вегетаційного періоду.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур'яни  Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки, обмеження
Буряки цукрові, соя, ріпак озимий, томати, цибуля, соняшник Однорічні злакові бур'яни 0,6-0,8 Обприскування посівів у фазі 2-4 листків у бур'янів незалежно від фази розвитку культури
Багаторічні злакові бур'яни 0,8-1,2 Обприскування посівів за висоти бур'янів 10-15 см незалежно від фази розвитку культури
Льон-довгунець Однорічні та багаторічні злакові бур'яни Обприскування посівів у фазі 2-4 листків у однорічних бур'янів, за висотою пирію повзучого 10-15 см (фаза "ялинки" льону)
Картопля 0,6-1,2 Обприскування посівів у фазі 2-4 листків у однорічних бур'янів, за висоти пирію повзучого 10-15 см незалежно від фази розвитку культури

Найкращі результати дає обприскування бур'янів, які активно ростуть. Важливо, щоб на них було достатньо листків для швидкого поглинання препарату. Однорічні злакові бур'яни обприскують в період їхнього активного росту (у фазі з 2 - 4 листків до початку кущення), багаторічні злакові - з моменту утворення на них 4 - 6 листків, за досягнення висоти 10 - 15 см. На посівах буряків, сої та овочевих культур строки обробки не залежать від стадії розвитку культури, посіви льону-довгунцю проти однорічних і багаторічних злаків обробляють у фазі «ялинки» культури (за висоти пирію повзучого 10 - 15 см). Не рекомендується обробляти гербіцидом культури в стані стресу внаслідок приморозків, пошкодження шкідниками, недостатнього живлення та інше.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

Ефективність препарату може знижуватись за випадання опадів протягом 2 год після обробки.

Сумісність:

На посівах буряків Міуру® можна застосовувати в бакових сумішах з протидводольними гербіцидами (Біцепс® Гарант, Пілот®, Хакєр® та ін.). У посівах льону-довгунцю можливі комбінації з Гербітоксом®, на сої - з Фабіаном®, Набобом®. За використання Міури® в бакових сумішах з іншими пестицидами рекомендується спочатку приготувати в окремих місткостях маточні розчини препаратів, а потім змішати їх у баку обприскувача. Кожний наступний компонент додається після повного розчинення попереднього.

Витрата робочої рідини:

200 - 300 л/га. У разі щільної посадки культури чи сильної забур'яненості посівів норму витрати робочої рідини слід збільшити.

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: