Десиканти

Десикант МАКС, РК Десикант МАКС, РК
4435.20 грн за канистру
221.76 грнза литр

Діючі речовини: дикат дибромід 300 г/л. Препаративна форма: розчинний концентрат. Упаковка: 20..

Десикант, РК Десикант, РК
2268.00 грн за канистру
113.40 грнза литр

Діючі речовини: дикват дибромід 150 г/л. Препаративна форма: розчинний концентрат. Упаковка: 2..

Десикантами можуть оброблятися поля з нерівномірним дозріванням врожаю (горох, соняшник, соя, рапс та ін.). Хімічні речовини гальмують фотосинтез і природні процеси життєдіяльності рослин, як результат – вони зневоднюються, дозрівання врожаю значно прискорюється і стає рівномірним, вологість зменшується. Багато культур можна прибирати не роздільним методом з попередніми скошуванням у валки для просушування і дозрівання, а прямим комбайнуванням. При цьому зерно рівномірно стигле і сухе.

За рахунок застосування десикантів сільгоспвиробники підвищують рентабельність виробництва і збільшують прибутковість економічної діяльності. Препарати дозволені до використання відповідними державними інстанціями, мають короткий період розпаду, не залишають слідів в сільгосппродукції. Додатково десиканти застосовують для суцільної прополки земельних ділянок і з метою поліпшення умов збирання врожаю.

Застосування десикантів

Залежно від призначення, біологічних особливостей сільськогосподарських культур, використовуваної агротехнології та кліматичної зони змінюються цілі використання препаратів.

Мета використання Опис ефективності
Хімічна прополка Застосовуються для підготовки грунтів до посівних робіт, можуть використовуватися з метою хімічних прополок невеликих клумб і грядок.
Прискорення дозрівання При затяжній осінній погоді препарати прискорюють дозрівання культур, що дає можливість мінімізувати втрати під час збирання.
Зменшення вологості Можливо пряме комбайнування без необхідності скошування у валки.

Результат застосування десикантів залежить не тільки від їх складів, а й від уміння агрономів правильно розрахувати час внесення, окреслити цілі використання препаратів.

5 причин купити десиканти в інтернет-магазині SVG Group

За час присутності на ринку ми зуміли завоювати серед покупців позитивний імідж і дуже цінуємо його. Досягти такого становища вдалося за рахунок декількох відмінностей в роботі магазину.

  1. Компанія дає можливість купити препарати за оптимальною вартістю, всі десиканти пройшли необхідну реєстрацію і дозволені до використання в Україні.
  2. Досвідчені співробітники дадуть професійні консультації по використанню. Ми підтримуємо зв'язки зі своїми клієнтами, обмінюємося інформацією про ефективність і фактичних особливостях застосування.
  3. Наша мета – забезпечити виробників тільки високоефективними препаратами. Збільшення їх прибутку – одночасне підвищення рентабельності інтернет-магазину.
  4. Ціна формується на мінімально можливому рівні, ми не прагнемо до швидкого результату, а віддаємо перевагу перспективному розвитку.
  5. Продаж робиться будь-якими партіями, десиканти можна купувати оптом і в роздріб. Для постійних клієнтів працює програма лояльності.

Як правильно підібрати десиканти?

За назвою активної речовини десиканти виготовляються на підставі гліфосату, глюфосинату амонію і диквату. У зв'язку з накопиченням діючої речовини в насінні і пошкодженням зародків препарати з гліфосатом застосовуються вкрай рідко. Під час вибору слід звертати увагу на швидкість дії і враховувати стан посівів. Цілі застосування визначаються агрономічними службами сільгосппідприємств. Час жнив та фактичні погодні умови під час вегетації істотно впливають на розрахунки.

Належну увагу слід звертати на дату виготовлення, виробника і цілісність упаковки. Ще один нюанс – умови зберігання. Кожен виробник вказує рекомендовані температурні режими, порушення вимог стає причиною значних погіршень показників. Якщо реалізатори не мають опалювальних складів, то купувати у них дуже ризиковано.

Особливості застосування десикантів

Обробка виконується в певну фазу розвитку рослин і при сприятливих погодних умовах. Треба точно вибрати препарат і розрахувати період максимальної ефективності з урахуванням очікуваного результату від застосування. Рекомендовані температури повітря в межах + 10 ° С ... + 25 ° С, вносити рано вранці або ввечері, сильна спека, вітер і сонячні промені погіршують дію.

Норма внесення підбирається з урахуванням рекомендацій виробників. Знизити кількість скочування рідини з листя допоможе максимальне розпилювання. Готовий розчин не підлягає тривалому зберіганню, обсяг препарату повинен відповідати плановій потребі з урахуванням продуктивності агрегатів для розпилювання.


Часті питання покупців

На що варто звернути увагу при виборі десикантів?

Під час вибору десиканта слід звертати увагу на швидкість дії і враховувати стан посівів.

На основі якої активної речовини виготовляються десиканти?

За назвою активної речовини десиканти виготовляються на основі гліфосату, глюфосинат амонію та диквату.

Які виробники десикантів найбільш популярні?

Одними з найпопулярніших є:

Чому краще купити десиканти у Вас?

Усі десиканти пройшли необхідну реєстрацію і дозволені до використання в Україні.