Селективний гербіцид ґрунтової і листкової дії Avgust Мілонга 10 л

  • Селективний гербіцид ґрунтової і листкової дії Avgust Мілонга 10 л
Модель: 111309
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
2 681.80 грн Ціна за канистру
268.18 грн Ціна за литр

Діючі речовини: S-метолахлор, 312,5 г/л і тербутилазин, 187,5 г/л.

Упаковка: каністри по 10 л.

Характеристика діючої речовини: S-метолахлор належить до хімічного класу хлорацетамідів, тербутилазин – до триазинів.

Препаративна форма: суспензійна емульсія.

Переваги препарату:

  • контроль широкого спектра однорічних дводольних та злакових бур’янів
  • тривалий період захисту (8 - 10 тижнів)
  • широке вікно застосування на кукурудзі
  • висока селективність
  • можливість використання на селекційних ділянках
  • контроль усього спектра бур’янів, включаючи види з пізніми термінами проростання, у комбінації зі страховим гербіцидом
  • можливість гнучкого застосування у різних типах сівозмін

Призначення:

До та післясходовий системний гербіцид ґрунтової та листкової дії для контролю широкого спектра однорічних злакових та дводольних бур’янів у посівах соняшнику, кукурудзи, сорго та сої.

Спектр дії:

Понад 90 видів дводольних бур’янів, серед яких: амброзія полинолиста, гірчак (види), гірчиця  польова, зірочник середній, лобода біла, осот польовий, жабрій (види), редька дика, ромашка (види), паслін чорний, галінсога дрібноквіткова, щириця (види) та ін. Злакові: просо куряче, мишій, пальчатка та ін.

Механізм дії:

Діючі речовини препарату блокують процес проростання бур’янів. S-метолахлор діє комплексно: спричинює гальмування біосинтезу ліпідів та жирних кислот, флавоноїдів та протеїну, що викликає інгібування сіркогідрилумістних біомолекул і ацетилкоферменту А. Такий механізм дії стримує розвиток стійкості бур’янівдо гербіциду. Тербутилазин інгібує транспортелектронів у фотосистемі ІІ в процесі фотосинтезу.

Мілонга® діє системно, швидко проникає у рослини бур’янів та зупиняє їх ріст. У ґрунті препарат проникає через сім’ядолі у дводольних та колеоптиль у злакових бур’янів; у бур’яни, що вегетують, препарат проникає через коріння та листя, спричинюючи їх загибель.

Швидкість та симптоми впливу:

При обробці ґрунту до сходів чутливі види бур’янів не проростають або з’являються нежиттєздатні сходи з вираженими ознаками хлорозу чи некрозу листя. При внесенні препарату після сходів бур’янів вони швидко зупиняють ріст та припиняють конкурувати з культурою. Повназагибель чутливих дводольних видів настає протягом 10 - 20 днів.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Бур'яни Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки, обмеження
Кукурудза  Однорічні злакові та дводольні бур'яни  4,0-4,5 Обприскування ґрунту до сівби, після сівби або після сходів культури до фази 3-5 листків у культури
Соняшник 4,5 Обприскування ґрунту до появи сходів культури
Сорго  Обприскування ґрунту до появи сходів культури, або по сходам в фазі 3-5 листків
Соя 4,0-4,5 Обприскування ґрунту до появи сходів культури

На соняшнику і сої Мілонгу® вносять способом обприскування ґрунту до сходів культури, на кукурудзі і сорго проводять обробку ґрунту до сівби, після сівби до сходів або після сходівкультури до фази 3 - 5 листків. Застосовувати препарат слід за температури – понад +10 °С.

У зв’язку з високою селективністю Мілонги® його можна застосовувати до фази 3 - 5 листків кукурудзи, але обов’язково орієнтуватись на фазу розвитку бур’янів – не можна допускатипереростання злаковими та дводольнимибур’янами фази понад 2 листків. У випадку обприскування ґрунту до сівби культури за наявності ґрунтової посухи для досягнення кращої дії препарат рекомендується вносити під передпосівну культивацію, але не глибше ніж на 5 см. За післясходового застосування слід обробляти посіви у фазу сім’ядолі – дві пари справжніх листків у дводольних бур’янів, та до фази трьох листків у злакових бур’янів. На важких ґрунтах або ґрунтах із високим вмістом гумусу слід застосовувати максимальні норми витрати Мілонги® В умовах посушливої весни також рекомендується вносити максимальну норму гербіциду. На легких ґрунтах із низьким запасом гумусу у шарі 0 - 20 см необхідно знизити норму витрати препарату до 3 л/га.

Якщо при досходовому застосуванні гербіциду випали незначні опади після обробки або під час обробки, то у цьому випадку ефективність препарату не знижується.

Фітотоксичність:

За умови дотримання регламентів застосування ризик виникнення фітотоксичності відсутній.

Можливість виникнення резистентності:

Відсутня за умови строгого дотримання рекомендацій.

Важливо:

Препарат Мілонга® потрібно зберігати при температурі від 0 до +35 °С.

Обмеження у сівозміні:

У разі пересіву оброблених площ не можна сіяти зернові, ріпак, гірчицю, цукрові буряки. Восени після збирання культури без обробки ґрунту не можна сіяти зернові, ріпак, гірчицю.

Сумісність:

Якщо злакові бур’яни досягли фази трьох і більше листків або в посівах присутні багаторічні злакові бур’яни, а дводольні знаходяться в оптимальній

для проведення обробки фазі, для поліпшення ефективності можна додати до Мілонги®: Дублон 1,25 л/га в суміші з ПАР Ад’ю, 0,2 л/га. У разі переростання дводольних бур’янів і відсутності сходів злакових (або вони в оптимальній для проведення обробки фазі) можна збільшити ефективність проти дводольних бур’янів за рахунок бакової суміші Мілонги® з Балериною®, 0,3 - 0,5 л/га, Егідою®, 015 - 0,35 л/га. При змішаній забур’яненості полів оптимально використовувати бакову суміш Мілонга® + Дублон Голд®, 70 г/га + ПАР Ад’ю (0,1 %-ий розчин).

Витрата робочої рідини:

200 - 400 л/га.

 

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: