Насіння ріпаку

Насіння ріпаку Selgen Бенефіт Насіння ріпаку Selgen Бенефіт
1700.00 грн 1 п.е.

Сорт середньоранній,  наростає восени досить повільно, проте швидко відростає навесні, з цієї причин..

Сучасні досягнення селекціонерів дозволили сільгоспвиробникам отримувати насіння ріпаку з підвищеною стійкістю до нестачі вологи і найбільш поширених хвороб (допускається обробка імідазоліноном і гліфосатом). Культура може вирощуватися інтенсивним методом – істотно збільшується фактична врожайність і підвищується прибутковість діяльності підприємства. Такі характеристики дають можливість віднести його до однієї з найбільш прибуткових культур, ріпак, насіння його застосовуються не тільки в харчових і кормових, а й промислових цілях.

Основні показники насіння ріпаку

При виборі гібриду ріпаку рекомендується звертати увагу на такі властивості.

Характеристика Рекомендований показник
Маса і схожість Вага 1000 шт. насіння повинна бути більше 3,5 г, схожість не нижче 93%.
Домішки Кількість насіння ріпаку повинно бути більше 97%, збільшення домішок неосновних культур забороняється.
Стійкість до несприятливих кліматичних умов З урахуванням характеристик районів ризикованого землеробства стійкість до посух і заморозків повинна бути високою або відмінною.

Обов'язкові агротехнічні заходи зі збереження вологи в грунті, після посіву треба робити коткування кільчастими катками. Норма посіву збільшується приблизно на 10%, такий прийом забезпечує оптимальну щільність сходів при складних умовах навесні.

У країні реалізуються насіння вітчизняної та іноземної селекції, кожен вид має свої сильні і слабкі сторони. Крім кліматичних умов, слід враховувати технологію вирощування: «Класична», «Чисте поле», «Під раундап».

Чому краще купити насіння ріпаку в нашому інтернет-магазині і які гарантії ми надаємо?

Компанія відповідально ставиться до виконання замовлення споживачів, у нас конкурентна ціна при гарантованій якості посівного матеріалу. Сорти і гібриди зареєстровані в Україні згідно з чинними нормативними документами, у нас можна купити насіння ріпаку з оптимальними для кожного випадку характеристиками.

На сторінках сайту є фото мішків з насінням – можна дізнатися маркування виробників і вага. Посівний матеріал реалізується оптом і в роздріб, ми однаково шануємо своїх клієнтів незалежно від обсягу замовлення. На кожну партію дається гарантія якості відповідного зразку.

Компанія завжди виконує укладені угоди, насіння будуть доставлені в строк – сільгосппідприємства можуть впевнено розробляти плани весняно-польових робіт. Оплата можлива будь-яким зручним для покупців способом.

Яке насіння ріпаку підійде для різних регіонів України?

Проблема південних регіонів України – незначна кількість опадів, ймовірність посушливих днів в період вегетації рослин. Несприятливі кліматичні умови чинять негативний вплив на врожайність і прибутковість культури. Для фермерів і великих сільськогосподарських підприємств цієї зони рекомендується сорт вітчизняної колекції Чорний Велетень. З сортів іноземної селекції можна використовувати гібридне насіння компанії Байєр (Геркулес, Вектра). Хороші показники врожайності в степових районах показали гібриди ВНІС (Халк, синтетик), вони добре переносять недостатню кількість вологи і стійкі до осипання.

На заході країни позитивну репутацію мають насіння виробника Сингента, гібриди НК Октан, PT234 і PR44D06. Посівні матеріали стійкі до різких знижень температури, не потребують великих витрат на догляд. Дуже важливо в даний час приділяти увагу змінам клімату. Усі зони України змістилися на північ приблизно на 200 км, що збільшило площі ризикованого землеробства через засухи і перевищення оптимальних для вегетації і цвітіння температур.

Використання ріпаку

В Україні вирощують озимий та ярий ріпак, культуру застосовують у харчовій промисловості, на корм, як сидерати і в технічних цілях. В олії міститься багато сірчаних сполук, які надають йому неприємний смак. Для харчової промисловості продукт слід очищати від домішок, кінцеві параметри контролюються державними організаціями та мають відповідати чинним стандартам. На корм застосовуються ранні укоси з полів під сидератами, в поєднанні з іншими культурами йде на силос. Макуха після виробництва вважається корисною кормовою добавкою.

З насіння виготовляють технічну олію для подальшої переробки на дизпаливо, в металургійній промисловості для гартування сталі, під час виготовлення гумових виробів, в текстильному, миловарному і лакофарбовому виробництві.


Часті питання покупців

На що варто звернути увагу при виборі насіння ріпаку?

Важливими показниками є маса та схожість насіння, наявність домішок і стійкість сорту до несприятливих кліматичних умов.

Застосування ріпаку

В Україні вирощують озимий та ярий ріпак, культуру застосовують у харчовій промисловості, на корм, як сидерати і в технічних цілях.

Які виробники насіння ріпаку у Вас представлені?

Ми пропонуємо ярі та озимі сорти ріпаку вітчизняних та іноземних селекціонерів.

Чому краще купити насіння ріпаку у Вас?

У нас можна купити оригінальне насіння ріпаку з оптимальними для кожного випадку характеристиками.