Гербіцид тривалої захисної дії Avgust Гайтан, КЕ 10 л

  • Гербіцид тривалої захисної дії Avgust Гайтан, КЕ 10 л
Модель: 111303
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
2 469.80 грн Ціна за канистру

Діюча речовина: пендиметалін, 330 г/л.

Упаковка: каністри по 10 л.

Характеристика діючої речовини:

Пендиметалін належить до 2,6-динітроанілінів. За характером дії є інгібітором кореневої системи.

Препаративна форма: концентрат емульсії.

Переваги препарату:

  • знищення багатьох видів однорічних злакових і дводольних бур'янів;
  • тривалий захист культур від бур'янів;
  • створення ефективного гербіцидного «екрану»;
  • висока селективність щодо рослин культури;
  • безпечність у сівозміні.

Призначення:

Селективний системний досходовий гербіцид тривалої захисної дії для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами в посівах цибулі та соняшнику.

Спектр дії:

однорічні злакові і дводольні бур'яни. Серед злакових чутливі до препарату: лисохвіст мишачехвостиковий, метлюг звичайний, тонконіг однорічний, просо (види), пальчатка криваво-червона, мишій (види) та інші. З-поміж дводольних чутливі до гербіциду: вероніка (види), гірчак (види), сухоребрик лікарський, гірчиця польова, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, кропива жалка, лутига (види), жовтець (види), мак дикий, лобода (види), підмаренник чіпкий, незабудка польова, паслін чорний, грицики звичайні, жабрій (види), портулак городній, редька дика, роман (види), ромашка (види), фіалка польова, щириця (види), кропива глуха (види).

Механізм дії:

Гербіцид поглинається первинними коренями і проростками бур'янів. Він сповільнює в меристемах чутливих до нього рослин поділ і ріст клітин. Під дією препарату бур'яни гинуть незабаром після проростання насіння чи після появи сходів. Гайтан може впливати і на сходи чутливих до нього бур'янів, але тільки в тому випадку, коли під час обробки злакові бур'яни знаходяться у фазі 1 - 1,5 листка, а дводольні - до 2 справжніх листків.

Швидкість та симптоми впливу:

Препарат знищує бур'яни в момент проростання за досходового застосування. Швидкість дії на вже пророслі бур'яни залежить від температури навколишнього середовища і вологості ґрунту.

Період захисної дії:

Рівень і тривалість гербіцидної дії залежить від складу бур'янів, ступеню забур'яненості та ґрунтово-кліматичних умов. За сприятливих умов захисна дія може тривати до 9 тижнів.

Рекомендації щодо застосування:

Культура

Бур'яни

Норма витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробки, обмеження
Цибуля усіх генерацій (крім на перо)  Однорічні злакові та дводольні бур'яни 2,5-4,5 Обприскування ґрунту до появи сходів культури
Соняшник 3,0-6,0

Гайтан™ використовують методом обприскування ґрунту до появи сходів культури. Норма застосування гербіциду залежить від механічного складу ґрунту і вмісту у ньому гумусу. Максимальні норми використовують на важких ґрунтах з високим вмістом гумусу, а також у спекотних умовах, коли ймовірність опадів низька. На легких, бідних на гумус ґрунтах використовують нижчі норми витрат, при цьому ефективність Гайтану™ залишається високою.

Під час визначення норми витрати препарату необхідно враховувати і видовий склад бур'янів. Для знищення таких проблемних видів, як лисохвіст, підмаренник чіпкий, ромашка, паслін чорний потрібно використовувати вищі норми витрат.

На цибулі використовують двічі: обприскування ґрунту до появи сходів культури (протягом 3 - 5 днів після висівання) та у фазу 3 - 5 листків культури по вологому ґрунту.

Важливо, щоб перед внесенням гербіциду ґрунт був добре підготовленим - рівним, без великих грудок. Тільки в цьому випадку можна створити надійний гербіцидний «екран» і забезпечити високу ефективність препарату.

Обмеження у сівозміні:

При дотриманні регламентів використання обмеження у сівозміні відсутні.

Сумісність:

Препарат може використовуватись у бакових сумішах з гербіцидами на основі гліфосату, диквату, імазамоксу, імазапіру, імазетапіру, клетодиму, кломазону, метрибузину, прометрину, флуроксипіру, а також із фунгіцидами та інсектицидами.

При використанні води з підвищеною жорсткістю рекомендується застосовувати високі норми препарату на основі гліфосату або вносити Гайтан™ і препарат на основі гліфосату (з низькою нормою використання робочого розчину) окремо.

В усіх випадках при приготуванні бакової суміші необхідно перевірити фізичну і хімічну сумісність компонентів.

Витрата робочої рідини: 200 - 400 л/га.

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: