Засоби захисту рослин та добрива ADAMA

Біостимулятор-антістресант ADAMA Експерт Гроу, РК 1 л Біостимулятор-антістресант ADAMA Експерт Гроу, РК 1 л
0.00 грн за одиницю

Органомінеральне добриво з високим вмістом натуральних біологічно активних сполук.

Біостимулятор-антістресант ADAMA Експерт Гроу, РК 5 л Біостимулятор-антістресант ADAMA Експерт Гроу, РК 5 л
0.00 грн за одиницю

Новітній стимулятор росту на основі природних сполук.

На ринку більше 70-ти років, в 2019 році загальний обсяг реалізації перевищив 4 млрд доларів. Перші підприємства відомі з 1942 року, в даний час це один з найбільших холдингів виробництва засобів захисту рослин і добрив, пропонує споживачам приблизно 1000 найменувань готових продуктів, до складу яких з урахуванням призначення і властивостей включаються додаткові діючі речовини (понад 270 найменувань).

Створено сім власних наукових центрів з досвідченими професійними науковцями і найсучаснішим обладнанням для розробки і випробувань нових складів речовин. Добрива ADAMA випускаються двадцять одним підприємством, технологічний процес в режимі онлайн моніториться офіційними представниками. На виробництвах зайнято більше 8000 співробітників, товари поставляються в сто країн світу.

Продукція компанії ADAMA:

Величезні виробничі потужності дозволяють випускати великий асортимент товарів для захисту і підживлення рослин. В даний час споживачі можуть придбати такі добрива Адама і засоби захисту рослин:

  • мікродобрива різних складів і призначення;
  • гербіциди;
  • інсектициди;
  • фунгіциди;
  • протруйники.

З метою полегшення підбору конкретних препаратів компанією створено функціональний додаток. Він дає можливість порівнювати свої фотографії вражених культур з наявним банком даних. Після аналізу визначається захворювання або шкідники і підбираються оптимальні склади. Недосвідченим фермерам стає набагато простіше купити добрива ADAMA і засоби захисту рослин, збільшується рентабельність фінансових інвестицій.


Часті питання покупців

Про компанію ADAMA

Один із лідерів виробництва добрив та засобів захисту рослин.

Ви продаєте оригінальну продукцію компанії АДАМА?

Ми є офіційним представником компанії ADAMA, продаємо тільки оригінальну та сертифіковану продукцію.