Фунгіциди

Авіатор Авіатор
0.00 грн за одиницю

Авіатор® Xpro - еталон на ячмені та пшениці проти комплексу захворювань. Діюча речовина: протіоко..

Аканто Плюс Аканто Плюс
0.00 грн за одиницю

Аканто Плюс - двокомпонентний фунгіцид на основі стробілурину з вираженим фізіологічним ефектом для ..

Препарати, які здатні повністю або частково пригнічувати розвиток різних збудників захворювань рослин, відносяться до фунгіцидів. Входять до групи пестицидів, використовуються для боротьби і профілактики бактеріальних і грибкових захворювань (фузаріоз, септоріоз, борошниста роса, парша та ін.), при протруюванні насіння перед посівом від спор паразитуючих грибів. На ефективність впливають умови зберігання і виконання вимог виробників по використанню. Новий фунгіцид – біофунгіцид, препарат з живими клітинами або грибами-антагоністами.

Види і функції фунгіцидів

Залежно від діючих речовин всі препарати діляться на кілька великих груп. Кожна має свої відмінності і рекомендовані правила використання.

Види препаратів Особливості та призначення
Лікувальні Застосовуються для лікування хворих рослин, культура вже пошкоджена, препарати зменшують величину втрат врожаю.
Захисні Своєчасна обробка пригнічує розвиток патогенних збудників, що дозволяє рослинам без відхилень розвиватися і досягати максимальної біологічної врожайності.
Системні Всмоктуються рослинами, мають тривалий період дії. Знищують збудників хвороб після попадання діючих речовин в клітини і сік, мають високу ефективність використання.
Контактні Препарат не всмоктується рослиною, впливає на відкриті ділянки після прямого контакту. Використовується після появи перших ознак захворювання.

Як для і більшості хімічних засобів захисту рослин, необхідно суворе дозування. Порушення правил використання шкодить навколишньому середовищу, зменшує врожайність і погіршує якість продукції. Вибір препарату повинен робити досвідчений фахівець з відповідною освітою.

Правила застосування фунгіцидів

Розчини використовуються для обробки наземної частини рослин, грунтів і насіння. Наземні частини захищаються причіпними, навісними або самохідними обприскувачами, сучасні агрегати дозволяють точно встановлювати норми внесення, контролювати витрату препарату, зменшувати собівартість робіт. Технічні параметри відрізняються шириною проходу, точністю дозування, принципом подачі крапельної суспензії та іншими конструктивними характеристиками.

При комплексній обробці рослин інсектицидами і фунгіцидами слід звертати увагу на сумісність діючих речовин. Дані прописані в інструкції по використанню від виробників. Час внесення препаратів повинен враховувати фазу розвитку рослин, їх стан, види хвороб і грибків, погодні умови і принцип дії препаратів. Працювати дозволяється в спеціальному одязі і засобах індивідуального захисту органів дихання та зору.

Наші переваги, чому краще купити фунгіцид в нашому інтернет-магазині?

Компанія має позитивну репутацію серед багатьох сільськогосподарських виробників. Інтернет-магазин завжди виконує взяті на себе зобов'язання, багато разових покупців стають нашими постійними клієнтами, вони на власному досвіді переконуються в перевагах компанії.

  1. У нас можна купити фунгіциди будь-якого виду. Професійні співробітники компанії нададуть консультаційну допомогу при виборі оптимального варіанту, вони мають досить практичного досвіду і теоретичних знань.
  2. Ціна на препарати відповідає якості, ми не прагнемо необґрунтовано її підвищувати. Підтримуємо прямі зв'язки з виробниками, не користуємося послугами посередників.
  3. Всі препарати повністю дозволені до використання в Україні. Мають відповідні нормативні документи, підтвердили ефективність застосування у вітчизняних кліматичних умовах.
  4. Можлива доставка транспортними компаніями або самовивозом зі складів компанії. При бажанні оформляється адресна доставка товарів.
  5. Всі препарати оригінальні від відомих вітчизняних та зарубіжних виробників.

Високоефективні засобі захисту виключають критичну втрату врожайності сільськогосподарських культур через захворювання. Але лише при виконанні декількох обов'язкових умов: дотримання рекомендацій з використання та висока якість фунгіцидів. У нас можна придбати препарати для конкретних культур або різних рослин, хімічні і біологічні, для обприскування в період вегетації рослин або їх спокою.

Різновиди фунгіцидів за характером використання

З урахуванням класу діючої речовини препарати за характером використання поділяються на кілька груп.

  1. Для обробки грунту. Рекомендуються до застосування в теплицях, знищують збудників, розташованих у верхніх шарах землі.
  2. Для обприскування в період спокою. Рослини обприскують восени, взимку або ранньою весною. Знищують зимуючих збудників, вегетація рослин вже припинена або ще не розпочалась.
  3. Для обприскування вегетуючих рослин. Профілактичної, рідко лікувальної дії, час вибирається з урахуванням стану культур.

Для обробки промислових сховищ, складів і протруювання насіння використовуються спеціальні препарати.

Останнім часом помічається зростання обсягів використання новітніх системних фунгіцидів, вони швидко поглинаються рослинами, що зменшує вплив погодних умов на ефективність. Тривалість дії сягає 4 тижнів незалежно від опадів, здатні захистити рослини від внутрішніх і аерогенних інфекцій. Ці препарати одночасно захищають і лікують культури, завдають мінімальної шкоди оточуючим живим організмам, не забруднюють землю, не потрапляють в ґрунтові води.


Часті питання покупців

На що потрібно звернути увагу при виборі фунгіциду?

При виборі фунгіциду важливо врахувати особливість культури, вид фунгіциду та активну речовину. Вибір препарату повинен робити досвідчений фахівець!

Які види фунгіцидів у Вас представлені?

Лікувальної та захисної дії, а також системні та контактні фунгіциди.

Які виробники фунгіцидів у Вас представлені?

Одними з популярних виробників фунгіцидів є:

Чому краще купити фунгіциди у Вас?

Усі препарати повністю дозволені до використання в Україні. Мають відповідні нормативні документи, підтвердили ефективність застосування у вітчизняних кліматичних умовах.