Насіння пшениці

Насіння адаптованної пшениці Saaten Union Скаген Еліта Насіння адаптованної пшениці Saaten Union Скаген Еліта
32000.00 грн за тонну
32.00 грнза 1 кг

"Скаген Еліта" - це адаптований сорт пшениці для всіх регіонів, несприятливих і посушливих умов.

Насіння озимої пшениці німецької селекції Saaten Union Мулан Еліта Насіння озимої пшениці німецької селекції Saaten Union Мулан Еліта
32000.00 грн за тонну
32.00 грнза 1 кг

"Мулан Еліта" - це адаптований сорт пшениці для всіх регіонів, несприятливих і посушливих умов.

Насіння адаптованної пшениці Saaten Union Скаген Насіння адаптованної пшениці Saaten Union Скаген
10000.00 грн за тонну
10.00 грнза 1 кг

"Скаген" - це адаптований сорт пшениці для всіх регіонів, несприятливих і посушливих умов. Оригінатор: Saaten Union, Німеччина.

Насіння середньораннього озимого сорту пшениці Saaten Union Мулан Насіння середньораннього озимого сорту пшениці Saaten Union Мулан
10000.00 грн за тонну
10.00 грнза 1 кг

"Мулан" - це адаптований сорт пшениці для всіх регіонів, несприятливих і посушливих умов.

Насіння м'якої озимої пшениці Selgen Юлія Насіння м'якої озимої пшениці Selgen Юлія
12000.00 грн за 1 тонну
12.00 грнза 1 кг

"Юлія" - сорт озимої м'якої безоста пшениці. Репродукція - СН-1. Середній врожайності, ц/га - 57,7-69,9.

Насіння пшениці озимої СГІНЦНС Нота одеська Насіння пшениці озимої СГІНЦНС Нота одеська
9000.00 грн за одиницю
9.00 грнза 1 кг

Озима пшениця "Нота одеська" - сорт універсального типу для посіву на різних агрофонах і попередникам. Потенціал врожайності, т/га - 7,6-10,8. Репродукція - СН-1 (перша).

Насіння пшениці озимої СГІНЦНС Нота одеська Еліта Насіння пшениці озимої СГІНЦНС Нота одеська Еліта
10000.00 грн за 1 т
10.00 грнза 1 кг

Озима пшениця "Нота одеська" - сорт універсального типу для посіву на різних агрофонах і попередникам. Потенціал врожайності, т/га - 7,6-10,8. Репродукція - Еліта.

Насіння середньоранньої озимої пшениці ІФРГНАН Даринка Київська Насіння середньоранньої озимої пшениці ІФРГНАН Даринка Київська
9000.00 грн за одиницю
9.00 грнза 1 кг

Озима пшениця "Даринка Київська" - середньоранній, високорослий сорт інтенсивного типу. Репродукція - СН-1 (перша).

Насіння середньоранньої озимої пшениці ІФРГНАН Даринка Київська Еліта Насіння середньоранньої озимої пшениці ІФРГНАН Даринка Київська Еліта
10000.00 грн за 1 т
10.00 грнза 1 кг

Озима пшениця "Даринка Київська" - середньоранній, високорослий сорт інтенсивного типу. Репродукція - Еліта.

Насіння середньостиглої озимої пшениці ІФРГНАН Подолянка Насіння середньостиглої озимої пшениці ІФРГНАН Подолянка
9000.00 грн за одиницю
9.00 грнза 1 кг

Озима пшениця "Подолянка". Сорт високоврожайний, інтенсивного типу. Репродукція - СН-1 (перша). Потенціал врожайності, ц/га - 5,3-7,8.

Насіння середньостиглої озимої пшениці ІФРГНАН Подолянка Еліта Насіння середньостиглої озимої пшениці ІФРГНАН Подолянка Еліта
10000.00 грн за 1 т
10.00 грнза 1 кг

Озима пшениця "Подолянка". Сорт високоврожайний, інтенсивного типу. Репродукція - Еліта. Потенціал врожайності, ц/га - 5,3-7,8.

Насіння пшениці озимої ІФРГНАН Астарта Насіння пшениці озимої ІФРГНАН Астарта
9000.00 грн за одиницю
9.00 грнза 1 кг

Середньоранній сорт озимої пшениці з потенційною врожайністю 10-11 т/га і вегетаційним періодом 265 — 282 дні. Репродукція - СН-1 (перша).

Насіння пшениці озимої ІФРГНАН Астарта Еліта Насіння пшениці озимої ІФРГНАН Астарта Еліта
10000.00 грн за 1 т
10.00 грнза 1 кг

Середньоранній сорт озимої пшениці з потенційною врожайністю 10-11 т/га і вегетаційним періодом 265 — 282 дні. Репродукція - Еліта.

Насіння пшениці інтенсивного типу ІФРГНАН Богдана Насіння пшениці інтенсивного типу ІФРГНАН Богдана
9000.00 грн за одиницю
9.00 грнза 1 кг

Середньоранній сорт озимої пшениці з середньою врожайністю 9,8 т/га і вегетаційним періодом 287 - 300 днів. Репродукція - СН-1.

Насіння пшениці інтенсивного типу ІФРГНАН Богдана Еліта Насіння пшениці інтенсивного типу ІФРГНАН Богдана Еліта
10000.00 грн за 1 т
10.00 грнза 1 кг

Середньоранній сорт озимої пшениці з середньою врожайністю 9,8 т/га і вегетаційним періодом 287 - 300 днів. Репродукція - Еліта.

Насіння ранньої пшениці СГІНЦНС Манера одеська Насіння ранньої пшениці СГІНЦНС Манера одеська
9000.00 грн за одиницю
9.00 грнза 1 кг

"Манера одеська" - новий сорт озимої пшениці. Різновид - еритроспермум. Середня врожайність, ц/га - 51,8-56,6. Репродукція - СН-1 (перша).

Насіння ранньої пшениці СГІНЦНС Манера одеська Еліта Насіння ранньої пшениці СГІНЦНС Манера одеська Еліта
10000.00 грн за 1 т
10.00 грнза 1 кг

"Манера одеська" - новий сорт озимої пшениці. Різновид - еритроспермум. Середня врожайність, ц/га - 51,8-56,6. Репродукція - Еліта.

Насіння озимого сорту пшениці Saaten Union Фелікс Насіння озимого сорту пшениці Saaten Union Фелікс
12000.00 грн за 1 т
12.00 грнза 1 кг

"Фелікс" - ранньостиглий сорт озимої пшениці, який дозволяє максимально ефективно використовувати навесні вологу до настання посушливих умов.

Насіння ранньої пшениці СГІНЦНС Перспектива одеська Насіння ранньої пшениці СГІНЦНС Перспектива одеська
9000.00 грн за одиницю
9.00 грнза 1 кг

"Перспектива одеська" - ранній сорт м'якої озимої пшениці з вегетаційним періодом 254-269 днів. Середня врожайність, т/га - 51,8-56,6. Репродукція - СН-1 (перша).

Насіння ранньої пшениці СГІНЦНС Перспектива одеська Еліта Насіння ранньої пшениці СГІНЦНС Перспектива одеська Еліта
10000.00 грн за 1 т
10.00 грнза 1 кг

"Перспектива одеська" - ранній сорт м'якої озимої пшениці з вегетаційним періодом 254-269 днів. Середня врожайність, т/га - 51,8-56,6. Репродукція - Еліта.

В Україні вирощуванням пшениці займаються багато сотень років, за цей час кардинально змінилася технологія і збільшилася врожайність, покращився склад зерен з харчової точки зору. Тим самим, насіння пшениці стало давати високу врожайність, а також мати високу стійкість до погодних умов, хвороб та інших негативних факторів.

Пшениця, як зернова культура, віднесена до основних продовольчих видів, більшість країн має її стратегічні запаси. Посівний матеріал пшениці класифікується згідно з вимогами нового стандарту ДСТУ 3768: 2019 «Пшениця. Технічні умови».

Класифікація насіння пшениці

Новий документ розроблений з урахуванням сучасних тенденцій на світовому зерновому ринку і враховує кліматичні особливості України. У ньому значно скорочено кількість класів м'яких сортів (у зв'язку з ростом виробництва макаронних виробів), збільшені вимоги до якості (число падіння, натура, вміст шкідливих домішок і фузаріозних зерен), суворіше нормовані показники відхилення (відсоток пошкоджених зерен). Прописані нові методики визначення невідповідностей, стандарт гармонізований з міжнародними ISO і EN. У сільськогосподарському виробництві посівний матеріал пшениці класифікується не тільки за біологічними, а й за товарними ознаками.
 

Параметр класифікації Короткий опис ознак
Тип Розрізняють м'які (звичайні) і тверді (англійські) сорти. М'які найбільш поширені, використовуються при виробництві хліба. Мають великий вміст білку і клейковини, ендосперм зерна твердий або м'який. Тверді сорти містять до 27% сирої клейковини, що набагато вище, ніж у м'яких, зерна крохмалю при помелі не подрібнюються. Використовуються для виготовлення макаронних виробів і круп.
Терміни посіву Озима і яра пшениця. Термін посіву озимих приблизно у вересні, збір врожаю в серпні. Для процесу яровизації необхідно не менше 50-ти днів оптимальних температур (+ 3 ... + 10 ° С), мінімальна до -4 ° С. Ярі сорти не вимагають впливу низьких температур для нормального біологічного розвитку, тривалість вегетації до 180 днів, для запуску цвітіння необхідно 5–15 днів з температурою + 7 ° С ... + 17 ° С.
Якість зерна I група – тверді сорти, II група – проміжна за властивостями між м'якими і твердими, III група – м'які сорти для хлібобулочних виробів, IV група – фуражне зерно.
Клас насіння Еліта, першої репродукції, другої репродукції і масової репродукції (товарна). Щорічно посів насіння знижує категорію на одну позицію.

До вибору конкретного сорту слід підходити комплексно, враховувати напрямок виробництва та кліматичний регіон. В Україні можна займатися посівом озимих культур на всій території. Для вирощування твердих сортів є жорсткі вимоги по сумі позитивних температур, цим характеристиками не відповідають північні і деякі західні регіони країни.

Наші гарантії або чому краще купити насіння пшениці в інтернет-магазині SVG Group

У компанії працюють менеджери з вищою освітою, вони дуже відповідально ставляться до підбору асортименту насіннєвого фонду, можуть надавати фахові консультації споживачам за усіма додатковими теоретичними і практичними питаннями. До головних переваг компанії відносяться такі характеристики.

  1. Самий широкий вибір посівного фонду зернових і зернобобових в Україні.
  2. Весь посівний матеріал пшениці районований і рекомендується до вирощування в різних кліматичних зонах.
  3. Ціна є конкурентною, повністю відповідає якості. Оптовим і постійним покупцям надаються значні знижки.
  4. Насіння пшениці продається оптом і в роздріб з обов'язковим наданням сертифікату якості, в якому зазначаються нормовані параметри і властивості насіння.
  5. Поставка купленої продукції виконується строго в раніше обумовлені терміни, зрив термінів посівної кампанії по нашій причини не допускається.
  6. Зберігання та транспортування насіння відповідає чинним стандартам. Гарантується збереження початкових властивостей, погіршення якості виключається.

Розрахунки за продукцію можна робити готівковим і безготівковим способом, при любому варіанті покупці отримують пакет необхідних бухгалтерських документів. Наша компанія не приховує своєї прямої зацікавленості в прибутковості агровиробників і докладає для цього максимум зусиль. Всі вони наші партери, їх економічна успішність – наша впевненість у своєму майбутньому.

Правила вибору насіння пшениці

Від правильного вибору насіння багато в чому залежить врожайність і, як наслідок, економічна ефективність сільськогосподарського виробництва. При виборі посівного матеріалу слід брати до уваги такі фактори:

  • відповідність кліматичних умов регіону (величина опадів, мінімальні і максимальні температури, число днів з оптимальними умовами вегетації);
  • біологічні можливості врожайності;
  • характеристики сорту по типу (вміст клейковини і білків);
  • стійкість до шкідників і хвороб.

У всіх випадках повинні робитися прогнозні розрахунки собівартості виробництва тонни продукції з урахуванням характеристик якості і врожайності того чи іншого сорту. Отримана інформація служить основою для приймання кінцевого рішення.

Чому краще обрати елітне насіння пшениці

Вегетація еліта дозволяє отримувати найбільш високі врожаї при однакових погодних умовах і ідентичних технологіях. Насіння пшениці еліта мають максимальний біологічний потенціал в даному сорті, за всіма характеристиками відповідають заявленим оригінатором значенням. Вони характеризуються високою сортовий чистотою, схожістю, стійкістю до несприятливих кліматичних умов і захворювань. Елітне насіння пшениці має найвищу вартість.

Ми пропонуємо купити насіння пшениці еліта декількох сортів вітчизняних і зарубіжних оригінаторів. На кожну партію даються супровідні документи виробників із зазначенням нормованих характеристик. Відповідальні співробітники компанії нададуть професійні консультації з усіх питань, допоможуть підібрати оптимальний варіант для забезпечення максимальної прибутковості сільськогосподарської компанії.

Наша ціна робить насіння доступними всім споживачам, вони можуть підвищувати рентабельність своєї діяльності з мінімально можливими початковими капітальними вкладеннями. Для всіх сортів супер еліта вирощується науково-дослідними установами, в подальшому вони використовуються для виробництва насіння еліти спеціалізованими агрогосподарствами або на власних площах інститутів.

Ми даємо гарантію якості кожної замовленої партії, товар буде доставлений в зазначений термін і в повній цілості.

Сільськогосподарським підприємствам і фермерам пропонується кілька високоврожайних елітних сортів озимої та ярої пшениці вітчизняних і зарубіжних оригінаторів.

Тип пшениці Найменування сортів
Насіння озимої пшениці Манера Одеська, Перспектива Одеська, Мулан Еліта, Скаген Еліта, Подолянка, Астарта.
Насіння ярої пшениці Елегія Миронівська, Сімкода, Надра, Аранка.

Для кожного кліматичного регіону є свої сорти, які найбільше підходять до кліматичних умов. Рослини розраховані під інтенсивні технології вирощування, висока стійкість до хвороб і шкідників дозволяє отримувати «зелену» продукцію.

Повну біологічну віддачу дають лише при створенні рекомендованих умов вирощування за поживними речовинами, жорсткі вимоги і до фізичних характеристик грунтів. Більшість елітних сортів придатні для виготовлення хлібобулочних виробів промисловим методом, що підвищує рентабельність вирощування культури.


Часті питання покупців

Яка класифікація насіння пшениці?

Насіння пшениці класифікують відповідно до типу, термінів посіву, якості зерна та класів насіння.

На що потрібно звернути увагу при виборі насіння пшениці?

При виборі насіння пшениці необхідно звернути увагу на: відповідність кліматичних умов, біологічні можливості сорту, вміст клейковини і білків, стійкість до шкідників та хвороб.

Які сорти пшениці є популярними в Україні?

Найпопулярнішими сортами є:

Чому краще купити насіння пшениці у нас?

Усе насіння пшениці має сертифікати якості і пройшло необхідну верифікацію, а також районовано і рекомендується до вирощування в різних кліматичних зонах України.