Системний гербіцид Avgust Балерина, СЕ 5 л

  • Системний гербіцид Avgust Балерина, СЕ 5 л
Модель: 031001
Виробник: Avgust
Наявність: На складі
1 590.00 грн Ціна за канистру

Діючі речовини: 2,4-Д, складний 2-етилгексиловий, ефір 615 г/л, флорасулам 7,4 г/л.

Препаративна форма: суспо-емульсія.

Упаковка: каністри по 5 л.

Переваги препарату:

  • ефективний проти широкого спектра дводольних бур´янів, у т. ч. підмаренника, ромашки, осоту та молочаю лозяного;
  • висока швидкість дії;
  • широке «вікно» застосування;
  • контролює стійкі форми падалиці соняшнику;
  • відсутність післядії.

Призначення:

Селективний післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних, в тому числі стійких до 2,4-Д і МЦПА, та деяких багаторічних коренепаросткових бур´янів у посівах зернових культур.

Спектр дії:

Балерина знищує понад 150 видів дводольних бур´янів (у тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА), серед яких підмаренник чіпкий, ромашка (види), осот польовий, осот жовтий, березка польова, волошка синя, гірчиця польова, грицики, талабан польовий, редька дика, лобода біла, мак дикий, щириця (види), зірочник середній, гірчак (види), гречка березкоподібна, амброзія полинолиста, кучерявець Софії, латук татарський, кульбаба лікарська та ін.

Механізм дії:

Флорасулам є інгібітором утворення ферменту ацетолактатсинтази, 2,4-Д викликає реакцію ауксинового типу. Подвійна дія гербіциду знижує ймовірність виникнення резистентності у бур´янів. Гербіцид має системну активність, швидко, протягом 1 год, проникає в рослину і поширюється всіма її частинами, включаючи коріння, при цьому блокує ріст клітин у молодих тканинах.

Швидкість та симптоми впливу:

Ріст оброблених препаратом бур´янів зупиняється через добу після обприскування. Видимі ознаки дії (знебарвлення та скручування листя, скорочення міжвузлів) проявляються через 3 - 4 дні. Залежно від виду бур´янів і погодних умов, їх повна загибель настає через 2 - 3 тижні після обробки.

Період захисної дії:

       Препарат забезпечує захист посівів від моменту обробки до появи нової «хвилі» бур’янів

Рекомендації щодо застосуванню:

Культура Норми витрати препарату л/га Спосіб і строки обробки
Пшениця, ячмінь 0,3-0,5 Обприскування посівів починаючи із фази кущення до утворення 1-2 міжвузлів
Кукурудза Обприскування посівів у фазу 3-5 листків культури
Сорго

Максимальна норма витрати використовується у разі: високої забур'яненості, переважання у посівах багаторічних коренепаросткових бур'янів, наявності перерослих бур'янів (підмаренник чіпкий, види ромашки, види осотів – фази стеблування – бутонізація). Найкраща дія препарату досягається за обробки однорічних дводольних бур'янів у фазі 3 - 5 листків, багаторічних коренепаросткових – починаючи з фази розетки та до початку стеблування.

Оптимальна температура застосування – від 8 до 25°С. Коли відбувається активний ріст бур'янів, препарат діє швидше. Не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозують нічні приморозки (і після них), у зв'язку з можливістю зниження ефективності дії препарату.

Обмеження щодо сівозміни:

Відсутні, оскільки Балерина® не має післядії – її можна використовувати в усіх типах сівозмін.

Сумісність:

Балерина® сумісна в бакових сумішах з гербіцидами на основі сульфонілсечовин та іншими діючими речовинами, а також із фунгіцидами та інсектицидами.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л/га.

 

Схожі товари:
Потрібна допомога?
Просто залиште номер - наш консультант зв'яжеться з Вами і відповість на питання про цей та інші цікаві для Вас товари: