Акарициди

Акарициди призначені для знищення кліщів – небезпечних шкідників сільськогосподарських культур, здатних не тільки зменшувати врожайність, але і помітно погіршувати якість. Акарицидами на хімічній основі почали обробляти культурні рослини з 1950-х років, застосовуються різні групи органічних і неорганічних сполук. В даний час мало використовуються системні акарициди, препарати не відрізняються ефективністю проти кліщів, мають тривалий період розпаду, що негативно впливає на якість с/г продукції і навколишнє середовище.

Види акарицидів

Властивості препаратів залежать від хімічного складу, виробники ділять їх на кілька великих груп.

Вид препарату Опис дії
Інсектоакарициди Препарати широкої дії, знищують не тільки кліщів, але і інших комах. Можуть виготовлятися на хімічній або біологічній основі. Вимагають строго контролю під час використання для мінімізації можливої шкоди.
Акарофунгіциди Знищують кліщі і грибки, вибір препарату може робити тільки професійний фахівець.
Специфічні Направленої дії, знищують лише кліщів. Найменш небезпечні для природи, препарати контактної дії, не накопичуються в грунті, не всосуються рослинами.

Характеристики акарицидів залежать від використаної діючої речовини.

Чому краще купити акарициди в нашому інтернет-магазині?

Співробітники компанії постійно стежать за появою на ринку засобів хімічного захисту рослин нових препаратів, перевіряють виробників і існуючі документи. Кожен акарицид, купити який можна в інтернет-магазині, відповідає заявленим властивостям і ефективності. Чому споживачі віддають перевагу нашій компанії?

  1. У нас можна купити оптові та роздрібні партії, ми поважаємо кожного клієнта незалежно від розмірів замовлення.
  2. Всі препарати дозволені до застосування в Україні, сертифіковані і перевірені на практиці.
  3. Ціна акарицидів є однією з найнижчих серед конкурентів, ми не прагнемо збільшувати прибутковість діяльності за рахунок невиправданих коефіцієнтів націнки.
  4. Компанія підтримує прямі зв'язки з виробниками, не користується послугами посередників. У нас реалізуються лише оригінальні препарати в заводській упаковці.
  5. Ми маємо власні складські приміщення з контрольованими параметрами мікроклімату. Рекомендовані умови зберігання не порушуються, первинні властивості не погіршуються.

Під час вибору конкретного препарату співробітники інтернет-магазину можуть дати професійні консультації. У них досить теоретичних знань і практичного досвіду, поради мають об'єктивний характер. Кожен покупець може впевнено планувати час обробки рослин –ми ніколи не коригуємо початкові терміни поставок, у нас не буває посилань на непередбачені ситуації. Менеджери вміють планувати свої дії на кілька кроків вперед.

Особливості застосування акарицидів для захисту від кліщів

Препарати контактної дії, вибір визначається біологічними особливостями конкретного виду кліщів, інтенсивністю і тривалістю впливу речовини на стадії життєвого циклу комах (від яєць до дорослих особин). Під час підбору треба брати до уваги час розробки препарату – кліщі дають до 30 генерацій на рік, що прискорює природний відбір і появу стійких особин до тих чи інших акарицидів. Застосування застарілих препаратів може бути повністю неефективним.

Кліщі найбільш чутливі до обробки в перші години після виходу з яєць, саме на цей період необхідно планувати заходи. Старші личинки і імаго більш стійкі, для їх знищення рекомендується застосовувати спеціальні препарати. Тривалість дії сягає 20 діб, конкретні значення коливаються в залежності від стійкості до кліматичних умов і міцності фіксації розчину на поверхні рослин. Якщо на культурі велика кількість кліщів, то слід використовувати препарати з високими значеннями початкової токсичності.

Принцип роботи акарициду

Всі специфічні препарати контактної дії, але механізми впливу на кліщів можуть відрізнятися. Препарати на основі фосфіду магнію при розкладанні виділяють отруйний газ широкого спектру– порушується регуляція життєвих процесів, паралізується нервова система, за рахунок активування невластивих ферментів обриваються біохімічні перетворення. Є препарати, що блокують ферменти організмів, сповільнюють окислювальні і відновні процеси.


Часті питання покупців

На що потрібно звернути увагу при виборі акарициду?

При виборі препарату, необхідно звернути увагу на властивості та хімічний склад.

Які види акарицидів у Вас представлені?

У нас представлені акарициди широкої і спрямованої дії.

Які акарициди найбільш популярні?

Одними з найпопулярніших є:

Чому краще купити акарициди у Вас?

Усі препарати представлені на нашому сайті дозволені до застосування в Україні, сертифіковані і перевірені на практиці.