Системний післясходовий гербіцид Avgust Хакер, РГ 1 кг

  • Системний післясходовий гербіцид Avgust Хакер, РГ 1 кг
Модель: 111321
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
2 302.32 грн Ціна за одиницю
2 302.32 грн Ціна за одиницю

Діюча речовина:  клопіралід 750 г/кг

Упаковка: флакони по 1 кг.

Характеристика діючої речовини: клопіралід належить до класу хлорпохідних піридинів і є синтетичною формою ростових гормонів.

Препаративна форма: водорозчинні гранули

Переваги препарату:

  • контроль злісних коренепаросткових бур'янів;
  • знищення надземної частини і кореневої системи осотів;
  • прекрасна сумісність у бакових сумішах з іншими гербіцидами;
  • максимально зручна у застосуванні препаративна форма.

Призначення:

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з деякими однорічними і багаторічними дводольними бур'янами, в тому числі проблемними видами (види осоту, ромашки, гірчаку) в посівах цукрових буряків та ріпаку.

Спектр дії:

Хакєр® ефективно знищує осот жовтий (польовий), осот рожевий і його підвиди, молокан татарський, осот городній, гірчак рожевий, ромашку (види), гірчак (види), гречку татарську, гірчак березкоподібний, амброзію полинолисту, підбіл, волошку синю, кульбабу лікарську, жовтозілля звичайне та інші бур'яни родини Айстрових, Бобових, Гречкових та Пасльонових.

Механізм дії:

Володіє системною дією, поглинається листками, переноситься в точки росту, коріння і кореневища, легко переміщується в рослині, порушуючи процес поділу клітин, і зупиняє ріст бур'янів.

Швидкість дії та симптоми впрливу:

Пригнічення росту бур'янів відбувається протягом декількох годин після проведення обробки, візуальні симптоми прояву дії відмічають приблизно через 12 - 18 годин. Протягом 1 - 3 тижнів листки чутливих рослин стають хлоротичними, потовщуються і скручуються, стебла також потовщуються і розтріскуються, точка росту відмирає. Повна загибель бур'янів настає через 2 - 3 тижні після обприскування і залежить від їхнього видового складу, фази розвитку в момент обробки, ступеня забур'яненості поля і погодних умов. Важливо, що під дією гербіциду гине не тільки надземна частина бур'янів, але й коренева система, в тому числі кореневі бруньки відновлення.

Період захисної дії:

Захищає культуру до кінця вегетаційного сезону. У посівах буряків можливе почасткове застосування для знищення наступної «хвилі» бур'янів.

Рекомендації щодо застосування:   

Культура Бур'яни Норма витрати препарату, кг/га Спосіб і строки обробки
Цукрові буряки Однорічні та багаторічні дводольні бур'яни, в т.ч. види ромашки, гірчаку, осоту 0,12-0,2 Обприскування посівів у фазу 3-5 листків культури та в фазу розетки осотів (15-20 см)
Ріпак Обприскування посівів у період від 3-4 справжніх листків до появи квіткових бутонів у ріпаку, у фазі розетки осотів (15-20 см)

Найкраща дія Хакєру® досягається за обприскування в період активного росту бур'янів. Однорічні бур'яни найбільш чутливі до препарату у фазі 2 - 6 листків, осоти – у фазі розетки - початку росту стебла. За переростання бур'янами найчутливіших фаз, а також у разі сильного ступеня забур'яненості посівів слід використовувати максимально рекомендовані норми витрати гербіциду.

Фактори, що впливють на ефективність препарату:

Оптимальний для проведення обробки температурний режим перебуває в межах від 10 до 25°С. Не рекомендується проводити обробку за загрози приморозків чи відразу ж після них.

Сумісність:

На посівах буряків Хакєр® можна застосовувати в бакових сумішах з гербіцидами, що контролюють дводольні бур'яни, на основі десмедифаму, фенмедифаму й етофумезату (Біцепс® Гарант), метамітрону (Пілот®), з грамініцидами (Міура®) та іншими. На посівах ріпаку можливі бакові суміші з грамініцидами (Міура®).

Витрата робочої рідини: 200-300 л/га.

 

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: