У кошику порожньо!
Сорт отличителен высокими технологическими показателями качества зерна и хорошими потребительскими с..
Просо – дуже вимоглива до тепла і світла культура, в перші дні вегетації повільно розвивається, вимагає максимального очищення площ від бур'янів. Насіння проса дають сходи при нагріванні землі до + 6–8°С, дружні сходи з'являються при нагріванні ґрунту до + 12–15°С. Заморозки пошкоджують точки росту, а при зниженні до -3°С паростки гинуть. Тривалість вегетації в залежності від сорту 60–120 днів.
Коріння розвинені слабо, в зв'язку з цим просо, насіння і паростки вимагають ретельного дотримання режимів підгодівлі. Рекомендовані грунти – чорноземи і супіщані, посів робиться по багаторічних травах, просапних і бобових культурах. Обробка грунту традиційна осіння і весняна передпосівна. У південних областях України рекомендується використовувати глибоке лущення восени і спеціальні заходи по максимальному закриттю вологи навесні.
Наша компанія реагує на запити і побажання сільгоспвиробників, ми завозимо тільки той посівний матеріал, який користується у них популярністю. Чому слід звертатися в нашу компанію?
Компанія гарантує виконання взятих на себе зобов'язань своєчасно і в повному обсязі, немає затримок з оформленням документів і постачанням продукції. У нас не буває непередбачених ситуацій, менеджери вміють планувати свої дії. Заплановані терміни посівної не коректуються.
На кінцеві показники врожайності впливають кілька факторів: дотримання технології вирощування, фактичні кліматичні умови і правильність вибору насіння. Під час підбору посівного матеріалу необхідно звертати увагу на такі характеристики.
Додатково необхідно брати до уваги існуючий в компанії тракторний парк і сільгоспобладнання, площі полів, сівозміну тощо.
До посіва зерно слід протравити препаратами, що захищають від головешки і попелиці, бажано прогріти на відкритому повітрі або в спеціальних сушарках. Інтенсивне вирощування передбачає багаторазове внесення добрив, калійні і фосфорні при осінній обробці ґрунту, азотні одночасно з посівом. Насіння вноситься в грунт рядним або рядковим методом, ширина міжрядь у першому випадку 7,5 см, у другому 15 см. Глибина загортання 10 см, температура на глибині загортання 12–15°С, показаний мінімальний розрив між передпосівним обробітком землі і сівбою. Відразу після посіву грунт прикочується, у фазі білої ниточки боронується легкими боронами.
Велика увага приділяється знищенню бур'янів, вони глушать сходи і дуже негативно впливають на врожайність. Бур'яни знищуються хімічним і механічним методом. Боронування робиться на початку кущіння, гербіциди вносяться до його закінчення. На площах з широкорядним посівом використовуються культиватори. Підживлення дається з урахуванням аналізу грунту і фаз розвитку рослин.
Просо забирається роздільним або прямим способом. У валки рослини скошуються при досягненні 70–75% зрілості насіння, через 2–3 дні після підсихання і дозрівання починається обмолот. Скоростиглі сорти проса можна прибирати прямим методом, що зменшує собівартість робіт і підвищує рентабельність культури. Зібраний врожай просушується до 14% вологості і очищається від бур'янів.
Будь ласка, залиште Ваше ім'я і телефон:
Будь ласка, залиште Ваші контактні дані, також можете описати Ваше запитання: