У кошику порожньо!
Діючі речовини: кломазон 480 г/л.
Препаративна форма: концентрат, що емульгується.
Упаковка: 5 л.
Переваги препарату:
Хімічна група: ізаксаліндіони.
Механізм дії:
Кломазон належить до інгібіторів біосинтезу пігментів. Проникаючи в рослини через корінці та сходи, кломазон рухається по рослині вгору до точки росту, де перешкоджає формуванню фотосинтетичних пігментів хлорофілу та каротину. В результаті бур’яни не проростають або їх сходи з’являються білого чи напівпрозорого кольору і гинуть.
Спектр дії:
Чутливі бур’яни: амброзія полинолиста, вероніка плющевидна, гірчак (види), грицики звичайні, зірочник середній, дурман звичайний, жовтозілля звичайне, канатник Теофраста, кропива глуха, просо куряче, лобода біла, мишій сизий, осот городній, пальчатка (види), тонконіг звичайний, паслін чорний, портулак городній, ромашка (види), сухоребрик лікарський.
Середньочутливі бур’яни: щириця запрокинута, гірчиця, талабан польовий, фіалка, кучерявець Софії, мак дикий.
Сумісність:
Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів).
Максимальна кратність обробок за сезон: 1
Норма витрати робочого розчину: 200-300 л/га. При сильному забур’янені в посівах сої рекомендовано збільшити норму витрати до 0,7 л/га.
Особливості застосування:
Обприскування ґрунту проводиться до посіву, відразу після посіву або протягом перших трьох днів після посіву. При недостатній вологості ґрунту після внесення препарату доцільно провести заробку препарату за допомогою легких борін чи іншого знаряддя, при цьому глибину заробки потрібно коригувати з глибиною загортання насіння культурних рослин. Вирівняна, дрібногрудкувата поверхня ґрунту, якісне та рівномірне його покриття разом з високотехнологічними операціями вирощування культури — обов’язкова умова для отримання максимальних результатів. Норма внесення препарату залежить від вмісту гумусу в ґрунті: на ґрунтах з невисоким вмістом гумусу рекомендовано застосовувати зменшені норми препарату. У посівах сої після застосування КОМАНДИР, діюча речовина блокує формування фотосинтетичних пігментів хлорофілу та каротину, що в результаті призводить до побіління бур’янів, а згодом до загибелі. Для повноцінного знищення бур’янів головною умовою – є застосування у ранні фази росту бур’янів (дводольні 2-4 листочки, злакові 3-4 листочки). В разі зміни кольору першої пари листків культури після застосування препарату, забарвлення зникає протягом короткого часу, не впливаючи негативно на розвиток і ріст рослин. У зв’язку із високою летючістю препарату при застосуванні післясходово у посівах сої обов’язково дотримуватись правил щодо зносу робочого розчину на сусідні культури і швидкість вітру до 1 м/с, менша швидкість руху обприскувача та висота штанги від поверхні ґрунту мінімальна.
Токсичність:
Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності.
Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — не потребує.
Кломазон належить до інгібіторів біосинтезу пігментів. Проникаючи в рослини через корінці та сходи, кломазон рухається по рослині вгору до точки росту, де перешкоджає формуванню фотосинтетичних пігментів хлорофілу та каротину. В результаті бур’яни не проростають або їх с
Діючі речовини: мезотріон 100 г/л, + нікосульфурон 45 г/л. Препаративна форма: концентрат суспенз..
..
Будь ласка, залиште Ваше ім'я і телефон:
Будь ласка, залиште Ваші контактні дані, також можете описати Ваше запитання: