Гербіцид селективної дії Corteva Геліантекс

  • Гербіцид селективної дії Corteva Геліантекс
Модель: 1059
Виробник: Corteva
Наявність: На складі
14 000.00 грн Ціна л.

Системний гербіцид Геліантекс призначений для хімічного прополювання широкого переліку дводольних бур'янів. Не впливає наступні культури посіву, не змивається дощем, викликає звикання рослин. Один і небагатьох препаратів, що дозволяють вирішувати проблему з амброзією, що пересохла.

Геліантекс пройшов сертифікацію безпеки до екологічного середовища, через 2 години всмоктується рослинами в достатніх для впливу кількостях. Посіви соняшнику можуть оброблятися в широкому часовому спектрі - від фази появи 4-х листків і до стадії зірочки.

Принцип роботи гербіциду Геліантекс:

Діюча сполука галауксифен-метил – новий клас арилопіколінату, за механізмом відноситься до ауксинів синтетичного виробництва. На 2–3 добу різко помітні ознаки початку усихання. З урахуванням погодних умов та точності дотримання рекомендацій щодо застосування через 3-5 тижнів після обробки полів помітна повна загибель бур'янів.

Гербіцид рекомендується для обробки соняшникових полів від амброзії повнолистої, канатника Теофраста, лободи білої та інших дводольних бур'янів. Температура повітря при обприскуванні в межах +8...25°С рано до сходу сонця або ввечері після заходу сонця в маловітряну погоду без опадів. Доза встановлюється агрономом з урахуванням рекомендацій виробників та умов вегетації рослин.

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: