Трикомпонентний гербіцид для захисту цукрових буряків Avgust Біцепс Гарант, КЕ 5 л

  • Трикомпонентний гербіцид для захисту цукрових буряків Avgust Біцепс Гарант, КЕ 5 л
Модель: 111302
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
Об`єм:
2 302.85 грн Ціна за канистру
Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.

Діючі речовини: десмедифам 70 г/л, етофумезат 110 г/л, фенмедифам 90 г/л.

Упаковка: каністри по 5 л.

Препаративна форма: концентрат, що емульгується.

Переваги препарату:

  • незамінний у захисті цукрових буряків;
  • знищує понад 40 видів однорічних дводольних бур'янів;
  • контроль однорічних злакових бур'янів;
  • висока чистота посівів.

Призначення:

Трикомпонентний післясходовий гербіцид проти однорічних дводольних та злакових бур'янів у посівах цукрових буряків

Спектр дії:

  • Високочутливі до гербіциду Біцепс® Гарант - щириця (види), вероніка (види), гірчиця польова, гірчак (види), сухоребрик (види), кучерявець Софії, рутка лікарська, зірочник середній, жовтозілля звичайне, лутига (види), лобода (види), тонконіг однорічний, паслін чорний, грицики, жабрій звичайний, підмаренник чіпкий, портулак городній, редька дика, шпергель звичайний, фіалка польова, талабан;
  • Середньочутливі - волошка синя, кохія вінична, кропива жалка, метлюг звичайний, осот городній, полин звичайний, просо куряче, пальчатка кров'яна, мишій зелений, череда трироздільна, чистець польовий;
  • Малочутливі - канатник Теофраста, пирій повзучий, лисохвіст польовий, ромашка (види), осот польовий, свинорий пальчастий.

Механізм дії:

Володіє трансламінарною дією, проникає через листки. Пригнічує бур'яни на ранніх стадіях їхнього розвитку, порушуючи фотосинтез та обмін білків, уповільнює ріст меристемних тканин і поділ клітин, обмежує утворення воскового шару.

Швидкість та симптоми впливу:

Гербіцидна дія проявляється протягом 4 - 8 днів після застосування. Спочатку спостерігається посвітління листків, поступово посилюється знебарвлення аж до настання хлорозу. Потім бур'яни поступово в'януть і засихають. Їхня повна загибель настає через 2 - 3 тижні.

Рекомендації щодо застосування:

Культура Норма витрати препарату, л/га Спосіб і строки обробки
Буряк цукровий 3,0 Одноразове обприскування посівів у фазі 4 справжніх листків культури у ранні фази росту бурьянів 
1,5 Дворазове обприскування посівів у фазі 2-4 листків бур'янів (по першій і другій "хвилях"з інтервалом 7-14 днів)
1,0 Триразове обприскування посівів у фазі сім'ядоль бур'янів (по першій, другій і третій "хвилях" з інтервалом 7-14 днів)

Проводити обробку Біцепсом Гарант слід відразу після приготування робочого розчину. Строки внесення суттєво залежать від наявності та стадії розвитку бур´янів.

Увага! Слід пам´ятати, що збільшувати норму витрати Біцепсу Гарант понад 2 л/га можна лише за досягнення буряком стадії 4 справжніх листків і за умов, оптимальних для розвитку культури.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

оптимальна температура повітря для внесення - не нижче 5 і не вище 25°С. Максимальний гербіцидний ефект досягається за обробки в діапазоні температур від 10 до 25°С. Не рекомендується обприскувати посіви буряків, ослаблені впливом приморозків, спеки, хвороб і шкідників, а також рослини з механічними пошкодженнями після проведення культивації. Не слід обробляти посіви менш ніж за 6 год до випадання опадів та за наявності сильної роси.

Дуже важливо провести обприскування в рекомендовані строки, не допускати переростання бур´янів, які стають стійкішими до препарату.

Приготування робочого розчину:

попередньо препарат перемішують у заводській упаковці. Бак обприскувача заповнюють наполовину водою, вмикають мішалку, додають відміряну кількість препарату, продовжують заповнення бака обприскувача водою з одночасним перемішуванням. Перемішування продовжують і під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину.

Сумісність: Біцепс Гарант сумісний в бакових сумішах із різноманітними гербіцидами, які додають для розширення спектра дії, наприклад з Пілотом, Хакєром, Міурою та іншими.

Витрата робочої рідини: 200 л/га.

Рекомендовані товари:
Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: