Передпосівна підготовка ячменю і пшениці - необхідна умова отримання максимальних врожаїв

Щоб досягти максимальної врожайності з посівів ячменю і пшениці, необхідно дотримуватися певних технологічних норм вирощування. Важливим елементом такого технологічного процесу є передпосівна підготовка насіння. Якщо вона буде виконана вчасно за допомогою правильно підібраних засобів, то це дозволить значно підвищити якість та кількість врожаю. Сьогодні передпосівна підготовка включає протруювання та обробку мікродобривами. Така підготовка насіннєвого матеріалу використовується як для ярих, так і для озимих сортів пшениці і ячменю.

Переваги застосування протруйників для передпосівної підготовки насіння

Процес протруювання - це обробка посівного матеріалу пестицидами, яка необхідна, щоб захистити зерно від інфекцій і шкідників.

Зазвичай для цього використовуються фунгіциди та інсектициди. Використання фунгіцидів дозволяє ефективно боротися з грибковими інфекціями. Водночас протруйники допомагають захистити зернові не тільки від інфекції, що міститься в ґрунті, а й боротися з мікроорганізмами, які можуть вже знаходитися всередині насіння або в насіннєвій оболонці.

Застосування інсектицидних протруйників дозволяє захистити зернові від сисних шкідників, а також від шкідників, що мешкають у ґрунтах та псують листя. Вони здатні атакувати молоді сходи злаків та сильно скоротити або навіть повністю знищити врожай.

Переваги застосування мікродобрив під час передпосівної обробки зерна

Використання мікродобрив та стимуляторів росту перед посівом злаків дозволяє поліпшити схожість і дає рослинам додатковий стимул для зростання і розвитку. До складу мікродобрив входять мікроелементи, які потрібні в невеликих кількостях. Проте вони необхідні, тому що покращують поглинання з ґрунту важливих макроелементів, а також активізують ферментативну активність в рослинах.

Наприклад, використання бору, цинку, молібдену сприяють активації процесів фотосинтезу в рослинах. Крім того зерно, яке було оброблено мікродобривами, краще адаптується до несприятливих умов.

Особливості технології обробки насіння пшениці та ячменю

Зазвичай злаки обробляються за 2-3 тижні перед посівом. Робиться це на спеціальному обладнанні, яке дозволяє дозовано застосовувати відразу кілька препаратів.

Найбільш ефективно використовувати комплексні препарати, до складу яких входить кілька пестицидів різного спектру дії та мікродобрива. Кількість препаратів необхідно розраховувати індивідуально з урахуванням строків посіву і рослин-попередників.

Важливо враховувати, що при застосуванні одних й тих самих протруйників тривалий час патогени можуть виробити стійкість до них. Щоб цього не сталося, необхідно періодично міняти препарати.

Ми пропонуємо широкий вибір протруйників і мікродобрив, які допоможуть захистити ваш насіннєвий матеріал та надати імпульс зростання посівам.

Хочемо порекомендувати вам протруйник преміум-класу Оплот Тріо. Цей трикомпонентний засіб дає можливість захищати зерно від більшості інфекцій, активізувати імунітет зернових і стимулювати їх зростання. Сьогодні у вас є можливість купити у нас якісний посівний матеріал першої репродукції (ячмінь і пшениця 2019 роки) та отримати хорошу знижку на покупку препарату Оплот Тріо.

Ви також можете отримати експертну консультацію наших фахівців. Вони розкажуть вам про всі особливості використання препаратів, допоможуть розрахувати дозування та нададуть рекомендації щодо нюансів вирощування тих чи інших сортів зернових.

Щоб отримати детальну безкоштовну консультацію у наших технологів і агрономів, зателефонуйте нам прямо зараз.