Післясходовий системний гербіцид Avgust Дублон КС 5 л

  • Післясходовий системний гербіцид Avgust Дублон КС 5 л
Модель: 111305
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
1 778.15 грн Ціна за канистру
355.63 грн Ціна за литр

Діюча речовина: нікосульфурон 40 г/л

Упаковка: каністри по 5 л.

Характеристика діючої речовини:

Нікосульфурон належить до хімічного класу похідних сульфонілсечовини.

Препаративна форма: концентрат суспензії.

Переваги препарату:

  • висока ефективність навіть проти пирію повзучого та гумаю;
  • широкий діапазон внесення - 3 - 10 листків культури;
  • селективний до культури;
  • високотехнологічна препаративна форма.

Призначення:

Післясходовий системний гербіцид вибіркової дії для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими, а також з деякими однорічними дводольними бур'янами у посівах кукурудзи.

Спектр дії:

Дублон™ ефективний проти однорічних та багаторічних злакових і деяких однорічних дводольних бур'янів. Серед злакових чутливі до препарату гумай (сорго аллепське), лисохвіст, тонконіг (види), вівсюг (види), пажитниця (види), просо волосовидне, просо куряче, пирій повзучий, пальчатка криваво-червона, сить (види), мишій (види ) та ін. Серед дводольних чутливими до гербіциду є: гірчак (види), гірчиця польова, дурман смердючий, нетреба звичайна, зірочник середній, канатник Теофраста, лобода біла, м'ята, паслін чорний, жабрій (види), підмаренник чіпкий, портулак городній, редька польова, ромашка (види), суріпиця звичайна, чистець болотний, щириця (види) та ін. Відзначено часткову дію Дублону™ на осот (види) та березку польову. Препарат здатний пригнічувати ці бур'яни в тому випадку, якщо він застосовується у фазі розетки у осотів (діаметр розетки 5 - 8 см) та за довжини пагонів березки - не більше 10 - 15 см.

Механізм дії:

Діюча речовина препарату є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, що бере участь у синтезі незамінних амінокислот. Гербіцид володіє системною дією, швидко проникає в рослини бур'янів та зупиняє їх ріст.

Швидкість і симптоми впливу:

Залежно від погодних умов гербіцид зупиняє ріст бур'янів вже через 4 - 6 годин після обробки. Протягом тижня бур'яни змінюють забарвлення (буріють). Повне відмирання рослин настає через 7 - 20 днів після обприскування.

Можливість виникнення резистентності:

для запобігання виникненню резистентності бажано чергувати препарат з гербіцидами інших хімічних класів.

Період захисної дії:

залежно від видового складу бур'янів, ґрунтово-кліматичних та погодних умов року період захисної дії Дублону™ - до 3-х тижнів.

Особливості застосування:

Культура Бур'яни Норма витрати препарату, л/га Спосіб, час обробки, обмеження
Кукурудза Однорічні та багаторічні злакові та деякі однорічні дводольні 1,0-1,25 Обприскування посівів у фазі 3-10 листків культури та у ранній фазі росту бур'янів (фаза - 2-6 листків у однорічних та з висоти 10-15 см багаторічних)

Найкращі результати досягаються при проведенні обприскування в період, коли бур'яни активно ростуть. Мінімальну норму витрати гербіциду використовують проти однорічних злакових бур'янів (оптимальна фаза - 1 - 3 листки), максимальну - на ділянках, сильно забур'янених гумаєм (відростки з кореневищ) та іншими багаторічними бур'янами (пирій заввишки 15 - 25 см). Проти однорічних дводольних бур'янів препарат найбільш ефективний у фазі 2 - 4 листків. Фаза розвитку культури при обробці - 3 - 10 листків, але при цьому потрібно стежити, щоб рослини кукурудзи не «екранували» бур'яни.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

оптимальна температура повітря при проведенні обприскування знаходиться в діапазоні 15 - 25°С, при оптимальній вологості ґрунту та повітря. Не рекомендується застосовувати препарат у холодну або жарку погоду, при надмірній кількості опадів, а також у ситуації, коли бур'яни перебувають у стані стресу.

Обмеження у сівозміні:

нікосульфурон швидко розкладається ґрунтовою мікрофлорою у вологих та теплих умовах, що мають реакцію ґрунтового розчину (pН менше 7). Однак існують обмеження при використанні препарату. За необхідності пересівання площ, оброблених гербіцидом Дублон™, у весняний період ділянку можна пересівати тільки кукурудзою або після оранки - соєю, в осінній період - озимим ячменем чи пшеницею.

На наступний рік після застосування препарату можна сіяти будь-яку культуру. Існує ймовірність пошкодження наступних культур сівозміни на ґрунтах з лужною реакцією (pН більше 8), якщо в період після застосування Дублону™ і до сівби наступної культури складались посушливі умови. Мінімальний час (місяців) до сівби наступних культур сівозміни: кукурудза (на зерно) - у будь-який час; соя - через 9 місяців; зернові колосові - через 5 місяців; квасоля - через 9 місяців; люцерна - через 9 місяців. Зазначений інтервал може бути знижений до 3 місяців при рН ґрунту нижче 7 (кислі ґрунти).

Приготування робочого розчину:

Робочий розчин готується безпосередньо перед обприскуванням. Препарат добре перемішують у заводській упаковці, потім відміряють необхідну його кількість на одну заправку обприскувача. Препарат рекомендується вводити безпосередньо в бак обприскувача за умови добре працюючої гідравлічної мішалки. При цьому бак обприскувача повинен бути не менш ніж наполовину заповнений водою. Ємність, в якій знаходився гербіцид, промивають водою кілька разів.

Сумісність:

Для розширення спектра дії та зниження норм витрати дозволяється застосовувати препарат Дублон™ в бакових сумішах з іншими пестицидами. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність та фітотоксичність щодо кукурудзи.

Не рекомендується застосовувати гербіцид в суміші з фосфорорганічними інсектицидами, а також чергувати обробки фосфорорганічними інсектицидами та гербіцидом, якщо розрив між ними не перевищує 7 - 14 днів, через можливе пригнічення культури. Високу ефективність показує бакова суміш Дублону™ з Балериною® (1 - 1,2 л/га + 0,25 - 0,3 л/га) - комплект Дублон™ Тріо*.

Витрата робочої рідини: 200 - 400 л/га.

 

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: