Системний гербіцид Avgust Деметра, КЕ 5 л

  • Системний гербіцид Avgust Деметра, КЕ 5 л
Модель: 111304
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
3 454.30 грн Ціна за канистру

Діюча речовина: флуроксипір-мептил 350 г/л

Упаковка: каністри по 5 л.

Характеристика діючої речовини:

Флуроксипір-мептил належить до похідних піридилоксиоцтової кислоти, володіє системною дією.

Препаративна форма: концентрат, що емульгується.

Переваги препарату:

  • неперевершена ефективність проти: підмаренника чіпкого, березки польової, гірчаку березкоподібного;
  • можливість застосування за появи повторних сходів підмаренника чіпкого;
  • широкий діапазон строків внесення;
  • відсутність післядії.

Призначення:

Селективний післясходовий гербіцид проти однорічних дводольних, у тому числі стійких до 2,4-Д, та деяких багаторічних коренепаросткових бур´янів у посівах зернових культур та цибулі.

Спектр дії:

  • Чутливими до Деметри® видами (біологічна ефективність - понад 90%) є: підмаренник чіпкий, березка польова, гірчак березкоподібний, жабрій (види), щавель (види), зірочник середній, незабудка польова, кохія вінична, паслін чорний, кульбаба лікарська та ін.
  • Серед помірно чутливих видів (біологічна ефективність - менше 85%): вероніка (види), спориш, рутка лікарська, кропива жалка, курячі очка польові, соняшник (падалиця), шпергель польовий, гикавка польова, фіалка (види), роговик польовий, глуха кропива (види), борщівник (види).
  • Слабкочутливі види (для надійнішого знищення цих видів на зернових культурах рекомендують застосовувати Деметру® в суміші з Балериною®): осот (види), лобода біла, мак дикий, ромашка непахуча, грицики, гірчиця польова, амброзія полинолиста, гірчак шорсткий та почечуйний.

Механізм дії:

Флуроксипір-мептил швидко, протягом 1 год, поглинається листками бур´янів, а також частково абсорбується корінням з ґрунту. Він активно переміщується флоемою та ксилемою, розподіляється по всій рослині, в тому числі в точках росту, порушуючи розвиток клітин, та впливає на процеси росту в цілому.

Швидкість і симптоми впливу:

перші ознаки пригнічення бур´янів, за сприятливих умов, проявляються через декілька годин після застосування гербіциду. Протягом першої доби після обробки спостерігається зупинка росту бур´янів, через 3 - 4 дні - знебарвлення і скручування листків, а потім - скорочення міжвузлів. Повна загибель бур´янів настає через 2 - 3 тижні.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати препарату, л/га Спосіб і строки обробки
Пшениця озима 0,35-0,5 Обприскування з фази кущення до фази прапорцевого листка у культури (після появи березки польової). Озимі обробляються навесні
Ярий ячмінь Обприскування у фазі кущення культури
Цибуля 0,4-0,5 Обприскування у фазі 1-2 справжніх листків культури

Деметру® на зернових культурах можна застосовувати з фази початку кущення до кінця трубкування культури, без ризику її пошкодження чи зниження врожаю, на цибулі - у фазі 1-2 справжніх листків культури. Більшість видів однорічних дводольних бур'янів найбільш уразливі до дії гербіциду в стадії від 2 до 10 листків (висота - 5 - 10 см).

Багаторічні бур'яни на момент обробки мають досягти фази розетки - початку стеблування і висоти 10 - 15 см. Мінімальну норму витрати препарату використовують на ранніх стадіях розвитку бур'янів і за слабкого ступеня забур'яненості.

Максимальне дозування застосовують за сильного забур'янення підмаренником чіпким, у разі, коли бур'яни переросли, а також за несприятливих погодних умов в оптимальний щодо строків момент для обробки.

Обмеження щодо застосування: відсутні, Деметру® можна застосовувати в сівозмінах усіх типів.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:
Оптимальною умовою для застосування Деметри® є температура 8 ... 25°С та кількість ґрунтової вологи, сприятливої для розвитку рослин. Використання препарату в холодну погоду ефективне, проте його дія при цьому затримується.

Сумісність:
Препарат сумісний у бакових сумішах з гербіцидами (наприклад Балерина®, Міура®), а також з фунгіцидами (наприклад Колосалем® Про) та інсектицидами (Брейк®, Борей®).

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

 

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: