Насіння проса

Насіння проса Костянтинівське ІР ім. В. Я. Юр'єва УААН Насіння проса Костянтинівське ІР ім. В. Я. Юр'єва УААН
16000.00 грн 1 т

Сорт отличителен высокими технологическими показателями качества зерна и хорошими потребительскими с..

Просо – дуже вимоглива до тепла і світла культура, в перші дні вегетації повільно розвивається, вимагає максимального очищення площ від бур'янів. Насіння проса дають сходи при нагріванні землі до + 6–8°С, дружні сходи з'являються при нагріванні ґрунту до + 12–15°С. Заморозки пошкоджують точки росту, а при зниженні до -3°С паростки гинуть. Тривалість вегетації в залежності від сорту 60–120 днів.

Коріння розвинені слабо, в зв'язку з цим просо, насіння і паростки вимагають ретельного дотримання режимів підгодівлі. Рекомендовані грунти – чорноземи і супіщані, посів робиться по багаторічних травах, просапних і бобових культурах. Обробка грунту традиційна осіння і весняна передпосівна. У південних областях України рекомендується використовувати глибоке лущення восени і спеціальні заходи по максимальному закриттю вологи навесні.

5 причин, чому краще купити насіння проса в інтернет-магазині SVG Group

Наша компанія реагує на запити і побажання сільгоспвиробників, ми завозимо тільки той посівний матеріал, який користується у них популярністю. Чому слід звертатися в нашу компанію?

  1. У нас можна купити насіння з різним періодом вегетації і термінами стиглості, характеристиками врожайності і стійкості до несприятливих кліматичних умов.
  2. Менеджери відстежують стан справ на ринку і фінансові можливості сільськогосподарських підприємств, ціна продукції доступна усім споживачам.
  3. Компанія пропонує тільки районовані сорти, усі пройшли відповідну реєстрацію в Україні.
  4. Співробітники дають професійні консультації щодо вибору насіння з урахуванням умов вирощування в кожній області.
  5. Реалізується оригінальне насіння від відомих виробників. Ми не користуємося послугами посередників. 

Компанія гарантує виконання взятих на себе зобов'язань своєчасно і в повному обсязі, немає затримок з оформленням документів і постачанням продукції. У нас не буває непередбачених ситуацій, менеджери вміють планувати свої дії. Заплановані терміни посівної не коректуються.

Основні характеристики при виборі посівного матеріалу проса

На кінцеві показники врожайності впливають кілька факторів: дотримання технології вирощування, фактичні кліматичні умови і правильність вибору насіння. Під час підбору посівного матеріалу необхідно звертати увагу на такі характеристики.

Характеристика Короткий опис
Призначення Зернові і господарські, перші використовуються в харчовій промисловості, другі вирощуються в кормових цілях (З, Г).
Група стиглості культури Ранньостиглі, середньостиглі, середньоранні (РС, СС, СР). Вибір робиться з урахуванням характеристик зони вирощування.
Рекомендовані зони Виведено насіння для лісостепу, степу, полісся (Л, С, П).
Стійкість до осипання Після дозрівання зерно має високу і середню стійкість, параметр класифікується за бальною шкалою.
Врожайність Значення коливається в межах 33–69 ц/га.

Додатково необхідно брати до уваги існуючий в компанії тракторний парк і сільгоспобладнання, площі полів, сівозміну тощо.

Посів проса

До посіва зерно слід протравити препаратами, що захищають від головешки і попелиці, бажано прогріти на відкритому повітрі або в спеціальних сушарках. Інтенсивне вирощування передбачає багаторазове внесення добрив, калійні і фосфорні при осінній обробці ґрунту, азотні одночасно з посівом. Насіння вноситься в грунт рядним або рядковим методом, ширина міжрядь у першому випадку 7,5 см, у другому 15 см. Глибина загортання 10 см, температура на глибині загортання 12–15°С, показаний мінімальний розрив між передпосівним обробітком землі і сівбою. Відразу після посіву грунт прикочується, у фазі білої ниточки боронується легкими боронами.

Догляд за посівами

Велика увага приділяється знищенню бур'янів, вони глушать сходи і дуже негативно впливають на врожайність. Бур'яни знищуються хімічним і механічним методом. Боронування робиться на початку кущіння, гербіциди вносяться до його закінчення. На площах з широкорядним посівом використовуються культиватори. Підживлення дається з урахуванням аналізу грунту і фаз розвитку рослин.

Збір врожаю

Просо забирається роздільним або прямим способом. У валки рослини скошуються при досягненні 70–75% зрілості насіння, через 2–3 дні після підсихання і дозрівання починається обмолот. Скоростиглі сорти проса можна прибирати прямим методом, що зменшує собівартість робіт і підвищує рентабельність культури. Зібраний врожай просушується до 14% вологості і очищається від бур'янів.


Часті питання покупців

На що потрібно звернути увагу при виборі насіння проса?

При виборі посівного матеріалу проса необхідно звернути увагу на: призначення культури, групу стиглості, рекомендовані зони для вирощування, стійкість до осипання та врожайність.

Які рекомендації Ви можете дати по догляду за просом?

Велика увага приділяється знищенню бур'янів, вони глушать сходи й роблять украй негативний вплив на врожайність.

Які виробники насіння проса у Вас продаються?

Ми пропонуємо насіння проса вітчизняних і закордонних виробників.

Чому краще купити насіння проса у Вас?

У нас можна купити насіння з різним періодом вегетації і термінами стиглості, характеристиками врожайності та стійкості до несприятливих кліматичних умов.