Насіння гороху

Насіння середньостиглого гороху NPZ Lembke Саламанка Еліта Насіння середньостиглого гороху NPZ Lembke Саламанка Еліта
35000.00 грн за 1 тонну
34.50 грнза 1 кг

Високопротеїновий сорт гороху, репродукція еліта.

Насіння раннього гороху NPZ Lembke Мадонна Еліта Насіння раннього гороху NPZ Lembke Мадонна Еліта
35000.00 грн за 1 тонну
34.50 грнза 1 кг

Високоурожайне насіння раннього гороху.

Насіння раннього гороху NPZ Lembke Мадонна Насіння раннього гороху NPZ Lembke Мадонна
15000.00 грн за тонну
16.00 грнза 1 кг

Інтенсивний сорт із високою якістю зерна та високим урожаєм.

Насіння середньостиглого гороху NPZ Lembke Саламанка Насіння середньостиглого гороху NPZ Lembke Саламанка
0.00 грн за тонну
15.00 грнза 1 кг

Насіння гороху першої репродукції, що дає високий урожай із високим вмістом білка.

У порівнянні з іншими сільськогосподарськими культурами, зернобобові, в тому числі і насіння гороху, мають максимальний вміст білків. Це дуже цінна поживна речовина, що має критичне значення для розвитку клітин організмів. Крім білків, в насінні міститься до 2-6% жиру і до 50% вуглеводів.

На корм худобі застосовується подрібнене зерно, солома і полова, зелена маса, силос і сінаж. Крім того, зернобобові збільшують родючість грунтів, горох, насіння всіх сортів, здатні зв'язувати атмосферний азот і робити його доступним до споживання іншими рослинами.

Агротехнічні характеристики гороху

Сільськогосподарські підприємства використовують посівні (для харчової промисловості) і польові (для кормових цілей) сорти. Рослини не вимогливі до температурних режимів, сходять при прогріванні землі на глибині загортання до + 1-2 ° С, витримують заморозки до -7 ° С.

В даний час для вирощування в промислових масштабах застосовуються цукрові і лущильні сорти. По висоті стебел розрізняють карликовий (до 40 см), середньорослий (до 90 см) і високорослий (до 250 см). З урахуванням того, в які терміни дозріває культура, буває ранньостиглих, середньостиглих і пізньостиглих сортів.

Особливості вирощування та догляд за посівним горохом

При нормальних кліматичних умовах цвітіння рослин в залежності від сорту починається через 30–75 днів після посіву, вегетаційний період до 100 днів. Горох дуже вимогливий до вологості грунту, для проростання йому необхідно води до 150% від маси насіння. Критичний період – бутонізація, недостатня кількість вологи украй негативно впливає на врожайність культури. Посівний горох рекомендується висаджувати на чорноземах і суглинистих грунтах з низьким заляганням підземних вод.

Параметр агротехнології Короткий опис
Місце в сівозміні Рекомендується розміщувати після кукурудзи на зелений корм, озимих зернових, картоплі, льону. Забороняється висаджувати після інших бобових культур.
Обробка грунту Технологія не відрізняється від підготовки землі під зернові культури. Два контрольованих критерії – заходи зі збереження вологи і глибина обробки. Глибина передпосівної культивації не менше 10-12 см.
Внесення добрив Кількість і найменування добрив обирають на підставі даних аналізу грунтів. В основному застосовуються фосфорні та калійні добрива, до азотних слід носитися дуже обережно. На кислих землях робиться розкислення вапном.
Правила посіву Безпосередньо перед внесенням насіння, площі обробляються препаратами проти хвороб, насіння вносять рядами, норма в межах 1,2–1,5 млн/га схожих. Глибина загортання 6–8 см, на сухих грунтах 8–10 см.
Догляд за посівами Після посіву ділянки прикатуються кільчатими катками, у фазі 3–4 листків боронуються легкими сітчастими боронами.
Збирання врожаю Використовується двофазний або однофазний спосіб, початок косіння при пожовтінні не менше 70% стручків. Зібраний горох негайно очищається і просушується до вологості 14–15%.

Насіння гороху повинно відповідати кліматичному регіону і фізичним характеристикам грунтів, в іншому випадку зменшується врожайність, собівартість культури значно збільшується.

Наші гарантії якості і чому краще купити насіння гороху в інтернет-магазині SVG Group:

  • ми реалізуємо тільки районовані в Україні сорти;
  • у нас найбільш конкурентна ціна серед існуючих пропозицій;
  • можливий продаж невеликими партіями і оптом;
  • насіння зберігається з урахуванням рекомендованих режимів.

При бажанні співробітники компанії нададуть професійні консультації та допоможуть купити насіння гороху у відповідності до кліматичних умов і агротехніки вирощування. Кожна партія товарів відповідає заявленим параметрам якості, видається повний комплект супровідних документів, пакувальна тара не пошкоджується, відносна вологість не підвищується. Посівний матеріал гороху доставляється в будь-який регіон України суворо в узгоджені сторонами терміни, зрив або перенесення посівних робіт виключається.

Підготовка різних видів насіння гороху до посадки

Процес підготовки до посіву включає в себе кілька заходів.

  • Прогрів. Робиться за місяць до внесення в грунт, обробка протягом 2–3 діб повітрям при температурі + 30-35 ° С. Підвищується енергія проростання, збільшується одночасність появи сходів.
  • Протруювання. Використовуються фунгіциди та відлякуючі препарати. Робиться за два тижні до внесення в грунт.
  • Обробка антибактеріальними препаратами та мікродобривами. Застосовується ризоторфін або сапроніт, проводиться безпосередньо перед посівом.

Насіння раннього гороху

За рахунок прискореного дозрівання є можливість закінчити збір при найбільш сприятливій погоді. Насіння раннього гороху можна вирощувати за інтенсивною технологією, збір врожаю механізований. Використовується для кормових і харчових цілей в свіжому і консервованому вигляді.

Має здатність фіксувати азот (до 70 кг/га), вважається хорошим попередником під всі сівозміни. Завдяки короткому періоду вегетації відмінно підходить як проміжна культура або на зелене добриво (сидерати).


Часті питання покупців

Як потрібно підготувати грунт перед внесенням насіння гороху?

Процес підготовки до посіву включає в себе прогрівання, протруювання та обробку грунту антибактеріальними препаратами.

На що потрібно звернути увагу при виборі насіння гороху?

Насіння гороху повинно відповідати кліматичному регіону та фізичним характеристикам грунту, в іншому випадку собівартість культури значно збільшується.

Які сорти гороху найкраще для вирощування в Україні?

Найпопулярнішими сортами є:

Чому краще купити насіння гороху у Вас?

Кожна партія насіння гороху відповідає заявленим параметрам якості, а також на неї, видається комплект супроводжувальних документів. Умови зберігання не порушуються.